Kwaśniewska: Seks to jeden z ważnych fragmentów naszego życia

X

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są małżeństwem od ponad 30 lat. Mimo tak długiego stażu, w ich związku wciąż nie brakuje namiętności. Była pierwsza dama wyznała ostatnio, że seks jest ważnym fragmentem ich życia.

Jolanta Kwaśniewska była ostatnio gościem talk show Agaty Młynarskiej "Jaka Ona jest?". Dziennikarka w trakcie wywiadu zapytała byłą pierwszą damę, między innymi o to, czy ona i jej mąż, wciąż znajdują czas na seks:

Ma się czas. To jeden z tych atrybutów dobrego małżeństwa. To jest jeden z bardzo ważnych fragmentów naszego życia, niezależnie jakiej by się nie pełniło funkcji. Ta bliskość i czułość jest ogromnie ważna. - odparła Kwaśniewska.

Słowa swojej małżonki potwierdził także sam Aleksander Kwaśniewski. W rozmowie z "Faktem", były prezydent wyznał:

Czy często się kochamy? Trzeba się kochać, gdy jest nastrój, czas i chęć oczywiście. Z obu stron – powiedział tabloidowi. Polityk podkreślił także, że zarówno miłość fizyczna, jak i duchowa są ważnymi aspektami małżeństwa: To sukces związku, który przetrwa wiele lat.

Godnym pozazdroszczenie jest także zachwyt, jakim Aleksander Kwaśniewski, mimo upływu lat wciąż obdarza swoją małżonkę:

Bez wątpienia, moja żona to najseksowniejsza kobieta na świecie!- wyznał były prezydent tabloidowi.

Trzeba przyznać, że taka bliskość i wzajemna fascynacja po 34 latach małżeństwa to obecnie rzadko spotykane zjawisko. Gratulujemy!

Udostępnij na Facebooku
  • ~Lysy
   2013-04-08 12:45
   E tam, Lech K. z Marią to była miłość, do grobowej deski. Aż łza się kręci w oku Jarka. Pewnie też by tak chciał. Ale kot już odszedł.
  • ~porto
   2013-04-08 12:21
   no a powiedz babo, robicie to wspólnie z ANASTAZJĄ POTOCKĄ, i jeszcze jedno, olek jest trzeźwy czy raczej jak zwykle nawalony że jeszcze włazi na ciebie?
   takie tam pytanka.
  • ~anka
   2013-04-08 12:08
   miło się czyta takie fajne teksty:)
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.