Krzysztof Rutkowski tropi niewiernych małżonków. Ile kosztuje taka usługa?

Firma Krzysztofa Rutkowskiego świadczy usługi detektywistyczne również takie, mające na celu tropienie zdrad małżeńskich. Ile trzeba zapłacić popularnemu detektywowi za dowody na niewierność małżonka?

wróć do artykułu
  • ~MÓJ INTERES
    (2016-12-06 23:32)
    Za wkraczanie w moją prywatność walę w dziub i niech każdy tak robi.Niech się każdy szpicel z tym liczy,czy ten gostek czy inny.Co to go obchodzi ,co ja robię pod kołdrą i z kim? Odrażające!
  • ~robocop
    (2016-12-06 18:34)
    Ten facet ma leb jak Cyborg.
  • ~Krzysztof Rutkowski tropi niewiernych małżonków
    (2016-12-06 00:03)
    Tylko niech nie zabrnie za daleko i niech się zanadto nie rozpędzi bo się nie wyrobi na pętli, kiedy będzie musiał zawrócić, żeby zdążyć na swoją "kampanię prezydencką" w 2020 roku!
  • ~Ania
    (2016-12-06 00:00)
    Niech uważa żeby jego nie wytropili hehehe albo się okaże że mu z tej grzywki rogi wyrastają ☺☺☺
  • ~Matka Polka
    (2016-12-05 23:50)
    Czytam: "około 1500 złotych za dzień obserwacji, za 12 godzin". To jest prawie całe miesięczne wynagrodzenie większości Polaków a on tyle żąda za półtora dnia pracy! Chęć sławy i żądza pieniądza (+ kobitki) to cały Rutkowski.
  • ~aj43
    (2016-12-05 20:16)
    wedlug jakiej miary jest strzyzony na kwadrat czy na prostokat
  • ~Htm88
    (2016-12-05 19:56)
    To na zdjeciu, to co to jest ? Jakby piorun uderzyl w stary pniak.
  • ~wilk
    (2016-12-05 18:23)
    tropil wilk razy kilka ...
  • ~Ppp
    (2016-12-05 16:52)
    Zawsze zastanawiał mnie taki casus: Żona podejżewa męża o zdradę i wynajmuje biuro detektywistyczne, ale za jego pieniądze, bo sama nie pracuje lub bardzo mało zarabia. Detektywi, mimo starań, nie znajdują żadnych dowodów zdrady - mąż jest niewinny. Za to odkrywa, że ma “ogona” i dowiaduje się o wszystkim. Pytania: Czy rozwód z winy żony jest wystarczającą karą? Skąd żona weźmie pieniądze, by je oddać mężowi? Z jakiej racji mąż miałby płacić jej alimenty? Pozdrawiam.