Zamachowscy klepią biedę i toną w długach? "Boję się, że nie starczy nam na jedzenie"

| Aktualizacja:

Ostatnio głośno było w mediach o tym, że komornik zajął konto Zbigniewa Zamachowskiego w związku z niepłaceniem przez aktora alimentów. Teraz Monika Zamachowska wyznaje, że autentycznie się obawia dnia, w którym nie będą mieli co jeść.

wróć do artykułu
  • ~AAA
    (2017-12-20 15:50)
    Przynajmniej skórka mu się nie zawija .
  • ~rubin
    (2017-12-19 10:24)
    Zapiszcie sie do KOD-u to wam zbiorke pieniedzy zrobia jak temu nygusowi Kijowskiemu.
  • ~Barbara
    (2017-12-11 19:04)
    Dla mnie to jest kompromitacja.Przecież zostało wam kochanie, Ta pani i jej partner chyba zdawali sobie z tego sprawę. Nie jesteście małolatami. Ojciec porzucający tak liczną rodzinę musi się liczyć z konsekwencjami. Ja bym mu jeszcze dorzuciła alimentów za cierpienie dzieci, które poczuły się gorsze od ojca wybranki, Cierp ciało kiedyś chciało, dla takich nie mam sentymentu.
  • ~darth maul
    (2017-12-04 08:26)
    Niech im doradzi Karolak i Kijowski, znani żebracy internetowi.
  • ~robol
    (2017-12-04 08:25)
    niech blondyna powie ile zapłacili za dom na Wilanowie.
  • ~darth maul
    (2017-12-04 08:22)
    Biedronka cały czas poszukuje pracowników, polecam.
  • ~i
    (2017-12-03 23:40)
    Robia z siebie biedakow,a za chwile POleca na wycieczke do jakiegos cieplego kraju i beda sie smiac .Zgrywusy,chytrusy,
  • ~strach się bać
    (2017-12-03 22:29)
    To żona Zamachowskiego nie jest w stanie zarobić na jedzenie? Niech idzie do Biedronki za kasę-tam zarobi 1500zł- na jedzenie starczy.
  • ~Dooc
    (2017-12-03 19:59)
    ...mmh bo w zyciu jest tak, jak ty dla inych Wruci ci znawiazka ..ps sorry za bledy
  • ~Nan
    (2017-12-03 18:50)
    Biedę? Buhahahahah żarty 😂On i bieda buhababab
  • ~valto
    (2017-12-03 16:35)
    Gdzie sie podziala ich kasiora ?? Nie ma kasy,to do banku po kredyt !!
  • ~Sara
    (2017-12-03 15:31)
    Może w ramach wsparcia otrzymają "szlachetną paczkę"
  • ~qqq
    (2017-12-03 12:33)
    Przecież można wystąpić do sądu o obniżenie alimentow. Jestem za tym aby ojcowie wywiązywali się z obowiązków, ale alimenty powinny być stosowne do aktualnych zarobków.
  • ~Krystyna
    (2017-12-03 12:18)
    Szanowni Państwo Zamachowscy. Czy wy wiecie co to jest bieda ? Mam 73 lata ,pracowałam łącznie ponad 40 lat, przez wiele lat opiekowałam się chorą siostrą i mamą. Teraz pozostałam sama bez rodziny z licznymi chorobami i praktycznie bez pieniędzy. Z emerytury spłacam kredyt, mam zadłużenie w opłatach za czynsz, nie wystarcza mi na leki, żywność, nie mam butów ani na zakup węgla. Czy kogoś to obchodzi ? Ja też chciałbym w spokoju dożyć do końca, codziennie martwię się, że eksmitują mnie z mieszkania a ja naprawdę nie mam nikogo kto by mnie przygarną, bardzo boję się wylądować na ulicy. Kto wg państwa ma większy problem Wy czy ja ?
  • ~@polka
    (2017-12-03 11:41)
    Trzeba było nie komplikować sobie życia państwo Zamachowscy!!!
  • ~Zorro
    (2017-12-03 10:14)
    No alimenty trzeba płacić na czas wtedy nie będzie komornika a skoro miał 4000 zł to mógł płacić wczesniej
  • ~lucia
    (2017-12-03 10:11)
    to jest okres na szlachetne paczki więc narodzie do dzieła niech mają zapasy na czarną godzinę - brak słòw🤣
  • ~litość
    (2017-12-03 08:51)
    Ojej, jak mi ich szkoda. Mam oczy pełne łez
  • ~IRKA
    (2017-12-03 06:27)
    TRZEBA PONIEŚĆ KONSEKWENCJE ZŁEGO WYBORU I POSTĘPOWANIA
  • ~Marian Paździoch syn Józefa
    (2017-12-03 02:43)
    Na kasę do biedry :)