Fanka rzuciła Kindze Rusin finansowe wyzwanie. Dziennikarka odpowiedziała: Wchodzę w to!

| Aktualizacja:

W mediach społecznościowych na profilach znanych osób pojawia się wiele komentarzy, w których internauci próbują sprowokować celebrytów. Ostatnio jednej fance udało się zwrócić w ten sposób uwagę Kingi Rusin i nakłonić ją do przyjęcia dość kosztownego wyzwania.

wróć do artykułu
  • ~kora
    (2019-01-10 14:14)
    REWELACJA! BRAWO DZIECWZYNY !
  • ~Cedryk
    (2019-01-10 14:04)
    Wspieram Orkiestre i jestem przeciwko wybiciu dzików, więc mój podpis już macie :)
  • ~gajaa
    (2019-01-10 13:05)
    wow super pomysł!
  • ~deska
    (2019-01-10 14:10)
    no no no, spora sumka
  • ~tymon
    (2019-01-10 14:16)
    10 tysięcy to naprawde konkretna kwota. Może pomóc wielu dzieciakom.
  • ~Jamlasica
    (2019-01-10 14:19)
    Hahaha umyslowe ameby gdzie byliscie jak za czasow PO/PSL odstrzeliwano rocznie po 200 tys dzikow? Czemu nie protestujecie pod ambasada niemiecka z powodu odwalenia 800 tys dzikow w minionym sezonie?!
  • ~remick
    (2019-01-10 15:45)
    Niemcy, ci "nazisci" wybili ostatnio ok. 900 tys. dzikich swin aby chronic sie od ASF i nikt z tego powodu sie nie oburza, a w Polsce histeryzuja psychicznie niestabilne POwskie "elity".
  • ~Eva
    (2019-01-10 15:30)
    Wystarczy przesledzic kto finansuje ta organicaje “petycja pracownia”a nastepnie Kto finansuje ta finansujaca itd itd. To jest lancuszek Organizacji Pozarzadowych powiazanych z Sorosem . Kinga zostala platna twarza pseudoecologow awantornikow. Wstydz sie kobieto.
  • ~Krzysiek
    (2019-01-10 15:33)
    A ja jestem za tym żeby osoby nie znające tematu nie wypowiadały się na temat odstrzału. Jestem za redukcją populacji dzików, saren, danieli i innych zwierząt niszczących uprawy. Dlaczego? A no dla tego, że płace podatki a ta zaraza niszczy moje uprawy. A odszkodowania wypłacane przez koła łowieckie nie rekompensują utraconych dochodów. Tak po prostu. Ponoszę straty a nikt nawet się nie zastanowi na czyj koszt tak ładnie rośnie populacja tych zwierzątek.
  • ~astraL
    (2019-01-10 14:00)
    Bardzo podoba mi się pomysł tej internautki. Przyłącze sie na pewno! ;)
  • ~moy
    (2019-01-10 15:36)
    czy w sprawie petycji o nie zabijanie LUDZI nienarodzonych też bedziecie zbierać podpisy? Jak już o te dziki się tak martwicie?
  • ~Soros
    (2019-01-10 19:04)
    Moje wyzwanie jest jeszcze ambitniejsze. Jeśli Kindzia Pińdzia skutecznie zniesie okropny, koszerny zwyczaj uboju rytualnego, to na OŚP dam dwadzieścia tysięcy Euro.
  • ~BodzioM
    (2019-01-10 19:12)
    Tak... zajmujecie się kotami psami bezdomnymi i dzikami (szkodnikami) , a drugiego człowieka mijacie z daleka i z obrzydzeniem (bezdomni). XXI wiek a niektóre zwierzęta mają lepiej lak ludzie (luksus). Ciekaw jestem ilu tych co tak przejmują się zwierzętami przyjeli bezdomnego na święta bożego narodzenia... pewnie nikt ( katolicy) wiara na ustach nie w czynach...
  • ~ r e
    (2019-01-10 19:27)
    Koszerni wolą wołowinę z barbarzyńskiego uboju rytualnego. ******* ich drażni.
  • ~Hrum
    (2019-01-10 15:48)
    Fanka z organizacji Sorosa rzucila pseudowyzwanie hahaha
  • ~imbir
    (2019-01-10 15:35)
    Stara i nie jara.
  • ~Slaeek
    (2019-01-10 21:58)
    Lewackie bzdury dla tępych naiwniaków
  • ~Jose
    (2019-01-10 21:21)
    w latach 2007-2015 za rządów PO wybito w Polsce dwa miliony dzików . Kto nie wierzy może sprawdzić na Statystyki łowieckie -Polskiego Związku Łowieckiego
  • ~Jose
    (2019-01-10 21:34)
    w latach 2007-2015 za rządów PO wybito w Polsce dwa miliony dzików . Kto nie wierzy może sprawdzić na PZŁ DZIALY.HODOWLA.STATYSTYKI
  • ~Fifi90
    (2019-01-10 13:07)
    jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona postawą Kingi. Super!

Może zainteresować Cię też: