Według informacji zamieszczonych w serwisie wirtualnemedia.pl nowa seria odcinków "Camera Cafe" planowana jest na rok 2024. To oznacza, że wyemitowana zostanie dokładnie 20 lat po premierze pierwszej serii.

Serial oparty jest na francuskim formacie, a jego fabuła koncentruje się wokół wydarzeń w biurze prywatnej firmy, gdzie akcja rozgrywa się przy automacie do kawy. Widzowie są świadkami rozmów pracowników, którzy są nieświadomie nagrywani przez ukrytą kamerę umieszczoną właśnie w tym urządzeniu.

Kto grał w serialu "Camera Cafe" z 2004 roku?

Reklama

W 2004 roku pojawiły się dwa sezony "Camera Cafe". W obsadzie tego serialu znaleźli się między innymi Arkadiusz Janiczek, Magdalena Kacprzak, Piotr Pręgowski, Tomasz Kot, Dorota Deląg oraz Aleksandra Nieśpielak. Nowe odcinki zostaną wyprodukowane przez firmę DGA Jacek Vision, a producentką będzie Dorota Kośmicka, która ma na swoim koncie także polską wersję amerykańskiego serialu "The Office" stworzoną dla Canal+.

Reklama

Dorota Kośmicka jest również odpowiedzialna za produkcję innych seriali, takich jak "Druga szansa" z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej, "Diagnoza", "Motyw", oraz "Tajemnica zawodowa". Pierwsza emisja nowych odcinków "Camera Cafe" planowana jest na platformę Player. Warto dodać, że lokalne wersje "Camera Cafe" powstały również Belgii, we Włoszech, Hiszpanii i Australii.

Reklama

Wcześniej "Camera Cafe" był produkowany przez Studio A, które było kierowane przez Jana Dworaka, późniejszego prezesa TVP i szefa KRRiT. Za reżyserię odpowiedzialni byli Jerzy Bogajewicz, twórca "Kasi i Tomka," oraz Wojciech Adamczyk.

Kiedy nowe odcinki "Camera Cafe"?

Rozpoczęcie zdjęć do nowych odcinków już niebawem. Na obecną chwilę nie jest znana jeszcze obsada serialu oraz jego reżyser. Premiera planowana jest na przyszły rok.