Popularna rozrywka

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" – Premiera 6 września. Emisja w soboty o godzinie 21.55

Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w drugiej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który na świecie zebrał niemal miliardową widownię. Królową aktorskich i wokalnych zmagań w wiosennej edycji programu okazała się Katarzyna Skrzynecka, którą jesienią zobaczymy za stołem jurorskim. Towarzyszyć jej będą znani widzom z pierwszego sezonu programu: aktor Paweł Królikowski, mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz DJ Adamus. Program poprowadzi męski duet: Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor. Tym razem o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą: Joanna Liszowska; Barbara Melzer, Magda Steczkowska oraz Maja Bohosiewicz. W męskim gronie uczestników znajdą się: Jacek Kawalec; Jakub Molęda, Marcin Przybylski oraz Marek Kaliszuk.

"Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" – Premiera 9 września. Emisja we wtorki o godzinie 20.00

Na castingi do drugiej edycji "Hell's Kitchen" zgłosiło się niemal dwa tysiące osób! Spośród wszystkich śmiałków wybrano 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni. Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w „Piekielnej Kuchni". Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

"TOP CHEF" – Premiera 10 września. Emisja w środy o godzinie 20.30

Przed nami kolejna, trzecia już edycja „TOP CHEF”! Kto zgłosił się do programu? Czy odkryjemy talenty na miarę zakochanego w Polsce Argentyńczyka Martina Gimeneza Castro i znanego z błyskotliwych komentarzy („Sexy boy, sexy food”) Sebastiana Olmy? Fanów Grzegorza Łapanowskiego z pewnością ucieszy fakt, że w 3. sezonie „TOP CHEF” pojawi się on aż w podwójnej roli! Nie tylko poprowadzi show, ale też dołączy do grona jury. To będzie emocjonalnie zagotowany i ekscytujący rywalizacją sezon „TOP CHEF”.

Uczestników podczas kolejnych zadań oceni niezwykle profesjonalne jury, na którego czele stanie ponownie Wojciech Modest Amaro. Pozostali członkowie jury to: Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz.

"Tylko muzyka. Must be the music" – Premiera 14 września. Emisja w niedziele o godzinie 20.00

Jesienią popularne talent show po raz 8. pojawi się na antenie Telewizji Polsat. Tym razem widzowie zobaczą 10 odcinków: 7 castingowych, dwa półfinały i finał, który odbędzie się 16 listopada. W 8. edycji w jury ponownie zasiądą Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut i Maciek Rock.

"Nasz nowy dom" - Premiera 7 września. Emisja w niedziele o godzinie 17.45.

Program, którego gospodynią jest Katarzyna Dowbor, pokazuje, jak można w ekstremalnie krótkim czasie - 5 dni - gruntownie przeprowadzić remont, odmieniając komuś życie. Pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana walczą z czasem i piętrzącymi się trudnościami, by pomóc potrzebującym. W najnowszym, 3. sezonie Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom” wyruszają w Polskę.

Powracają serialowe hity

"Przyjaciółki" – Premiera 11 września. Emisja w czwartki o godzinie 21.00

Ania, Patrycja, Inga i Zuza stawiają dzielnie czoła przeciwnościom losu i to właśnie potęga przyjaźni sprawia, że nawet gdy w oczach kręcą się łzy, na ustach pojawia się uśmiech! W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Anka przeżyje drugą młodość, Patrycja zawalczy o rodzinę, szczęście Ingi zostanie wystawione na ciężką próbę, a Pani Dyrektor Zuza zmierzy się z … ciążą. Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem naszych „Przyjaciółek”! Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy także nowe bohaterki, które zagrają: Katarzynę Zielińską oraz Annę Dereszowską.

Reklama

"Na krawędzi 2" – Premiera 4 września. Emisja w czwartki o godzinie 21.00

"Na krawędzi 2" to precyzyjnie wymyślona, kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. Podwójna moralność, dramatyczne wybory, desperacja, bezsilność, chęć zysku, egoizm, z drugiej strony zaś lojalność najwyższej próby w imię przyjaźni. W jesiennych odcinkach w nową bohaterkę - Lenę Korcz wcieli się Kamilla Baar.

"Pierwsza miłość" – Premiera 1 września. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00

"Pierwsza miłość" jest obecna na antenie od 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii Telewizji Polsat. Co więcej, jesienią „Pierwsza miłość” obchodzić będzie również jubileusz 2000 odcinka! A czym scenarzyści już we wrześniu zaskoczą wiernych fanów produkcji? Oprócz dobrze znanych postaci w kolejnym sezonie pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana, Śmiałek (Paweł Okoński) podejmie szokującą decyzję, Artur (Łukasz Płoszajski) pozwoli Zosi (Dorota Łukasiewicz – Kwietniewska) wyjechać, a Marysia… zostanie porwana! Wadlewską idyllę zakłóci z kolei przebojowa Sylwia, w której postać wcieli się Anna Guzik.

"Świat według Kiepskich" – Premiera 3 września. Emisja w środy o godzinie 20.00

Jesienią widzowie Telewizji Polsat zobaczą nowe perypetie Kiepskich i ich sąsiadów. Ferdek po raz kolejny… znajdzie pracę i zostanie strażakiem. Będzie bardzo gorąco również za sprawą niespodziewanego romansu Halinki z … Paździochem. W jesiennych odcinkach pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliźniaczki, a do obsady dołączy pies Brutal.

Tej wiosny widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Dlaczego ja?” (od poniedziałku do piątku od 1 września godzina 17.00), „Trudne sprawy” (od poniedziałku do piątku od 1 września o godzinie 13.00), „Malanowski i Partnerzy” (od poniedziałku do piątku od 15 września godzina 16.30) „Zdrady” (od 4 września - czwartki godzina 20.00) „Pielęgniarki” (od poniedziałku do piątku od 1 września o godzinie 12.00) oraz „Dzień, który zmienił moje życie” (od poniedziałku do piątku od 1 września godzina 14.45)

W poniedziałkowe wieczory, w paśmie MegaHit Telewizja Polsat pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in.: „Faceci w Czerni 3”, „Niesamowity Spider-Man”, „Smerfy”, „Niezniszczalni 2”, czy „Żona na niby”.