Ona marzy o powrocie do TVP
29 listopada 2009Jolanta Fajkowska, która dwa lata temu zniknęła z anteny, przyznaje, że bardzo by chciała znów zostać twarzą telewizji publicznej. Jak donosi "Fakt", prezenterka nie szczędzi przy tym złośliwości młodszym kolegom po fachu. Mówi, że w przeciwieństwie do nich wciąż może jeszcze wiele zaoferować widzom.