Jerzy Stuhr: Mój syn zachowuje się wzorowo. Jestem z niego dumny

Jerzy Stuhr od kilku tygodni bezradnie przygląda się temu, jak polskie tabloidy maglują trudną sytuację rodzinną jego syna. Mimo to, aktor jest dumny z tego, jak Maciej radzi sobie w całej tej sytuacji.

wróć do artykułu
  • ~-
    (2013-08-26 13:59)
    Olewam takich "faciuf "
  • ~starczy
    (2013-08-26 10:21)
    skończcie już pisać o tych IDIOTACH !!!
  • ~mama
    (2013-08-26 09:44)
    Wzór nie jest zapewne polski.
  • ~morran
    (2013-08-26 08:58)
    jak nie mozecie tego objac to sie zesrajcie !
  • ~żyd
    (2013-08-26 09:30)
    Gosciu siedż cicho a nie lataj do mediow to dadzą ci spokój. Po co było judzić?
  • ~po klusiu
    (2013-08-26 11:02)
    poje any de lek z pissiorkiem za malym doswiadczonym celebrytkom takiego typa nikt nie zatrudni utylizacji ODPADOW ORGANICZNYCH no chyba w strefie GAZY
  • ~marko
    (2013-08-26 08:34)
    JUREK ROZUMIEMY ŻE BRONISZ SWOJE GNIAZDO ALE CO PRAWDA TO PRAWDA
    SYNALEK SIĘ ZGNOIŁ I POWINIENEŚ Z NIM POGADAĆ JAK CHŁOP Z CHŁOPEM A NIE ŚLEPO GO BRONIĆ I SWÓJ AUTORYTET NADWYRĘŻAĆ MY NAPRAWDĘ JAKO CZŁOWIEKA I AKTORA BARDZO CIEBIE SZANUJEMY!!!
  • ~Jędrek
    (2013-08-26 09:03)
    ...bo to polska właśnie...a polacy lubią zaglądać do cudzych garnków nie zważając na swoje zasrane gniazda...ciemnogród i nic poza tym
  • ~Wściekły
    (2013-08-26 09:11)
    A wy wszyscy, którzy gnoicie Macieja jesteście z pewnością wzorem cnót. Ciekaw jestem ile trupów w szafie trzyma każdy z was ************** Żałosne z was gnojki i tyle.Potraficie tylko żerować na nieszczęściu i dramatach innych osób. Ale założę się o wszystko, że gdyby to wasze życie było tematem plotek to dopiero byłoby co czytać i komentować. Zacznijcie żyć swoim życiem a nie właźcie z butami w cudze. WON.
  • ~Ela
    (2013-08-26 09:34)
    Pan Stuhr musi mieszać bo jakże inaczej. Synek musi być na topie.
  • ~Ola
    (2013-08-26 09:35)
    A skąd ma pan te wzoru panie Jurku. Niemoralne prowadzenie się to jakiś dziwny wzór
  • ~opal234
    (2013-08-26 09:45)
    Bezsstresowo był pewnie wychowywany.
  • ~Osiołowski
    (2013-08-26 12:22)
    Sthury to taki zastępczy temat salonów PO. Za głupotę sie płaci panowie Stuhr
  • ~z opóźnieniem
    (2013-08-26 11:38)
    Nie tylko śpiewanie! Gwiazdy piszą bajki
  • ~Piotr
    (2013-08-26 10:01)
    Do wściekłego.Nikt nie zagłąda nikomu do cudzego domu.Sthura dom jest otwarty ,podobnie jak jego głowa.To sthury usiłują nam wmówić ,że mamy bałagan w domu,róniez przy pomocy TVN. Fouckting
  • ~gosc
    (2013-08-26 10:11)
    odp dla wscieklego - za duzo ogladasz stefanka od motyli ta choroba jest zakazna
  • ~sokole oko
    (2013-08-26 10:22)
    Mądry ojciec powinien powiedziedć synowi (z którego jest dumny): nie pokazuj całej d...py tylko pół. Jeżeli w wywiadach, na FB - gdziekolwiek - rozpowiadasz o sobie, rozkładasz ogon, wywalasz wszystko - nie dziw się, że przychodzi stamtąd atak. Cierp ciało - skoroś chciało
  • ~powalony bezczelnością
    (2013-08-26 10:25)
    No cóż. Pan Stuhr i jego dziecię było i za komuny i za unii przyzwyczajone do zbierania tylko śmietanki i do ich rozpieszczania. Gdy ludzie zaczęli dostrzegać, że król jest nagi to wtedy lament, wrzask i krytyka jacy ludzie są be. Panowie Stuhr i im podobni celebryci: więcej pokory bo jesteście osobami publicznymi i publika ma prawo nie tylko wychwalać ale i krytykować, nie tylko wznosić na pomniki ale i obalać. Gdybyście się zachowywali przyzwoicie to jestem pewien, że tak samo ludzie by was traktowali.
  • ~m
    (2013-08-26 10:25)
    zachowuje się wzorowo jak przykazuje talmud jezdzić na POLAKACH POLACY glosujcie i wybierajcie do parlamentu prawdziwych Polaków to skończy się to ***** glosujcie na p.Polaków z parti Narodowych i na część PIsu
  • ~Wściekły
    (2013-08-26 11:33)
    Zgroza. Po niektórych wypowiedziach stwierdzam,że wy naprawdę wierzycie w to, że nas Polaków tylko gnojono, grabiono i mordowano. My nigdy nic złego nikomu nie zrobiliśmy i jesteśmy jedynie ofiarami. Przeraża mnie wasz poziom wiedzy i wybiórcze podejście do niewygodnych faktów historycznych.Flekujcie dalej , w-PIS-du z wami. Mam już dość użerania się z takimi idiotami. Nawet gdybyście zbrodnie, których też się niestety dopuszczaliśmy mieli zarejestrowane filmowo to i tak powiedzielibyście,że to fotomontaż.Żal mi was naprawdę. Flekujcie sobie na zdrowie.