Akcja serialu rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną "Kropliczanka". Pracownicy z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele mierzą się z biurową codziennością.

Reklama

Co się wydarzy w 2. sezonie "The Office PL"?

W drugim sezonie serialu liderzy firmy zawalczą o prestiżowe stanowisko w zarządzie spółki. Ich rywalizacji będą się przyglądać nowi pracownicy, Marzena i Adam, w których wcielili się Daria Widawska i Rafał Kowalski. W epizodycznych rolach pojawią się również się Piotr Cyrwus, Maciej Musiałowski oraz Wojtek Sawicki, znany w sieci jako "Life On Whlz", aktywista działający na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Reklama

Obsada 2. sezonu "The Office PL"

Reklama

Serial składa się z 12 odcinków, a w jego obsadzie znaleźli się ponownie Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Reżyserem jest, już po raz drugi, Maciej Bochniak. Scenariusz stworzył zespół Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. Serial został zrealizowany przez Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.

Gdzie i od kiedy oglądać 2. sezon "The Office PL"?

Drugi sezon serialu "The Office PL" pojawi się na antenie Comedy Central już 6 listopada. W każdy poniedziałek o godz. 21:00 emitowane będą dwa premierowe odcinki.