Demi Moore urody dodają... pijawki25 marca 2008Co robi 46-letnia Demi Moore, by wyglądać jak nastolatka? Gdy nie pomagają operacje plastyczne, to aktorka sięga po starą i sprawdzoną, ale... krwawą metodę. O co chodzi? Oczywiście o pijawki.
Zobacz, co mówią najgłupsze gwiazdy świata25 marca 2008"Gdzie odbywa się tegoroczny festiwal w Cannes?" - to pytanie piosenkarki Christiny Aguilery wygrało w konkursie na najgłupszą wypowiedź gwiazdy. Ale trzeba przyznać, że wokalistkę gonią w tej konkurencji jej koleżanki po fachu, a także znani i szanowani aktorzy.
Milioner wrócił do sprzedawania hamburgerów25 marca 2008Wygrał w lotto ponad milion funtów (prawie sześć mln złotych), ale po półtora roku wrócił do pracy w fast foodzie. Nie dlatego, że wydał całą wygraną. "Nie można przez całe życie mieć urlopu" - uznał Brytyjczyk Luke Pittard.
Pamela znów jest wolna25 marca 2008Uwaga, wielbiciele bujnych blond włosów i obfitych kształtów! Pamela Anderson znów jest do wzięcia. Sąd w Los Angeles wydał decyzję o jej rozwodzie z Rickiem Salomonem. To już trzecie nieudane małżeństwo aktorki.
Wujek ochrzcił synka Markowskiej25 marca 2008Wielka Niedziela była wyjątkowym dniem dla Patrycji Markowskiej i całej jej rodziny. Tego dnia ochrzczony został dwumiesięczny Filip Krystian, syn Patrycji i aktora Jacka Kopczyńskiego.
Szapołowska przestała zadzierać nosa25 marca 2008"Fakt" chwali się, że zmusił Grażynę Szapołowską, by przestała zgrywać lepszą od innych. Gazeta obwieszcza, że po publikacji "Szapołowska stroi fochy" aktorka poszła po rozum do głowy. Producenci programu "Jak oni śpiewają" nie skarżą się już ponoć, że gwiazda przed występem marudzi na wystrój garderoby albo na kreację, w której ma wystąpić.
Luksusowe święta Marka Dochnala25 marca 2008Zamiast gotowania świątecznych potraw i biegania po domu z odkurzaczem, jeden z najbogatszych Polaków Marek Dochnal (wybrał relaks w ekskluzywnym hotelu Bryza w Juracie. Razem z żoną Aleksandrą, dwiema córkami, a także ich opiekunkami, Dochnal zawitał do kurortu w przedświąteczny czwartek.
Piesek modli się z mnichami24 marca 2008Kto powiedział, że modlić mogą się tylko ludzie? Wygląda na to, że psy też mają swoich bogów. Tak jak Conan, dwuletni chihuahua ze świątyni Jigenin na japońskiej Okinawie. Zamiast zajadać smakowite kości, psiak chodzi z mnichami na wszystkie modlitwy i razem z nimi wznosi łapki do nieba.
Ela Duda - wesoła feministka24 marca 2008Kiedy Elizabeth Duda dostała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", zgodziła się bez namysłu. Nie myślała o morderczych treningach i siniakach na całym ciele. Chciała tańczyć i przypomnieć się widzom. Taneczna wiedza już wkrótce przyda się jej do roli ognistej Hiszpanki w filmie z Kurtem Russelem!
Jak się robi świetne show?23 marca 2008Najpierw Kasia Cichopek wdzięcznie usadowiła się na kolanach u Andrzeja Leppera, a po chwili wylądowała w szponach Edyty Górniak. Niemożliwe? W "Rozmowach w tłoku" wszystko jest możliwe.
Z kim Gąsowski spędza święta22 marca 2008To będą dla nich szczególne święta wielkanocne. Dotychczas nie mieli okazji zasiąść razem do świątecznego stołu. Teraz jednak nie stanęły im na drodze żadne przeciwności losu. Anna Głogowska i Piotr Gąsowski spędzą Wielkanoc razem - pisze "Fakt".
Ocaleje tylko Jericho21 marca 2008Co łączy katastrofę nuklearną i 20 ton orzeszków ziemnych? Odpowiedź jest prosta - fani serialu "Jericho", który 21 marca rusza na antenie TV 4.
Cichopek ucieka z Polski20 marca 2008Kasia Cichopek jest potwornie zmęczona. Żeby odpocząć od nawału obowiązków, razem ze swoim narzeczonym Marcinem Hakielem wyjeżdża na święta w Alpy. W tym roku nie będzie zatem tradycyjnego jajeczka w gronie rodziny.
W święta zanudzisz się przed telewizorem20 marca 2008Stacje telewizyjne wprawiły się w polityce prorodzinnej. Znów przekonują nas, że w święta lepiej zacieśniać więzi z bliskimi. Nudna i do bólu przewidywalna świąteczna ramówka urasta do nowej świeckiej tradycji. Nie myśl sobie, że w Wielkanoc nadrobisz filmowe zaległości. Oprócz "Króla Artura" możesz co najwyżej przypomnieć sobie fabułę "Wroga publicznego", "I kto to mówi" i "Harry’ego Pottera".
Jennifer Lopez pokazała swoje bliźniaki20 marca 2008Możesz dostać Oscara i inne nagrody świata, ale gdy rodzą się Twoje dzieci, te wszystkie rzeczy stają się nagle nieistotne - zapewnia Jennifer Lopez. Piosenkarka po raz pierwszy pokazała dziś światu swoje bliźnięta - Maxa i Emme. Trzymając słodkie maluchy, gwiazda uśmiecha się do fanów z okładki magazynu "People".
Majątek Versace przechodzi w rosyjskie ręce20 marca 2008Rosyjski milioner Arkady Novikov od ręki kupił rezydencję należącą kiedyś do Gianniego Versace, słynnego projektanta odzieży. Czteropiętrowa willa nad włoskim jeziorem Como kosztowała 52 miliony dolarów. W czasach świetności gościły w niej takie gwiazdy, jak księżna Diana, Elton John, Sting, Madonna i Jennifer Lopez.
Jakimowicz nie podoba się widzom20 marca 2008Nie obsadzają go w wielkich produkcjach, więc został mu "Big Brother", w którym za wszelką cenę chce o sobie przypomnieć. Tak "Fakt" recenzuje ostatnie dokonania Jarosława Jakimowicza, który niegdyś był bożyszczem kobiet. Dziś - pisze bulwarówka - aktor nie wygląda jak bożyszcze i popisuje się, paradując przed kamerą w samych slipach.
Maserak: Nie jestem lowelasem20 marca 2008"Nie chcę już być chłopakiem, o którym mówią, że rozkochuje w sobie kobiety" - mówi na łamach "Faktu" jeden z najbardziej znanych tancerzy w Polsce Rafał Maserak. Przystojniak, który związał się z aktorką Małgorzatą Foremniak, nie pozostawia innym kobietom żadnych złudzeń. W rozmowie z "Faktem" mówi, że plotki o jego rzekomych podbojach go męczą.
Wiśniewski będzie głodował20 marca 2008Michałowi Wiśniewskiemu święta nie będą kojarzyły się z obżarstwem. Zrezygnuje z biesiadowania z powodu... języka, a ściślej rany od kolczyka, który właśnie sobie tam wsadził - pisze "Fakt".
Ilu ludzi potrafiłoby tak na czworakach?19 marca 2008Psie sztuczki czworonoga sąsiadów. Dobrze mieć czasem kamerę pod ręką.