Głośno w ostatnim czasie o zmianach w TVP i powrotach niegdysiejszych gwiazd do mediów publicznych. Grażyna Torbicka to jedno z najgorętszych nazwisk wymienianych w tym gronie.

Grażyna Torbicka wróci do TVP?

Dziennikarka najbardziej znana była ze swojego autorskiego programu kulturalnego "Kocham Kino". Pojawiała się też często na ekranie jako ekspertka od światowej kinematografii. Debiutowała w telewizji w latach 90, a imponująca wiedza, kulturalna elegancja i uroda sprawiły, że szybko stała się ulubienicą widzów.

W 2016 r., po ponad 20 latach obecności na ekranie "Kocham Kino" zdjęto z ramówki TVP. Ostatnio pojawiły się spekulacje, że Grażyna Torbicka ma powrócić do Telewizji Polskiej na fali zapowiadanych od dawna zmian. Informację taką jako pierwszy przekazał serwis "Plotek", powołując się na anonimowego informatora, który rzekomo miał rozmawiać z Torbicką na Gali Rozdania Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Reklama

"Grażyna Torbicka była na Gali Rozdania Nagród Filmowców Polskich. Rozmawialiśmy z nią w kuluarach i ona mówiła, że wraca do TVP. Twierdziła, że jest po kilku rozmowach i jej cykl o kinie wróci. Bardzo jest tym podekscytowana" — cytuje swojego informatora "Plotek".

Grażyna Torbicka jak dotąd oficjalnie nie odniosła się do tych spekulacji.