Marcinkiewicz zapowiada pozew przeciwko byłej żonie. Izabela odpowiada

| Aktualizacja:

Medialna wojna pomiędzy Marcinkiewiczami nabiera rozpędu. Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział właśnie, że składa sądowy pozew przeciwko byłej małżonce.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-05-09 13:41)
    Izka, a jaki Kazek byl w sypialni? Wyglada na niezlego kosyniera a tu na Wande co Niemca nie chciala.
  • ~Zawodowi oszusci
    (2019-05-09 13:44)
    No i na co ci to wszystko bylo lajdaku ,Zdradziles zone ,porzuciles 5 dzieci ,zachcialo ci sie miec mloda dziewczyne ,Teraz plac lajdaku ,ktory nawet wiare katolcka vi kosciol wykorzystywales ,podobnie dzialaja tez inni i tez beda mieli taki final ,Jurny Stefek grzmial ,miotal obelgi a prostytutki mial na boku ,Obaj w/w dziali w ZCHN !!! ,Przykladem takich co to kosciol wykorzystywali badz wykorzystuja sa BOLEK agent SB ,donosil i bral pieniadze ,TUSK ,,po 30 latach nagle tuz przed wyborami wzial slub w kosciele i afiszowal sie na tle krzyza ,,sa zdjecia ,Jest tez i Kosiniak Kamysz ,ktory gdy atakowano ksiezy ,katolikow to tak mu sie to nie podobalo ze az BIL BRAWO razem z innym PSLowcem Zgorzelskim ,Ktos powiedzial ,ze to sa ZAWODOWI OSZUSCI !!
  • ~Pisia
    (2019-05-09 13:53)
    Chciał zupy (przepraszam nie wymawiam Z) to mógł iść do profesjonalnej agencji,a nie bez podatku na czarno,to teraz to drożej kosztuje,chytry dwa razy traci,tu to pewnie wiele razy więcej.
  • ~Dido
    (2019-05-09 14:01)
    szkoda że nie ma w Polsce obozów pracy jak w Rosji, tam wiedzą jak leczyć takie nieroby
  • ~tadek
    (2019-05-09 14:08)
    Co mnie interesują takie patologie małżeńsko-rozwodowe? Bardziej mnie interesuje to zdjęcie barana na kwitnącej łące.
  • ~leon
    (2019-05-09 14:32)
    Oboje siebie warci. Jak Kazek mógł być premierem? Kaczor ale w porę zareagował. To co można widzieć na youtube to totalna kompromitacja: Kazek głupi a Ysabell jeszcze głupsza (ale cwana za to). Niedługo podć można do Guinessa : kto dłużej nosi temblak od Ysabelly ?.
  • ~Hhc
    (2019-05-09 14:48)
    Tak to jest jak się leci na takie młode one wiążą się tylko z starszymi dla kasy był premierem to było cacy przestał to i mniej kasy to już jest be i znim niebędzie pracować się jej niechcesz bo była na salonach to myślała że już tak będzie całe życie poco jej taki starszy gość potrzebowała to omotoła zawróciła w głowie teraz sobie znalazła innego młodszego to już zbędny potrzebowała jelenia by ustawić się w życiu i tak to jest z takimi chciwymi pijawkami.
  • ~Hajmdal
    (2019-05-09 15:03)
    W sumie od zawsze było wiadomo, że jest niepełnosprawna... umysłowo. Marcinkiewicza nie żałuje bo ma co chciał.... za ru..nie młódki pocierpi teraz
  • ~sic.
    (2019-05-09 17:22)
    Czliwiek skompromitowany wyglada jak Izabella ...
  • ~chr,
    (2019-05-09 19:34)
    dojarke Izabele zagonic do roboty, najlepiej jako oborowa w jakiejs oborze w woj. kieleckim i niech tam sie wyzywa nierob jeden i darmozjad.
  • ~ziutek
    (2019-05-09 20:15)
    Ten facet jest pasku---dny. Wstretny nos, brak ust, lysina. I cos takiego sie rozmnaza?
  • ~cellia
    (2019-05-09 21:58)
    Tak czasem bywa jak młoda dziewucha zawróci staremu w gaciach. Kazio był bardzo religijny zakładał ZCHN a zdradzał ślubną z byle kim. l
  • ~Polak
    (2019-05-09 22:19)
    PiS-owski premier, pisowskie elity...
  • ~Michal
    (2019-05-09 23:01)
    Cóż za wspaniała opera mydlana, czytam z wielkim rozbawieniem, najfajniejsze jednak to komentarze, przy wielu można pośmiać się do łez, gotowy scenariusz na telewizyjny serial !
  • ~koszerson
    (2019-05-09 23:08)
    kazik sedes marcinkiewicz na prezydenta
  • ~Roderyk.
    (2019-05-10 06:49)
    I tak to oto ów pan mierzył w europosły. Pani trzy lata z ręką na temblaku a kochaś z rączką w nocniku.
  • ~v6
    (2019-05-10 07:14)
    Kobiety to tylko kasa i kasa!
  • ~Kobieta
    (2019-05-10 08:49)
    Marcinkiewicz, może teraz wreszcie zrozumie jakie piekło stworzył swojej katolickiej żonie i dzieciom? Nie żal mi go ani trochę. Zasłużył na życiowa lekcję od Izabelli.
  • ~dzidekM
    (2019-05-10 09:08)
    ależ z niej chłopczyca
  • ~zniesmaczona
    (2019-05-10 09:38)
    Czy naprawdę w tym naszym kraju nie dzieje się nic ważniejszego niż publiczne pranie brudów przez tych dwoje ? Czy warto to opisywać ?