Komórka w zegarku12 października 2007Coraz więcej osób nie nosi zegarków, bo sprawdza godzinę w komórce. Teraz to się zmieni. Bo amerykańska firma pokazała telefon komórkowy wbudowany w... zegarek.
Świński wyścig przyciągnął tłumy12 października 2007Stado prosiaków przebierało kopytkami, aż się za nimi kurzyło! A zakręcone ogonki prostowały się od zabójczej prędkości. Tak wyglądał najbardziej świński wyścig w historii amerykańskiego miasteczka Arlington w stanie Virginia.
George Bush ma słabe golenie12 października 2007Prezydenckie nogi to bardzo wrażliwa część ciała. Najpierw nasz były przywódca Aleksander Kwaśniewski cierpiał na ból goleni, a teraz z nogami ma kłopot prezydent USA George Bush. Potknął się, gdy wychodził z samolotu i cudem uchronił się przed sturlaniem się po schodkach.
Chuck Norris będzie miał most w Budapeszcie?12 października 2007Chuck Norris ma wszystko - globus Ziemi w skali 1 do 1, potężnego kopa z półobrotu i łzy, które leczą każdą chorobę. Teraz jeszcze dostanie most. I to akurat nie kolejny dowcip o gwiazdorze kina akcji. To internauci zrobili psikusa władzom Budapesztu i w plebiscycie na patrona nowej przeprawy przez Dunaj wybrali Chucka Norrisa. Włodarze stolicy Węgier zastanawiają się teraz, co zrobić z tym fantem.
Angelina Jolie zakochana w anarchiście12 października 2007Artysta grafik, niecny kpiarz i anarchista, znany jako Banksy, gościł już na stronach dziennika.pl. Pisaliśmy o jego niecodziennej wystawie z pomalowanym we wzorki żywym słoniem i hasającym tu i ówdzie karaluchu. Z pewnym szokiem donosimy, że pół tej wystawy kupiła Angelina Jolie.
Nie warto tracić czasu na mozolne ćwiczenia12 października 2007Nie męcz się, biegając pół godziny dziennie. Nie trać sił, pedałując dwie godziny po osiedlu. Wystarczy krótki, choć intensywny wysiłek, by osiągnąć takie same rezultaty co biedacy męczący się całymi dniami. Wyniki badań kanadyjskich naukowców są jednoznaczne.
Wychudzona piosenkarka zmuszana do jedzenia12 października 2007Nareszcie! David Beckham przyznał, że jego żona wygląda jak szkielecik. Piłkarz zdecydował, żeby ją podtuczyć. Marzą mu się dawne krągłości Victorii, więc zaczął wciskać w nią jedzenie.
Wybory najpiękniejszej za kratkami12 października 2007Są wybory Miss Lata, Miss Bikini... dlaczego więc nie Miss Więzienia? Takie konkursy odbywają się za kolumbijskimi kratkami już ponad 20 lat. Ostatnie - w areszcie o złagodzonym rygorze w stolicy kraju, Bogocie.
Lepiej żyć dłużej, niż uprawiać seks12 października 2007Dziwne pytanie i zaskakująca odpowiedź. Zapytano Brytyjczyków, czy gdyby zagwarantowano im dożycie 100 lat, zrezygnowaliby z seksu. "Tak" odpowiedziało aż 40 proc.
Różowy "garbus" jest słodki jak landrynka12 października 2007Nowy "garbus" to słodkie autko. W kolorze różowym to po prostu landrynka! A właśnie taką landrynkową edycję Volkswagen zaproponował w swoich meksykańskich salonach. I tak, jak na kolor przystało, edycja zowie się "Barbie".
Piękna pogodynka: Polacy są kiepscy w łóżku12 października 2007Polacy są kiepscy w łóżku? Tak twierdzi pogodynka TVN Omenaa Mensah. "No, panowie, trzeba się starać" - mówi "Faktowi" Omenaa i dodaje, że tylko na wiosnę Polacy są trochę lepsi. Reszta roku to - według niej - łóżkowa klapa!
Elizabeth Taylor nurkowała z rekinami12 października 2007Wystarczy mieć pieniądze i... fantazję. Poruszająca się na co dzień na wózku inwalidzkim gwiazda Hollywood Elizabeth Taylor nurkowała ostatnio z rekinami! Wyznała, że to najbardziej ekscytująca rzecz, jaką robiła w życiu.
Mandaryna mieszka z dziećmi u znajomych12 października 2007To już koniec ekstrawaganckiej Mandaryny. Teraz jest tylko zwykła Marta Wiśniewska. Nie ma pieniędzy, męża ani nawet dachu nad głową. Musi tułać się z dwójką dzieci po znajomych - pisze "Fakt".
Bohaterowie "Hotelu Zacisze" staną na pomniku12 października 2007Najbardziej nieuprzejmy hotelarz wszech czasów doczekał się honorów. Włodarze brytyjskiego miasta Torquay, gdzie kręcono kultowy serial komediowy "Hotel Zacisze", chcą postawić pomnik Bazylowi Fawlty, szefowi hotelu i jego pracownikom.
Ksiądz przeklął piersi gwiazdek popu12 października 2007Ksiądz rzucił klątwę na biusty amerykańskich gwiazdeczek. Biedne siostry Simpson. Nie dość, że ich muzyczne kariery nie rozwijają się zbyt dobrze, to teraz muszą sobie poradzić z potępieniem Kościoła.
Wyluzowany jak mors z komórką12 października 2007Już Beatlesi wiedzieli, że morsy to niezłe gagatki. Kawałek "I am the walrus", czyli "Jam ci mors" zapisał się do czołówki przebojów czwórki z Liverpoolu. Teraz Japończycy odkryli w morsach zdolność pełnego wyluzowania...
Za 20 dolarami skoczył z 20-metrowego mostu12 października 2007To dopiero desperacja. Mark Giorgio, bezdomny z Florydy, skoczył z prawie 20-metrowego mostu za 20-dolarowym banknotem (ok. 60 zł), który wiatr wyrwał mu z dłoni. Potem gonił go jeszcze prawie sto metrów rzeką. Potłuczony dogonił zgubę.
Tęczowe trabanty rozjadą jutro Gniezno12 października 2007Trabant. Pogardliwie zwany mydelniczką. Ale dla miłośników nie jest ani trabantem, ani mydelniczką, tylko ukochanym Trabi. I już jutro wszyscy szczęśliwi posiadacze tych NRD-owskich maszyn zjadą się na Trabi Szoł - I Ogólnopolski Zlot Trabantów w Gnieźnie.
Aktor-pirat Orlando Bloom boi się internetu12 października 2007Gwiazdor "Piratów z Karaibów" i "Władcy Pierścieni" Orlando Bloom boi się internetu i komputerów. Przeraża go myśl nawet o wysłaniu maila. Ale jak na pirata przystało, jest twardy i zaczął właśnie "oswajać się z myślą" o kupnie laptopa.
Wietnamski leśniczy zgubił się w lesie12 października 2007A to fajtłapa. Pewien wietnamski leśniczy o mało co nie umarł z głodu, gdy zgubił się w lesie... którego miał pilnować.