W niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" Damian Michałowski i Paulina Krupińska-Karpiel ogłosili, kto dołączy do grona prowadzących program.

Reklama

Okazuje się, że 6 grudnia w roli gospodyń śniadaniówki pojawią Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Obydwie dotychczas pracowały jako reporterki programu. Do tej pory plotkowano, że w "Dzień dobry TVN" zadebiutują niebawem Dagmara Kaczmarek-Szałkow, czy Piotr Kędzierski.

Co o nowych prowadzących "Dzień dobry TVN" sądzą internauci i widzowie?

Jak na tę wiadomość zareagowali widzowie i internauci? Pod zdjęciem nowych prowadzących pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Obie panie miłe i radosne";Znakomity duet;Dla mnie mega para nowych prowadzących - pisali zwolennicy nowych twarzy w śniadaniówce.

Nie zabrakło jednak negatywnych opinii.

Z całym szacunkiem do obu pań, ale Ania Kalczyńska i Agnieszka Woźniak-Starak to były gwiazdy tego programu; Pani Anna Senkara jest słabą prowadzącą co udowodniła podczas "Dzień Dobry Wakacje" i festiwal w Sopocie na którym krzyczała jak z mównicy sejmowej. Ma też wadę wymowy i nie potrafi sklecić zdania - pisali.

Doświadczenie uczy że najlepiej sprawdzają się pary mieszane. Tu znowu tvn stawia na dwie panie i nie uczy się na błędach. Obie panie temperamentne więc ciekawe jak to się sprawdzi czy nie będą sobie przeszkadzać i wzajemnie zazdrościć. Ale to się dopiero okaże czy taki duet się sprawdzi. Oby się udało - stwierdzili.