Schymalla i Wyszyńska jednak zostają w TVP. Co przesądziło?

| Aktualizacja:

Pozostaję na stanowisku dyrektora Jedynki, wycofałam swoją rezygnację - powiedziała szefowa TVP1 Iwona Schymalla. Dodała, że nie będzie żadnych zmian kadrowych w "Wiadomościach". Zastępcą Schymalli pozostaje Andrzej Godlewski.

wróć do artykułu
  • ~Magda z Woli
    (2011-07-20 11:02)
    Baby z wozu, koniom lzej!
  • ~marzyciel ?
    (2011-07-20 13:34)
    moje marzenie sie spelni.. ta franca o blyszczacych szklano - soczewkowch oczach nareszcie odejdzie i przestanie slodzic w Dzienniku ktory ostanio byl tak slodki ze az mi sie zygac chcialo.??. moje marzenie sie spelmi ???
  • ~NorvidNH
    (2011-07-20 12:20)
    NA WIEKI WIEKÓW PYUŁO NAS CIMCIA!
    Czułe słowka LSD JAK KALISZ CO CIĄGNĄC ZA SOBĄ SMRÓD SPALIN MIAŁ USTA SŁODSZE OD MALIN! Napieralski w wynajętym wagonie z kanapkami
    Myśl taka jest,żę poza PIS nie ma partii skutecznie realizującej jakikolwiek program
    Bugaj: Obecnie dla SLD najważniejsza jest panienka tańcząca na rurze. Miler i jego ekipa na ziołach i gorzale z Moskwy oraz Siwucha z europy całująca ślady stóp filipińskiego Kwacha na ziemi tej Niemcom oddawanej za friko Polski przez Serdla i Tuskawę w Gdańsku!
    musi być stąd jakieś wyjście
    zbyt wiele zamieszania
    nie mogą znaleźć ukojenia
    biznesmeni piją nasze wino
    skupują naszą ziemię
    przejmują mieszkania
    wykorzystują dziwice i dzieci
    i robą z młodych Polaków niewolników
    żaden z nich nie ma pojęcia
    ile jest wart
    HEY HEY

    PAPIEŻ Z OBORNIK W SANDAŁACH I PRYMAS MIŁOŚCI TRUSKAWA W ZIELONYCH GACIACH TO BOGOWIE PYŁO OD KĄKOLU I OBŁUDY.
    Jakie to piękne. Jestem w orgazmie politycznym.
    Ale czy podawał w trakcie truskawki vel kaszebe?
    nie ma się co unosić,
    złodziej przemówił łagodnie
    wielu z nas uważa,
    że Polska jest niczym jak tylko publicznym żartem UH
  • ~Misja Specjalna
    (2011-07-20 12:23)
    Obie są tubami PO, z tym, że Schymalla, udaje katoliczkę. Super, POdgryzajcie się wzajemnie.
  • ~Wilga
    (2011-07-20 12:24)
    My chcemy od teleranka do dobranocki oglądać tylko Komorowskiego i Tuska i ich guru Putina.
  • ~vp
    (2011-07-20 12:25)
    Nie wyrażam żalu z powodu ew.odejścia obydwu pań. Nie zauważyłem jakiegoś konkretnego wpływu na program .
  • ~tomi
    (2011-07-20 12:14)
    przeciez one wszystkie to aj waj. Ta z Gniezna to już POwska tuba na całego. Co ojciec Bronek dał klapsa?
  • ~Bette
    (2011-07-20 14:17)
    A ta Wyszyńska to prawnuczka Stefana?? Czarni zawsze się ustawią. Pfu !!
  • ~lol
    (2011-07-20 13:09)
    po pierwsze Wyszyńska nie była szefową wiadomości tylko pełniącą obowiązki z nadania Schymalli

    zatkali jej czymś gębę żeby nie skakała do sądu w sprawie zwolnienia i zerwania kontraktu czas sie skończył i won...
  • ~xxx
    (2011-07-20 12:50)
    Śmierdziele idą na całość .Telewizyjny przekaz medialny ma być opanowany w 100 % dla jednej partii.Nawet komuchy zostaną wycięci .Jedynie jeszcze media o.Rydzyka są jakąś przeciwwagą na monopol medialny.Przykro mi mówić ,ja skrajny liberał,przeciwnik Rydzyka teraz ,tj w 20011 jestem w 100% za nim właśnie ze względu na konkurencję.Jak zlikwidują Rydzyka ( nie tylko w przenośni) to dopiero będzie Białoruś.Pokażą Tuska z gołym torsem pędzącego na rumaku, głaskającego tygrysa ,otoczonego dziećmi z boską aureolą.
  • ~oli
    (2011-07-20 13:23)
    Gdyby tak jeszcze mniej PISu.To na pewno by były premie i awansy.Oni czują nastroje społeczne.A PO wyborach będą inni.Więc im też się trzeba przypodobać.
  • ~Szukam nowe jakośći życia
    (2011-07-20 13:24)
    W związku z tym szukam telewizji POLSKIEJ w Polsce. Czy jest taka ? Bez cenzury, bez propagandy i robienie ze mnie idiote przed wyborami.
  • ~Zeb
    (2011-07-20 13:27)
    Niestety, pod wodzą Wyszyńskiej WIADOMOŚCI są nie do słuchania i oglądania. Są mało wiarygodnym źródłem informacji. Wolę Polsat, bo jest bardziej obiektywny i wyszedł na prowadzenie.Zadaniem prasy(misją! - a zwłaszcza telewizji publicznej- jest patrzenie władzy na ręce, bo w tym sensie prasa jest czwartą władzą. Tymczasem mamy ciepłą wodę w kranie. Nie widać w TVP problemów zwykłych ludzi, tylko miksowanie polityków i ciągłe ogłaszanie wyników sondaży. Słowem wielkie i łatwe dziennikarskie pieniądze .Bezpieczne! Ale tym ludzie w Polsce naprawdę nie żyją.
  • ~Bor
    (2011-07-20 13:34)
    Pop prostu wiedza kto wygra wybory lub inaczej kto nie wygra i robia sobie opinie ucisnionych, tak na wszelki wypadek.
  • ~marek
    (2011-07-20 12:06)
    Schymella ,to tylko nadaje sie do telewizji Rydzyka Trwam.
  • ~Do przemyśenia dla polityków
    (2011-07-20 13:40)
    Polacy nie gęsi swój rozum i język mają. Stop dla kłamstwa.
  • ~PLATFROMY STRACH PRZED WYBORCZY
    (2011-07-20 13:50)
    Czyli jednak Platforma robi "skok" na media publiczne !!!
    Donaldzie Tusku i Platformo cała ---MACIE STRASZNEGO CYKORA I DLATEGO POTRZEBNE WAM SĄ NIEMAL WSZYSTKIE MEDIA ABY "prawda" BYŁA PO WASZEJ STRONIE !!!
  • ~harcerzyk
    (2011-07-20 13:52)
    PiS: wyrok Trybunału to nasz sukces

    (foto. pis.org.pl )
    - Zakwestionowanie przez Trybunał Konstytucyjny przepisu dotyczącego dwudniowych wyborów oraz zakazu stosowania billboardów i spotów podczas kampanii wyborczej to sukces Prawa i Sprawiedliwości - uważa poseł PiS Mariusz Kamiński, który stwierdził, że „zwyciężyła demokracja”.

    - To zdecydowany sukces Prawa i Sprawiedliwości. Trybunał orzekł, że wybory dwudniowe są niekonstytucyjne, co bardzo mocno podkreślaliśmy. Zdecydowanie zwyciężyła demokracja, jeżeli chodzi o możliwość używania billboardów i spotów w telewizji, czyli bezpośredniego dotarcia do wyborców i przekazywania im swoich opinii - powiedział Kamiński dziennikarzom w Sejmie.

    W jego ocenie, TK tym wyrokiem dał możliwość partiom opozycyjnym do szerszego docierania ze swoim programem do opinii publicznej.

    - Wybory będą na pewno dzięki temu bardziej równe i demokratyczne, z czego się niezwykle cieszę. To pokazuje, że dobrze zrobiliśmy zaskarżając przepisy tej ustawy - dużą część naszych uwag poparł Trybunał Konstytucyjny - podkreślił poseł.

    Jak dodał Kamiński, pomimo iż nie wszystkie postulaty PiS zostały uwzględnione przez Trybunał, to - według niego - najważniejsze przepisy kodeksu wyborczego zostały zakwestionowane.

    - Liczyliśmy na to, że przede wszystkim Trybunał zwróci uwagę na błędy popełnione przez Sejm i Senat przy formalnym wprowadzaniu poprawki dotyczących jednomandatowych okręgów wyborczych. Stało się inaczej - trudno. Ten wynik, tak czy siak, jest naszym dużym sukcesem, gdyż najważniejsze nasze wątpliwości zostały potwierdzone przez Trybunał Konstytucyjny - powiedział Kamiński.
  • ~Ateistka
    (2011-07-20 13:57)
    Niech wynosi się do watykanu drzwi ratziemu otwierać, skoro taka jest święta.
  • ~Lucylla
    (2011-07-20 17:06)
    Obie panie Wyszyńska i Schymalla podobne z temperamentu, mdłe, mało ekspresyjne, dlatego w dluższym czasie nudne. Mimo niezłych zmian co do formy obsługa przez dotychczasowych prezenterów nieciekawa. Brakuje mi nietuzinkowych osobowości.