Kazimierz Marcinkiewicz zaczął spłacać Izabeli zaległe alimenty: Dał mi trzy tysiące, wrzucił je w kopercie do skrzynki na listy

| Aktualizacja:

Izabela Marcinkiewicz od dawna skarży się w mediach, że były mąż nie wypłaca jej należnych alimentów. Ostatnio jednak sytuacja się zmieniła, bowiem Kazimierz przekazał Izie pieniądze.

wróć do artykułu
  • ~lon
    (2018-05-16 09:21)
    Tak się samemu zaorać jak Kaziu to trzeba mieć talent. I pomysleć , że to taki wielki ZHINowiec , który uczył innych moralności katolickiej.
  • ~Czytacz
    (2018-05-16 09:38)
    W różnych stacjach TV występuje jako ekspert od wszystkiego (przepowiadacz przyszłości PiS-u ) a nie przewidział swojej katastrofy ? wiarygodny ekspert :)
  • ~stety
    (2018-05-16 09:44)
    Małżeństwo to najdroższa forma prostytucji. Od prostytutki za 100 zł dostaniesz więcej niż od żony za nowy samochód.
  • ~Hebius
    (2018-05-16 11:05)
    Za co on ma tej kobiecie płacić alimenty? Czy ona nie może iść do pracy? O co tu chodzi?
  • ~Bolo
    (2018-05-16 10:27)
    KAZIMIERZ, MENTOR TVN24. Ta sama klasa.
  • ~Ksiądz Masło
    (2018-05-16 10:33)
    spuszczony ze smyczy pan w srednim wieku zobaczył w końcu ci pke i tak to się zaczeło.
  • ~www
    (2018-05-16 10:57)
    Te alimenty to na dzieci, których nie mają? Czy może forma zapłaty za usługę małżeńską.
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-05-16 10:29)
    Tak to jest jak idiotkom doradzają matki
  • ~nina
    (2018-05-16 11:41)
    Idz do pracy leniwa babo,mloda powinna wstydzic sie wyciagac reke po alimenty, kobieta bez godnosci,typowy pustak.
  • ~tak to jest
    (2018-05-16 09:50)
    Egoizm wraca. Jak bumerang...
  • ~z.
    (2018-05-16 11:57)
    Godzina w agencji z przesliczna dziewczyna kosztuje srednio 200 zl. 10 bzykanek = 2000 zl. U Kazia te kilka bzykanek bedzie go kosztowac fortune i z...ne zycie.
  • ~Kisile
    (2018-05-16 12:26)
    A niby za co alimenty pazerna babo?....
  • ~z
    (2018-05-16 18:00)
    Tacy jacy sa. Oboje siebie warci
  • ~Egor
    (2018-05-16 14:57)
    Za glu-po-te trzeba placic kaziu. Pazerna ****** do pracy - najlepiej pod latarnie z takie beztalenciem. Egzamin zaliczyla:):):)
  • ~67 latel
    (2018-05-16 17:41)
    powinna go wydoić do ostatniego grosza i niech będzie to przestroga dla innych podstarzałych lowelasów którym zachciało się młódek
  • ~Venera
    (2018-05-16 17:27)
    A tacy byli piękni i młodzi. Oboje w LĄdynie pracowali. GoldmanSuxx i światowa finansjera. A teraz sprzedajne żelki zostały wyplute i skaczą sobie do oczy o średnią krajową.
  • ~Wacek
    (2018-05-16 20:42)
    widzisz Kaziu jak ten wariat wyprowadził cię na manowce , teraz będziesz ją spłacał i spłacał , a wydało się że jesteś taki mundry i jes jes jes , a tu klapa
  • ~Wk
    (2018-05-16 19:48)
    A może do pracy byś poszła. Gdzie twój honor
  • ~ jelity 3rp dno
    (2018-05-16 15:46)
    Polskie tzw. elity to w większości śmieci społeczno moralne .Polska nie posiada elit !.., a to co jest to pokomunistyczne dno, to żadne elity. Za pieniądze gotowi sprzedać własną matkę ojczyznę...
  • ~Hania
    (2018-05-16 20:28)
    Myślałam, że już nic nie usłyszę o burzliwej historii Isabell i Kaza. No i proszę jest news. Kaz znowu będzie musiał na trochę ucichnąć, a tak mu dobrze szło w roli eksperta od wszystkiego. Facet sam się zaorał.

Może zainteresować Cię też: