Wojciechowska: Dwa razy odwoływałam ślub pięć minut przed uroczystością

2013-04-11 09:17 | Aktualizacja: 09:17
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska / AKPA)

Martyna Wojciechowska, która w jednym z wywiadów sama siebie nazwała "starą panną", przyznała, że okazji do zamążpójścia jej nie brakowało. Dwa razy podróżniczka była o mały włos od ślubu.



Martyna Wojciechowska aktualnie jest matką samotnie wychowującą swoją 5-letni córeczkę. W wywiadzie dla magazynu "Gala", podróżniczka zdradziła jednak, że okazji do zmiany stanu cywilnego jej nie brakowało:

Bilans mam taki, że chyba nie zmarnowałam tego czasu, jeśli chodzi o poszukiwania. Pięć razy się zaręczyłam, dwa razy odwoływałam ślub pięć minut przed uroczystością. Nie żałuję, że tak się stało. Potrafiłam się uwikłać w jakąś relację tylko dlatego, że chciałam sobie i całemu światu udowodnić, że będę szczęśliwa. Że będzie taki zewnętrzny dowód na to, że jestem szczęśliwa - np. wyjdę za mąż. Bez sensu to przecież. - wyznała dziennikarka.

Jak sądzicie, czy Martyna Wojciechowska, której pasją są egzotyczne podróże i ekstremalne sporty, kiedyś podejmie ryzyko życia w małżeństwie?





Źródło: Gala
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 21
  • ~do "feministki"2013-04-13 19:00

    każdy sądzi według siebie.
    to, że masz sama ufajdane gacie, to nie powód aby o tym zaraz pisać na forum.
    Weż się za pranie - po prostu

  • ~Norton2013-04-13 11:34

    Pani/Panie Redaktor/Redaktorze,otóż -jak zasadnie zauważył Cejrowski - Pani Martyna Wojciechowska NIGDY NIE BYŁA PODRÓŻNICZKĄ (!) sensu stricte ,przez pewien czas swojego życia wspinała się np. na Mont Blanc i w Andach. Faktycznie z zawodu jest dziennikarką,obecnie na zlecenia z TVN, a od kilku lat redaktorką naczelną czasopisma traktujacego o geografii ,o nacjach i ludach egzotycznych,także o podróżach. Do dzisiaj budzi okreslone watpliwości jej "wejście" na Mount Everest... A co do jej prywatnego życia,to ... jej prywatna własność (!).

  • ~adgen2013-04-12 15:20

    Małżeństwo dla niej jest jak widać za bardzo ekstremalne. Odwagi !!!

  • ~eskimoska2013-04-11 19:18

    Wspaniale wygląda, żyje na luzie, dziecko coraz starsze, zwiedza cały świat. Super życie. Ktoś powiedział, że wykonując pracę z zamiłowania to tak jak by się nie pracowało, tylko pozazdrościć.

  • ~Emeryt2013-04-11 19:16

    ta rasa tak ma to przeważnie czuby albo dewiaci

  • ~Icek2013-04-11 19:09

    ale rebe musial byc wsciekly. Jeszcze ja odkoszerni

  • ~kertuś2013-04-11 17:39

    A ja coś pamietam ze mówiła ze jest nieuleczalnie chora - ozdrowiała??
    rodzi dziecko i jedzie sobie w świat, hmm matka polka

  • ~gość2013-04-11 13:42

    do feministki 13:28
    jeśłi w małżeństwie seks jest przeszkodą to kup sobie głupia feministko dorodnego kabaczka i nim zaspakajaj potrzeby emocjonalne.

  • ~gość2013-04-11 13:38

    Widac że jest niedojrzała emocjonalnie i niedorosła do założenia normalnej rodziny. Ma coś z deklem. Swoją drogą, ci panowie którym 5 minut przed uroczystością zwiała powinni wystąpić do sąd o odszkodowanie za poniesione straty związane z organizacją ślubu i wesela oraz za straty moralne. Pusciłbym tę babę w samych pończochach. To jest też ostrzezenie dla innych którzy mieliby ochote bliżej związać się tą nieodpowiedzialną babą.

  • ~feministka2013-04-11 13:28

    Mądra kobieta ,jakiemus brudasowi ufajdane gacie prać i być na zawołanie bo ma ochotę na seks