Kwaśniewska: Seks to jeden z ważnych fragmentów naszego życia

X

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są małżeństwem od ponad 30 lat. Mimo tak długiego stażu, w ich związku wciąż nie brakuje namiętności. Była pierwsza dama wyznała ostatnio, że seks jest ważnym fragmentem ich życia.

Jolanta Kwaśniewska była ostatnio gościem talk show Agaty Młynarskiej "Jaka Ona jest?". Dziennikarka w trakcie wywiadu zapytała byłą pierwszą damę, między innymi o to, czy ona i jej mąż, wciąż znajdują czas na seks:

Ma się czas. To jeden z tych atrybutów dobrego małżeństwa. To jest jeden z bardzo ważnych fragmentów naszego życia, niezależnie jakiej by się nie pełniło funkcji. Ta bliskość i czułość jest ogromnie ważna. - odparła Kwaśniewska.

Słowa swojej małżonki potwierdził także sam Aleksander Kwaśniewski. W rozmowie z "Faktem", były prezydent wyznał:

Czy często się kochamy? Trzeba się kochać, gdy jest nastrój, czas i chęć oczywiście. Z obu stron – powiedział tabloidowi. Polityk podkreślił także, że zarówno miłość fizyczna, jak i duchowa są ważnymi aspektami małżeństwa: To sukces związku, który przetrwa wiele lat.

Godnym pozazdroszczenie jest także zachwyt, jakim Aleksander Kwaśniewski, mimo upływu lat wciąż obdarza swoją małżonkę:

Bez wątpienia, moja żona to najseksowniejsza kobieta na świecie!- wyznał były prezydent tabloidowi.

Trzeba przyznać, że taka bliskość i wzajemna fascynacja po 34 latach małżeństwa to obecnie rzadko spotykane zjawisko. Gratulujemy!

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~Lysy
   2013-04-08 12:45
   E tam, Lech K. z Marią to była miłość, do grobowej deski. Aż łza się kręci w oku Jarka. Pewnie też by tak chciał. Ale kot już odszedł.
  • ~porto
   2013-04-08 12:21
   no a powiedz babo, robicie to wspólnie z ANASTAZJĄ POTOCKĄ, i jeszcze jedno, olek jest trzeźwy czy raczej jak zwykle nawalony że jeszcze włazi na ciebie?
   takie tam pytanka.
  • ~anka
   2013-04-08 12:08
   miło się czyta takie fajne teksty:)
  • ~Palec boży
   2013-04-08 11:54
   Taka seksowna ze pare lat temu na wspólnej imprezie rzucił się na Edyte Gorniak i seks na niej wymusil.Potem zagroził jej żeby nic z tego na zewnątrz nie wyszlo. To jest zwykly gwałciciel jak tatuś jego!
  • ~Basia
   2013-04-08 12:55
   Co to za idiotyczna maniera żeby pleśc androny na temat spółkowania. To są prywatne sprawy Wasze i każdego człowieka na ziemi po co o tym opowiadać to śmieszne i zarazem obrzydliwe. Więc wyluzujcie ludzie trochę społeczeństwo naprawdę nie interesuje gdzie i kiedy sobie folgujecie.
  • ~Chichot
   2013-04-08 13:29
   Na starość coraz większej ilości ludzi 'bije na dekiel'. Syndrom Czarnobyła, czy ucieczka przed Koreą ? A może kontra Wałęsie, któremu po niefortunnych wynurzeniach jeogo żony, małżeństwo się sypie.
  • ~Halinka
   2013-04-08 14:56
   Lepiej popatrzyc na nich niz na wiecznie nieszczesliwego i spoconego kurdupla,brudzinskiego czy Blaszczyka.Przynajmniej sa usmiechnieci a nie nadeci i w ciaglej zalobie.
   Kurdupel pewno woli z kotem
  • ~tele-wic
   2013-04-08 14:17
   Nooo być "gościem" Agaty Młynarskiej, to ogromny honor i wyróżnienie w skali światowej, podobnie jak u Wojewódzkiego, czy powiatowego, już nie pamiętam!
   Tylko umknęły mojej uwadze bardzo ważne informacje, jak lubią - nago, czy w bieliźnie, z laską, czy bez, w prezerwatywie, czy na gołego? Najlepszy byłby reportaż z przebiegu kopulacji.
   Agatko, to są bardzo poważne niedopatrzenia, pozostawiające PT czytelników i widzów w totalnej frustracji z braku szczegółów, tak istotnych z punktu widzenia zatrudniającego Ciebie medium.
  • ~Jaś
   2013-04-08 14:04
   Żałosna para starych zgredów. Pokazywać w cyrku może ktoś zechce oglądać.
  • ~greg
   2013-04-08 13:43
   kwachu idz do okulisty
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.