"Paradoks" okazał się klapą. Linda nie przyciągnął widzów

Kryminalny serial TVP2 "Paradoks" okazał się porażką stacji. Produkcja, która zadebiutowała na antenie jesienią, gromadziła przed ekranem zaledwie 1,12 mln widzów.

wróć do artykułu
  • ~kumaty
    (2012-12-10 16:36)
    Moim zdaniem jest to bardzo dobry serial. Nie wszyscy widać skumali, o co w nim głównie chodziło, więc może stąd wynika mniejsza oglądalność. Jestem zdecydowanie za kontynuacją.
  • ~Kasia
    (2012-12-10 13:25)
    A mnie się serial bardzo podobał, zmuszał do myslenia i glądania całego odcinaka i całego cyklu to nie tak jak obecnie seriale badziewie mozna odpuscic kilka odcinków i tak nie straci sie głównego watku. Ten trzyma w napięciu świetnie nakręcony czekam na ciag dalszy i nieco wczesniejsza godzinę emisji 20 30 np ?
  • ~eM
    (2012-12-10 13:53)
    Nie mam telewizora od kilku lat. Był to pierwszy serial, który oglądałem od kilku lat regularnie w internecie. Serial zarekomendowali mi znajomi, ja zarekomendowałem innym. Wszyscy, którzy oglądali Paradoks mówią, że był ciekawy. Nie rozumiem więc skąd te głosy o porażce.
  • ~Ewa
    (2012-12-10 13:54)
    Tak,dobry,bo nie jest prosty i naiwny jak inne,dlatego mniejsza oglądalność,o ile to prawda.
  • ~max
    (2012-12-10 14:00)
    Tak to jest. Film nie jest łatwy prosty i przyjemny ale jest świetny i niesamowicie klimatyczny. Niestety polegnie w starciu z takimi gniotami jak np. komisarz Alex.
  • ~ewak
    (2012-12-10 14:09)
    Bardzo dobry film przedstawiony w sposób nietuzinkowy, szkoda że ludzie wolą głupie telenowele, alt to telewizje tak wychowały widzów.
  • ~Borsuk
    (2012-12-10 14:12)
    Fantastyczny serial, niewiele odbiegający od poziomu światowego. Można by z powodzeniem sprzedać go zagranicę. Kiedyś A. Holland powiedziała w wywiadzie w radiu, ze w USA, uważa się, że gdy ambitny serial osiąga widownię 600 tys. widzów to odniósł sukces. Ile widzów potrzeba w Polsce, żeby stwierdzić że jest sukces?
  • ~Janusz
    (2012-12-10 14:26)
    Bondowi dla podniesienia oglądalności dają ekstra laski. Lindzie dano jakiegoś kocmołucha, która ciągle żuje gumę.
  • ~paula
    (2012-12-10 15:00)
    a mi się podobał!!! i wielu moim znajomym także więc dziwi mnie taka ocena tego serialu, chyba że komuś na tym zależy, by nie nakręcić dalszego ciągu tylko zamiast tego dać kaskę na zrobienie jakiegoś kolejnego bajkowego gniotka...swoją drogą skończył się Czas honoru, skończył Paradoks i nie ma już żadnego ciekawego serialu na publicznej, a szkoda takich produkcji czy też np Gliny, który też był interesujący...
  • ~Piotr
    (2012-12-10 15:05)
    Serial jest świetny,a co do oglądalności.Jak się kreuje gust widza serialami tasiemcami to trudno oczekiwać że że takie filmy zrobią furorę. Zresztą godziny emisji same jakby z automatu obniżają oglądalność. Podobną frekwencję otrzymał
    swego czasu serial "Glina" -druga część ,moim zdaniem najlepszy serial kryminalny jaki powstał w Polsce.Zmieniono mu godziny emisji i po oglądalności.
    Dobre nie musi być dostępne dla każdego
  • ~Trampolina
    (2012-12-10 15:37)
    Pierwsze dwa, trzy odcinki były spoko, ale potem jakoś wypadł mi z obiegu. Jak lubicie kryminały, to polecam książki, np świeżutkiego "Podpalacza" Chmielarza - ponury warszawski klimat i policjant z problemami - o wiele bardziej wyrazisty niż Paradoks.
  • ~ianusz
    (2012-12-10 16:32)
    Kreowanie gustu poprzez programy Gessler, Rozenek...Rutowicz i Siwiec jako "bożyszcze" tłumów. Stacje same zapracowały na takiego widza.
    Serial świetny. Za płacony abonament oczekuję II serii.
  • ~gość
    (2012-12-10 23:22)
    oj same pochwały aż wieżyc się nie chce że taki świetny serial jak serial obsada nieciekawa Oprócz Lindy nikt specjalny.

Może zainteresować Cię też: