Zobacz, jak ocenił Górniak jej synek05 października 2010Edyta w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" naprawdę zabłysnęła. Wysiłki mamy docenił także jej syn Allan.
Amy Winehouse została... modelką05 października 2010Amy Winehouse postanowiła spróbować sił w roli modelki.
Szokujące wyznanie Jessiki Alby04 października 2010Jessica Alba przyznała, że jej ciało po ciąży wygląda dokładnie tak samo, jak ciała wszystkich innych, młodych mam.
Ślub ze striptizem na zamku. Cała GaGa!04 października 2010Lady GaGa zamierza już wkrótce zalegalizować swój związek z Lukiem Carlem.
Perepeczko wreszcie założyła biustonosz!04 października 2010 Agnieszka Fitkau-Perepeczko kocha wolność. Dawała ją także swoim piersiom - co ją zatem skłoniło, by teraz je okiełznać?
Rihanna wychodzi za mąż?04 października 2010Rihannie najwyraźniej dobrze układa się z Mattem Kempem. Baseballista planuje podobno wkrótce oświadczyć się piosenkarce.
Wodecki ocenił surowo, a teraz ma wyrzuty03 października 2010To była pierwsza taka sytuacja w historii polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zbigniew Wodecki dał jednej z par notę niższą niż zawodowa sędzina Iwona Pavlović. Nic dziwnego, że zaczęły go gryźć wyrzuty sumienia.
Tak kochają się Kamila i Andrzej Łapiccy01 października 2010Najgorętsza para polskiego show-biznesu udzieliła wywiadu "Vivie!". Nie jest to jednak wywiad sensacyjny. Jedyne udziwnienie polega chyba na tym, że Kamila gra rolę dziennikarki, a jej mąż - przepytywanej gwiazdy.
Anna Kalata: Wracam do Indii01 października 2010Odchudzonej pani minister nie udało się zawojować "Tańca z gwiazdami". Jednak jej powrót do Indii nie jest ucieczką.
Tak Johhny Depp jeździ do pracy30 września 2010Johnny Depp codziennie dociera do pracy luksusowym jachtem.
Mołek nie przeprosiła za "uśmiercenie" Nergala30 września 2010Każdą gafę można wybaczyć, pod warunkiem, że ten, kto się jej dopuścił powie: przepraszam. Ale nie wszyscy mają tego świadomość.
Tajner: Życzę im jak najlepiej30 września 2010Michał Wiśniewski to nie jest wymarzony zięć... Ale Apoloniusz Tajner, tata nowej miłości czerwonowłosego, jest pełen optymizmu co do przyszłości swojej latorośli.
Czy Maserak będzie surowym jurorem?30 września 2010To dobra wiadomość dla fanek przystojnego tancerza: Rafał zasiądzie w jury programu tanecznego. Czy będzie ostry, czy raczej łagodny?
Polskie gwiazdy w negliżu. I to w Teatrze Komedia!29 września 2010Co robią przesympatyczne panie w średnim wieku w przesympatycznym małym miasteczku w hrabstwie Yorkshire w Anglii?
Dlaczego przyjaciele nabijają się z Aniston?29 września 2010Jennifer Aniston nie jest przekonana do nowoczesnych technologii. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że ich nie znosi...
Dlaczego wszyscy schodzą jej z drogi?29 września 2010Anna Mucha ma twardy charakter i wie, czego chce. Ofiarą jej perfekcjonizmu padają współpracownicy.
Kinga Rusin nie szasta kasą29 września 2010Popularna prezenterka robi zakupy do mieszkania tam, gdzie miliony zwykłych Polaków.
Feel zagra dla bogatego Turka29 września 2010Jak dowiedział się "Fakt", Feel 6 października wylatuje do Turcji. Zespół da tam trzy koncerty. Nie będą to zwykłe biletowane imprezy. W muzyce Feela zakochał się bowiem tajemniczy turecki biznesmen