Janowski rzucił narzeczoną za pomocą kuriera

| Aktualizacja:

Robert Janowski w oficjalnym oświadczeniu przesłanym do mediów poinformował, że rozstał się ze swoją narzeczoną Monką G., oskarżoną o kradzież. Okazuje się, że prezenter zakończył swój związek w bardzo drastyczny sposób.

wróć do artykułu
  • ~january
    (2013-03-06 19:43)
    KABARET/ POD PUBLICZKĘ
  • ~Kaha
    (2013-03-06 19:54)
    przestraszył się że mu program zabiorą, w sumie brak klasy
  • ~rozbitek
    (2013-03-06 19:54)
    Robert, chodź razem na dziwki.
  • ~Jajco
    (2013-03-06 20:21)
    Zmieni zdanie jak z TV go wyrzucą. Wtedy razem będą futra kradli.
  • ~-
    (2013-03-06 20:26)
    Jest przez to skończony (przez to rozstanie ),ludzie nie lubią obłudników .
  • ~ada
    (2013-03-06 20:41)
    a na co ona liczyła???
  • ~aaaa
    (2013-03-06 20:59)
    po dwóch małżeństwach i rozwodach jest oczywiste, że łzy 40 letnich bab nie otwierają serc...:)))
  • ~janinaH
    (2013-03-06 21:03)
    To oznacza o nie istnieniu Miłości , nie ma już w tym wieku po 50 miłości , jest tylko szukanie wygodnego życia i seksu wazie potrzeby mieć na zawołanie .
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-06 21:03)
    ,,-2013-03-06 20:26'' w tym dzikim kraju złodziejstwo to nic istotnego i facet, który nie chce się zadawać ze złodziejką jest obłudnikiem. To jest straszne tu jest potrzeba generalne oczyszczenie. Niedługo ludzie ruszą i pogonią złodziej którzy niszczą kraj.
  • ~ela
    (2013-03-06 21:07)
    Jankowskiemu nie wolno przyznac opieki nad dziewczynkami - to babiarz, i jaki przyklad da dzieciom. Wszyscy widzieli ze ta Monika to "pierwsza lepsza", kobieta bez zachamowan, obludna, jej wyzywajacy styl ubioru o tym swiadczyl, a on taka sobie wybral i widocznie takie go pociagaja. Teraz udaje swietoszka, niech lepiej skoro tak dobrze zarabia da "sute" alimenty dla dziewczynek i byla zona je dobrze wychowa. On chcial sie zwiazac z Monisia i zabrac zonie dziewczynki, dopiero mialyby przyklad do nasladowania. Ale skoro ojciec nie wie co jest dobre dla dzieci to nie moze byc "ojcem" w pelnym tego slowa znaczeniu. I co znowu za jakis czas znajdzie sobie natepna taka Monisie, bo on ma taki gust, to juz widac po jedo zachowaniu i sposobie ubioru - glowa siwieje, "d..pa" szaleje.
  • ~jtm
    (2013-03-06 21:13)
    Ma chłop szczęście, że przed ślubem. No, ale jaką to melodie mu zagrają na do widzenia w TV.
  • ~aktor
    (2013-03-06 21:18)
    to zawsze byl zenujacy szmaciarz
  • ~profesor Wilczur
    (2013-03-06 21:18)
    Co jest wazniejsze dobro? prawda? dobre intencje? chcec przezycia?. Widaz ze dla roznych ludzi inne rzeczy sie licza bardziej. I to nas definiuje jako sedziowie Janowksiego mowimy de facto o sobie! Mowimy to co nasze alter ego nam podpowiada a uzasadniamy to uzywajac jedna z powyzszych nadrzednych wartosci!
  • ~olo
    (2013-03-06 21:59)
    To znaczy, że prawdziwie jej nie kochał, tylko udawał(grał). Dla niego tylko mamona jest ważna , Nie jakaś tam naiwna dziewucha! Na drzewo z Janowskim - to już zgrana płyta! Niestety- w ten sposób- stracił wszelką klasę!!
  • ~stajenny
    (2013-03-06 22:11)
    A fee panie Janowski! Jeśli by się kochało,prawdziwie kochało,to się nie opuszcza kobiety w takiej chwili.Hmm,kradła,ten fakt jest godny potępienia,ale facet powinien mieć klasę ...no właśnie,powinno się mieć! Nie lubiłem pana.Ma pan wygląd zwykłego gogusia,takiego chłopaczynę któremu coś tam się w "publicznej" telewizji udało ugrać i ..nic poza tym! Jak znam życie to wróci pan w dawne "pielesze"-bo tak to jest wymagane na dzisiaj ,pozycja się wzmocni ...ale nie wśród potencjalnych telewidzów.Brzydko człowieku postąpiłeś,ale ten typ tak ma!
  • ~kaz
    (2013-03-06 22:54)
    ma chłop rację z kimś takim życ - koszmar
  • ~Polon
    (2013-03-06 23:06)
    Dobrze zrobil!
  • ~Arkady
    (2013-03-06 23:55)
    Głupek !!! pewnie wysłał na swój koszt .
  • ~michal22
    (2013-03-07 00:00)
    ROBERT Ty trzymaj tak dalej a ja trzymam Cię za słowo inaczej dokopię.
  • ~o rany!
    (2013-03-07 00:07)
    On zamierzał poślubić trochę inną kobietę. Dobrze, że pokazała prawdziwą twarz zanim zaciągnęla go do ołtarza.

Może zainteresować Cię też: