Pod koniec ubiegłego roku serwis Pudelek, powołując się na swojego informatora, donosił, że Przemysław Babiarz, prowadzący teleturniej "Va banque", zniknie z anteny TVP.

Przemysław Babiarz w TVP. "Pan Przemek zostaje na swoim miejscu"

Wszelkie wątpliwości i plotki ostatecznie rozwiała już chyba produkcja show, którego Przemysław Babiarz był gospodarzem. W czwartek 4 stycznia na profilu programu "Va banque" w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym poinformowano o rozpoczęciu nagrań do kolejnego sezonu.

"Rozpoczęliśmy dziś nagrania kolejnej serii odcinków Va Banque! Pozdrawiamy Was serdecznie prosto ze studia TVP2 na Woronicza 17. Dzieje się, praca wre, a my widzimy się wiosną" – czytamy na Facebooku.

Reklama
Reklama

Na dołączonym do wpisu zdjęciu ze studia pozuje uśmiechnięty Przemysław Babiarz u boku Kasi, swojej asystentki z programu. Internauci przyjęli to za wyraźny znak, że Przemysław Babiarz zostaje w TVP.

"Cieszę się, że pan Przemek zostaje na swoim miejscu; Wspaniała wiadomość. I dobrze, że bez żadnych zmian osobowych; Panie Babiarz to, że Pana nie wyrzucili, jest najlepszą wiadomością tego dnia, wszystkiego dobrego w nowym roku; Pan Przemysław zostaje, super; Szkoda, że premiera dopiero wiosną, ale najważniejsze, że będzie ten sam prowadzący" – pisali w komentarzach.

Przemysław Babiarz ponownie w studiu teleturnieju "Va banque" / Facebook