Rozenek-Majdan rozczarowana rządami prawicy i Kościołem: Jestem wku***na

| Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek rzadko daje się namówić na komentowanie sytuacji politycznej w kraju. W ostatnim wywiadzie jednak pokusiła się o kilka refleksji w tym temacie i w ostrych słowach skrytykowała rządy Prawa i Sprawiedliwości oraz postawę polskiego Kościoła wobec metody In Vitro.

wróć do artykułu
  • ~ciorta
    (2018-05-11 16:15)
    tu jej jeszcze nie było tzn w polityce ? a Majdan powinien kandydować na prezydenta W-wy
  • ~Mrozio z Norwegii
    (2018-04-24 18:37)
    Sluchaj ciocia, jak ci sie nie POdoba PiS, to droga wolna na zdziczaly tzw. Zachod, na ktorym mieszkam dlugo, pracujac i inwestujac w dawnej Ojczyznie Polska. Mnie sie wtedy nie POdobal ruski spawacz w mundurze polskiego generala i jego WRONa i odpalilem na Zachad. Ciocia, ZEBY TAK ZROBIC JAK ja TO TRZEBA MIEC DWA JAJA PRZY PYCIE.... :)))
  • ~dość tych głuPOt
    (2018-04-24 15:54)
    Czy w tej gadzinówce nie ma wywiadu z mądrymi kobietami. Albo rozenki albo wielka głuPOta z nowoczesnej. Już się nawet śmiać nie chce.
  • ~Wiesława
    (2018-04-19 11:58)
    Pani Małgosiu, niech Pani szybko idzie na prezydętkę i to wszystko pozmienia jak trzeba!!!
  • ~nie jestem zaskoczony
    (2018-04-18 09:24)
    To jasne ,ze skrytykowala ,bo rzady PIS to rzady prawa i sprawiedliwosci,a nie ukladowcow, kombinatorow i celebrytow.
  • ~Tim
    (2018-04-17 13:22)
    Ona jest największym rozczarowaniem dla Polaków
  • ~SREFF
    (2018-04-17 09:47)
    Jak tatuś kasę przynosił , to PiS cacy a teraz be. co za kołtun .
  • ~AbyAby
    (2018-04-17 00:01)
    Ona mnie też w.....a. Lepiej żeby kontynuowała udawanie innych niż dzieliła się jej "złotymi myślami."
  • ~OjoJoj
    (2018-04-16 22:50)
    Alleż tam jest intelektualny majdan na Wiertniczej. Rodzynek i reszta. To są mistrzowie subtelności i lewych skrzydeł!
  • ~Helena
    (2018-04-16 22:01)
    ale przciez zelnik muwl ze dzieci z inwitro sa jakies pogięte, czy cos takiego...
  • ~Helena
    (2018-04-16 21:57)
    Ale ta pani mądra. I jak ładnie, ku rwa, mówi.
  • ~antek z chlopow
    (2018-04-16 21:29)
    PO szla ty w buraki.
  • ~few
    (2018-04-16 20:33)
    dno i 2 metry mułu
  • ~Ale jaja ale jaja
    (2018-04-16 19:38)
    Przez moment sądziłem, że Rozenek-Majdan jest mądrzejsza od Dody?
  • ~RODZYNEK
    (2018-04-16 18:30)
    Jestem na nią wku*wiony !!!
  • ~korwinista
    (2018-04-16 18:03)
    Hmmm miałem coś napisać ale widzę że wszyscy mnie uprzedzili :D
  • ~logiczny
    (2018-04-16 17:04)
    Tata tej paniusi to S.Kostrzewski a nie żaden Kostrzewa.I co tu pisać o takim źródle informacji, jak oni nawet tego nie wiedzą. Jak laleczka ma 2 dzieci z inseminacji to co ma mówić.Chyba morderca lub złodziej nie będzie afirmował się jako miłośnik dekalogu.A niestety ( albo stety ) zasady chrześcijaństwa nie będą się dopasowywać do oczekiwań ludzi, nie na tym polega religia. A jak ktoś nie chce albo nie może ich przestrzegać lub zaakceptować to nikt go nie zmusza, droga wolna.
  • ~ela
    (2018-04-16 16:35)
    co moze powiedziec zona bylego agenta SB? nie ochrzczona nie jest katoliczka...jedno ma w glowie posow w stylu , wejscie na antene, byc w mediach
  • ~Gry
    (2018-04-16 16:22)
    Tata tej pani był skarbnikiem PiS-u
  • ~z.
    (2018-04-16 16:19)
    Przeciet ta idiotka nie rozroznia lewicy od prawicy.

Może zainteresować Cię też: