To już niemal tradycja. Bo wcześniej, jeszcze przed J.Lo, na okładce tej samej amerykańskiej gazety swe nowo narodzone pociechy zaprezentowały Christina Aguilera i Nicole Richie. Teraz - elegancko ubrana, w spiętych włosach i delikatnym makijażu - dumnie prezentuje się Jennifer.

Reklama

Bliźnięta piosenkarki i Marca Anthony'ego przyszły na świat pod koniec lutego. To były długo wyczekiwane maluchy. Bo gwiazda, która miała spore problemy z zajściem w ciążę, musiała poddać się terapii. Gdy pierwszy test ciążowy pokazał, że będzie mamą, nie mogła w to uwierzyć. Zrobiła drugi test, potem trzeci... i dopiero lekarz ostatecznie przekonał ją, że to nie sen.

W ciąży Jennifer Lopez przytyła ponad 20 kilogramów. Ale nie zamierza teraz poddawać się jakiejś katorżniczej diecie. Cieszy się, że jej dzieci urodziły się zdrowe i duże. I choć przy Maxie i Emme pomaga jej kilka osób - m.in. dwie pielęgniarki - to gwiazda dzień w dzień wstaje do maluchów o 6:00 rano, chcąc jak najwięcej czasu spędzić z pociechami, na które przecież tak długo czekała.