• Kora
  6
  7
  Kora z uwagi na brak sił po przebytej chorobie nowotworowej wciąż nie może wrócić na scenę. Kiedy w dodatku okazało się, że z anteny znika program "Must be the music" w którym była jurorką, zawisło nad nią widmo bezrobocia. Na szczęście Polsat zadbał o to, by piosenkarka miała pracę, obsadzając ją w roli jurorki "Idola".
 • Dziennikarskie wpadki
  4
  Dziennikarze Bartłomiej Chaciński i Andrzej Stankiewicz opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o dziennikarskich wpadkach.
 • Anna Kalczyńska
  18
  13
  "Absolutnie nie wstydzą się tego, że wierzę w rodzinę, wartości trwałe. Mam jasne poglądy w kwestii na przykład aborcji, co nie jest takie powszechne, nie boję się ich manifestować kiedy trzeba, ale też nie szermuję tym orężem jakoś specjalnie. Poza tym, czy konserwatystka nie może być nowoczesna, radosna, seksowna? Oczywiście, że może. Absolutnie więc mi to nie ciąży" - zapewnia Anna Kalczyńska. Z prezenterką "Dzień Dobry TVN" rozmawiamy o jej nowym, ekranowym partnerze, a także o byciu konserwatystką w TVN i niekulturalnych zachowaniach Polaków.
 • Pan Ząbek podczas jednego ze swoich pokazów
  2
  Podczas pierwszego pokazu tej sztuczki na antenie, ranna została prezenterka TVP. Magik postanowił jeszcze raz pokazać się na wizji - tym razem w "Mam Talent".
 • Na dobre i na złe
  4
  Producenci "Na dobre i na złe" szukają nowej aktorki. Choć o tę rolę walczy kilkadziesiąt kobiet, to w grę wchodzą tylko dwa nazwiska. Kto wygra to starcie?
 • Przemysław Saleta, Hanna Lis i Małgorzata Rozenek w "Azja Express"
  5
  Już dziś wieczorem na antenie stacji TVN startuje program "Azja Express". Osiem par uczestników wzięło udział w wyścigu przez Wietnam, Laos, Kambodżę i Tajlandię. Cała trudność polegała na tym, że na przeżycie mieli tylko 1 dolara dziennie, a produkcja nie zapewniała im ani hotelu, ani wyżywienia. Poznajcie śmiałków, którzy wzięli udział w tej rywalizacji.
 • Ślub
  2
  3
  "Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjne reality show, w którym zupełnie nieznajomi sobie ludzie zawierają związki małżeńskie. Stacja TVN musiała jednak przesunąć premierę programu, ze względu na trudności, jakie stawia Ministerstwo Spraw Zewnętrznych.
 • Rafał Betlejewski
  9
  4
  "Dużą rolę przykłada się do ostrzegania dziewczynek przed tym, że mogą stać się ofiarami przemocy seksualnej. Jeśli zaś chodzi o chłopców, edukacji w tym zakresie nie ma żadnej" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Rafał Betlejewski. W pierwszym odcinku kolejnego sezonu swojego programu "Betlejewski. Prowokacje" performer udowadnia, jak bardzo Polacy nie są gotowi na to, by otwarcie rozmawiać z dziećmi o seksie i jednocześnie pokazuje, jak ważna jest edukacja seksualna dla bezpieczeństwa dziecka.
 • Joanna Klimek i Jacek Kurski na konferencji TVP
  46
  297
  "Tak jak powiedział podczas konferencji prezes Jacek Kurski, to był bardzo trudny okres, jest mało pieniędzy, mieliśmy bardzo mało czasu, nie było spokoju, a jednak pracowaliśmy intensywnie" - tak prace nad jesienną ramówką TVP1 w rozmowie z dziennik.pl skomentowała Joanna Klimek. Dyrektor programowa TVP zdradziła także, na jakim etapie są prace nad serialami o Jagiellonach i żołnierzach wyklętych i wyjaśniła, dlaczego Mariusz Max Kolonko nie dostał własnego programu w telewizji publicznej.
 • Bronisław Wildstein, Ewa Błaszczyk
  8
  Jak zapowiada dyrektor Marcin Wolski, Dwójka jesienią stawia na kulturę dla bardziej wymagającego widza. Wśród nowych twarzy stacji pojawią się Bronisław Wildstein, Ewa Błaszczyk i członkowie kabaretu OT.TO. Zadebiutuje także nowy polski serial fabularny - "Artyści".
 • Studio telewizyjne
  3
  Serial kryminalny "Komisja morderstw", muzyczne dziecięce show "Hit, Hit Hurra!", program interwencyjny Anity Gargas i reportaże Witolda Gadowskiego "Łowca smoków" to nowości, jakie Jedynka zaplanowała dla swoich widzów na jesień.
 • Marcin Wolski
  27
  5
  "Pomysły na seriale historyczne, jakie mieli moi poprzednicy, zderzyły się z jedną kwestią, a mianowicie z kosztami" - wyjaśnia Marcin Wolski. Z dyrektorem telewizyjnej Dwójki rozmawiamy na temat jesiennej ramówki oraz realizacji misji kulturalnej TVP2.
 • Piotr Liroy-Marzec

  Poseł Liroy-Marzec idzie na wojnę z Morawieckim. Walczy o wstrzymanie drastycznych podwyżek opłat za parkowanie

 • Policja. Radiowóz

  Szokujące informacje z Piły. Ojczym rzucił dzieckiem o drzwi, bo przegrał w grze? Dziewczynka nie żyje

 • Chłopiec w trampkach

  Nasze dzieci to pierdoły. Nie wiedzą, kim są i dokąd zmierzają

Zobacz więcej