3,5-litrowy motor V6, prawie 300 koni i napęd na cztery koła - to zaledwie część tego, co oferuje ta limuzyna. We wnętrzu skóra, bardzo dobry system audio video firmy Bose z dużym ekranem dotykowym.
Seryjnie montowana nawigacja satelitarna informuje o korkach i wypadkach, ale można nią również sterować głosem. Zmęczeni po pracy mówimy "home" (dom) i na ekranie pojawia się najszybsza trasa do domu. Niestety, samochód nie rozumie języka polskiego, ale można z nim porozmawiać, np. po niemiecku i włosku.
Najbardziej luksusowy produkt japońskiego producenta Hondy setkę osiąga w 7,3 sekundy, ma pięć metrów i radar, który sam wyczuwa przeszkodę i hamuje autem. Legend wraca właśnie na polski rynek, choć ma jeden feler - komputer nie rozumie naszego języka.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Reklama
Reklama
Reklama