Józefowicz sobie nie radzi? Urbańska chce nowego menadżera

Natasza Urbańska, gwiazda prowadzonego przez jej męża Janusza Józefowicza Teatru Studio Buffo, chce znaleźć sobie nowego menadżera. Sęk w tym, że dotychczasowemu, którym jest sam Józefowicz, ten pomysł się nie podoba.

wróć do artykułu
  • ~zazaa
    (2012-08-17 20:48)
    Ale z niego buffon...
  • ~sympatyk
    (2012-08-16 18:37)
    natassko jestes wspaniala ladna i zdolna wiekszosc zazdrosci ci bijesz na glowe wszystkie rywalki.
  • ~KalinkaTęskniZaMamą
    (2012-08-17 11:46)
    Ta pani Natasza ma już 35 lat, więc jej kariera raczej się kończy, a nie zaczyna. Myślę, że świata to ona już raczej nie zawojuje. Niech się z tym wreszcie pogodzi, bo źle w życiu nie ma. Jest milionerką, ma wpływowego męża, urodziła zdrowe dziecko, a jej kariera jak na Polskę i tak była dosyć szumna.Czego więcej chcieć? Niech doceni raczej męża i siedzi przy nim, bo póki co dobrze na tym wychodziła. Po ilości komentarzy pod tego typu artykułami na jej temat widać wyraźnie, że zainteresowanie nią spadło ogromnie. Już nikt nie emocjonuje się tego typu niusami na jej temat. Może czas wyciągnąć z tego jakieś wnioski?
  • ~NUJJ
    (2012-08-17 11:31)
    Czy ktokolwiek jeszcze wierzy w te ich niby dylematy małżeńskie? Kogo to obchodzi, przecież oni sami rozpuszczają tego typu plotki o sobie tylko po to by je potem móc dementować na salonach i po wszystkich telewizjach i gazetach. I tak właśnie kręci się ich biznes- byleby było o nich głośno... Jak ktoś nie nadrabia artyzmem to czym innym musi robić szum wokół siebie, by o nim nie zapomnieli. Przykre, ale skuteczne od wielu lat.
  • ~Anna M
    (2012-08-17 10:43)
    A ja śmiem twierdzić, że ktoś nadgorliwie nie radzi sobie z niepdwarzalnymi sukcesami tej znakomitej pary!
  • ~izirajder
    (2012-08-17 10:39)
    Są wizytówką, tą dobrą wizytówką, są ludźmi sukcesu, pracowici, utalentowani i kto ma inne zdanie, to głąb lub zawistnik!
  • ~nollet
    (2012-08-17 05:36)
    Józefowicz odczłowieczył Urbańską , odarł ją z kobiecości. Zrobił z niej robota scenicznego. W jej występach nie ma duszy, nie ma ciepła. Powtórzę za Mickiewiczem oceniajacym poezję Słowackiego. "To jak piękny kosciół , który nie ma boga!" Moim zdaniem-. dokładnie tak jest. Urbańska za sprawą Józefowicza stała sie jego substytuem, odebrał jej kobiecość, to Józefowicz tańczy i śpiewa nie Urbańska, Ten związek przekreślił jej karierę artystyczną na zawsze. Józefowicz nie wart takiej ofiary!
  • ~Jan
    (2012-08-17 11:10)
    Niewątpliwie Józefowicz zmarnował karierę swojej żony. On jest typowym nieudacznikiem czego dotknie to zepsuje, dlatego nie może byc dobrym menagerem. A szkoda bo Urbańska wielce utalentowana.
  • ~J-23
    (2012-08-16 23:30)
    stary pryk zrobił z beztalęcia gwiazdę i to na tyle
  • ~chyb tak
    (2012-08-16 19:57)
    ona jest zawsze spieta , nerwowa.. mysle ze przez niego. ..
  • ~dziwne
    (2012-08-16 18:05)
    a co chciałaby robić poza buffo???
  • ~anty-kicz
    (2012-08-18 16:50)
    Józefowicz to taki facet, który trzepie "sceniczne" reprodukcje i sprzedaje to później jako tzw. "sztukę".
    Taką samą "sztukę" z dziedziny malarstwa można kupić w każdej powiatowej księgarni.
    Krótka mówiąc: rozdęty kicz i plagiaty.
  • ~jasia
    (2012-08-16 17:38)
    Urbanska jest ok tylko zazdrosnicy jej nie doceniaja
  • ~kolt
    (2012-08-19 19:51)
    Najlepszy to był ten jej teledysk... ale się uśmiałem. Takiego bezguścia i to w ahmeryce kręconego dawno nie widziałem. Polish kicz projekt i tyle.
  • ~andrzej
    (2012-08-16 14:51)
    Ja to tam lubię robić kupę.
  • ~juror
    (2012-08-16 14:52)
    Urbańska jest świetnym rzemieślnikiem, pilnym i ambitnym.
    Ale nigdy nie stanie się artystką, bo oprócz pracowitości potrzebna by jej była szczypta talentu.
    A talentu to ta pani nie ma za grosz.
  • ~widz
    (2012-08-16 15:16)
    On nadęty bufona ona beztalencie i po komentarzu
  • ~kotek mamrotek
    (2012-08-16 14:15)
    Urbanska nie ma talentu ale "sugar daddy" zeby ja zatrzymac przy sobie musial jej wmawiac ze jest najlepsza. Kobieta nie potrafi dobrze zaspiewac a spiewa, nie potrafi w ogole grac a gra...a wszystko dzieki wstawiennictwu d.u.p.c.y.n.g.i.e.r.a
  • ~MICHASIA
    (2012-08-16 13:55)
    PIĘKNA PARA. I PROSZĘ ICH NIE SKŁÓCAĆ, Z ZAZDROŚCI TO ROBICIE CO NIEKTÓRZY
  • ~Ha-ga
    (2012-08-19 01:01)
    Rozbiła bez żadnych oporów rodzinę, jeszcze się tym chwaliła.Też się zestarzeje prędzej czy póżniej.Byłby numer jakby złapała nowego dupka.Wcale bym tego amanta nie żałowała.