To nie do pomyślenia! "Świat według Kiepskich" bez Paździocha

"Świat według Kiepskich" bez Mariana Paździocha? A jednak... Jak podaje "Super Express", złośliwy sąsiad Ferdka i Halinki Kiepskich znika z popularnego serialu. 

wróć do artykułu
  • ~anka
    (2017-03-14 14:54)
    Panie Ryszardzie, życzę dużo zdrowia. Mimo że nie będzie Pan grał swojej roli Paździocha, to i tak jest Pan świetnym aktorem nie tylko w tej roli, chociażby jako sprzedawca kota w "Sami swoi".
  • ~hehe
    (2017-03-14 13:32)
    SZkoda tego serialu bo świetnie opisywał PO-lactwo. Tacy właśnie ubrali się garnitury zaczęli robić tzw III RP, drobne cwaniaczki idealne na POdnóżki i do POklepywania PO plecach!!!!! hehehehehihi
  • ~Gosc
    (2017-03-14 15:05)
    Zycze zdrowia i dziekuje za te chwile smiechu przed telewizorem.
  • ~Stiff
    (2017-03-14 12:45)
    To przynajmniej będzie jego żona Helena ,będzie musiała go zastąpić
  • ~ciamajdan
    (2017-03-14 20:40)
    Ale przecież pozostała nam jeszcze lepsza rozrywka: codzienny odcinek serialu "Świat według TUSKICH". w TfuVN o godzinie 19:00 !!!
  • ~wert
    (2017-03-14 18:24)
    Zycze zdrowka p.Ryszardzie.jestem fanka tego serjalu .mozna wiele sie dowiedziec o naszych przywarach.
  • ~Bart
    (2017-03-14 15:09)
    Wiadomość nieprawdziwa. Pan Ryszard powróci do gry w następnym sezonie.
  • ~Wiktor
    (2017-03-14 22:14)
    To widać na foto że gościu jedną nogą w grobie .Ledwo dycha i jakąś wysypkę ma .Powinni już skończyć ten syf nawet z Grabowskim. Smolenia wykończyli już a w tym tasiemcu największy kontrakt i największą kasę zawsze miał i ma Grabowski , która gra euforycznego idiotę odurzającego się na wizji piwem czy innym prawdziwym alkoholem .
  • ~Siekierą i motyką
    (2017-03-14 15:15)
    Proponuję dobrać z grupy 235 z Wsiowej. Egzamin zdali na 6.
  • ~fan
    (2017-03-14 19:06)
    Kiepski news Paa...ździocch
  • ~internautka 50+
    (2017-03-15 07:32)
    Aktorowi życzę zdrowia ale dziwię się ze zdecydował się i grał takie durnowate role!!
  • ~Fruzia
    (2017-03-14 20:16)
    Tu nie chodzi o Kiepskich czy tam jakiegoś Paździocha. Tutaj chodzi o to, by logo polsatu Wam w łepetynach utkwiło.
  • ~krv
    (2017-03-15 21:40)
    Schetyna może zastąpić Paździocha !
  • ~opinia x
    (2017-03-15 15:55)
    "Siekiera ,motyka,baba gola - Marion Pazdzioch to"... kregoslup calego serialu a nie Ferdek!! Zdrowka!
  • ~ur...wisyn
    (2017-03-14 23:15)
    Dorobił się swojego i ma w.y.j.e.b.a.n.e też bym tak zrobił !
  • ~rycho
    (2017-03-15 11:34)
    zatrudnić wielkiego naczelnika Ka........ za p Paździocha będzie pasował jak ulał a za żonę kota
  • ~blu
    (2017-03-17 07:51)
    Żenujący serial dla półgłówków
  • ~Łukasz
    (2017-03-15 19:06)
    Panie Ryszardzie dziękuję za to, że przez lata poprawiał mi Pan humor i dodawał otuchy. Najlepsza postać tego serialu a Pan Ryszard świetny aktor. Dużo zdrowia i spokoju Panie Ryszardzie
  • ~to znowu ja
    (2017-03-15 15:53)
    Na szczescie w maju wraca na plan nowych odcinkow!
  • ~Xxx
    (2017-03-15 14:05)
    Panie Ryszardzie dużo zdrówka! Te nowe odcinki to i tak dno więc nie ma pan czego żałować.

Może zainteresować Cię też: