Międlar atakuje Ostaszewską: Aktorzyno kim ty w końcu jesteś: Niemką czy kacapką?

| Aktualizacja:

Były ksiądz Jacek Międlar postanowił odpowiedzieć Mai Ostaszewskiej, która skrytykowała jego pomysł na bluzy z napisem "Nie przepraszam za Jedwabne".

wróć do artykułu
  • ~Leon
    (2018-02-17 15:34)
    Ostaszewska zrób jedną pozytywną rzecz i przenieś się do Izraela,będziesz wśród swoich.
  • ~mtf
    (2018-02-16 17:39)
    Nie karmić tego trolla ! Własna nienawiść go zadusi , amen !
  • ~Dama Pik
    (2018-02-16 16:50)
    a Mędlar wygląda na kibola.
  • ~Jacek100
    (2018-02-15 18:04)
    Oczywiście wiadomo że Polacy nidgy nie zrobili nic złego , są mesjaszem narodów, a P. Międlar zna lepiej hitorie niż doktorzy historycy. Masakra. Jak można być tak zakłamaną osobą jak Międlar, on musi po prostu nie akceptować faktów.
  • ~Polak katolik
    (2018-02-15 16:17)
    Myślałem że w Polsce tylko 30% ludzi mózgi zdeponowalo w sejfie Ojca Dyrektora, ale z tego co widzę na tym forum to jest ich znacznie więcej. Zanosi się niestety na wieloletnie rządy tych niebezpiecznych religijnych ortodoksów.
  • ~Nopriest
    (2018-02-15 13:32)
    Międlar, posłuchaj... Po pierwsze - Pani Ostaszewska (dla ciebie Pani!) jest stokroć lepszą aktorką, niż ty byłeś "księdzem" (wziąłem w nawias, żeby nie obrażać porównaniem z tobą prawdziwych duchownych). Wybierz się może kiedyś do teatru? Po drugie - jak każdy obywatel tego kraju masz prawo do swoich chorych deklaracji, problem w tym że w odwecie robisz w swoich ocenach "wycieczki osobiste", a na to zgody nie ma. Po trzecie - zasłużony dla sprawy Polski Roman Dmowski, którego portret widzę na zdjęciu na ścianie za tobą, miał kilka ciekawych spostrzeżeń w swoim życiu, np. cytuję: "Polska beż Żydów, byłaby jak zupa bez ******* – bez smaku". To jak tam, zdejmiesz teraz ten portret ze ściany?
  • ~Wiesiu1.
    (2018-02-15 10:12)
    I to jest dowód na to że Bóg ma nas wszyskich w ***** a Międlara i jemu podobnych głębiej.
  • ~jaga
    (2018-02-14 11:00)
    A pan Międlar to typiczeskij Polak! Sami sobie go scharakteryzujcie i będziecie smutni jak ja.
  • ~dziwny karaj
    (2018-02-14 10:55)
    O tym, kto jest kim, będzie decydować zupełny kretyn, który nie dorósł nawet do sutanny, bo jest stworzony do kopania rowów
  • ~Piotr
    (2018-02-14 10:07)
    Pani Maju proszę tego osobnika oddać pod sąd.
  • ~taktotak
    (2018-02-14 09:14)
    Antysemityzm hejterow aż buczy! A potem zdziwienie, że USA nie znosi wiz, a Polak dla Zachodu to menel.
  • ~internautka 50+
    (2018-02-14 07:47)
    I ty trzeba niestety pochwalić p Międlara. Mówi to co mądry Polak wie a młodsi aktorzy nie koniecznie . Ale co się dziwić takie pokolenie wychowano przez ostatnie około 30u lat
  • ~Aga
    (2018-02-14 07:46)
    A, gdzie miłość do bliźniego?
  • ~39marpik
    (2018-02-14 05:19)
    Odsyłam do wspomnień Jana Mazura "Podczas wojny w Zdziłowicach"
  • ~Manny
    (2018-02-14 02:55)
    SO, WHAT IS SHE??????
  • ~dal
    (2018-02-14 01:42)
    Ludu, to wszystko sa skrajnosci, Jedwabne trzebaby jeszcze raz dokladnie zbadac i przeprowadzic eksuhamcje bo relacje nie sa jednoznaczne do konca ale nie wierzcie ze jako Narod jestesmy do rany przyloz, ze zaden Polak muchy by nie skrzywdzil, ze bylismy jedynie biedakami, ktorych kopali inni, to prymitywne nacjonalistyczne bzdury, podczas wojny gdy jest przywolenie na zabijanie, okazja czynila zabojce postudiujcie tych co sie ta sprawa zajmuja jak Jan Grabowski niech sie Miendlar z nim sporbuje skonfrontowac.
  • ~misu25
    (2018-02-13 23:58)
    Miedlar, Pani Ostaszewska jest po szkole aktorskiej a ty jestes historykiem po studiach? Lepiej ze swoim miernym wyksztalceniem nie atakuj wyksztalcenia innych.Ksiedzem nie jestes, historykiem tez nie, siadz spokojnie w domu popatrz w lustro i zapytaj sam siebie: Jacus kim chcesz byc w przyszlosci. A jak juz po latach cos z ciebie bedzie to wtedy mozesz zabrac glos. Na razie ogladnij dobrancke, siusiu i spac.
  • ~zuzia
    (2018-02-13 22:44)
    Następny cwaniak za drzwiami m. Ciekawe jak zaśpiewa pod celą jak mu się do tyłka dobiorą.
  • ~antyklakier
    (2018-02-13 22:40)
    To wesołe nawet. Trafił swój na swego. Słaby ksiądz i słaba aktorka słabo gadają w słaby sposób i słabo im to wszystko razem wychodzi .
  • ~MalaApolityczna
    (2018-02-13 21:58)
    BRAWO MIEDLAR !!!

Może zainteresować Cię też: