Polsat i TVP walczą o Górniak. Dostanie 120 tys. za trzy piosenki?

| Aktualizacja:

Polskie stacje telewizyjne rozpoczynają przygotowania do swoich wielkich, sylwestrowych koncertów. Zarówno Polsat, jak i Telewizja Polska wymarzyły sobie ponoć, by to Edyta Górniak była największą gwiazdą na ich scenach. Komu uda się pozyskać divę?

wróć do artykułu
  • ~tele-wic
    (2013-10-22 14:46)
    Brawo TVP! Dlaczego tylko 120 tys. za takie "wokalne" perełki, nie lepiej przebić od razu na 1 mln. 200 tys. Macie przecież takie dochody z abonamentu, że pewnie was stać na takie jednorazowe bzdety.
    Chciałbym wiedzieć kto personalnie w TVP odpowiada za taką rozrzutność panie Braun? A póki co niech pan i pana przydupasy dalej wyrzucają w błoto kasę, tylko niech pan więcej nie żebrze o abonament.
    To wszystko przypomina mi głodnego ubogiego wyciągającego rękę po grosze na chleb, a potem ten wydaje uzbierane pieniądze na taksówkę do domu i na pół litra.
  • ~ironia
    (2013-10-22 18:09)
    Naginanie gustow i trwonienie pieniedzy, razem z nowa ramowka rozpoczete!
  • ~JURA
    (2013-10-22 19:10)
    Wygląda na to że całkiem potracili rozumy w tych telewizjach. Szczególnie jeśli chodzi o TVP. Narzekają na brak pieniędzy, a gotowi są takie pieniądze wydać na ogólnie nielubianą dziwaczkę. OPAMIĘTAJCIE SIĘ LUDZIE!!!
  • ~qaz
    (2013-10-22 19:40)
    Diva to światowej sławy piosenkarka operowa a nie jakaś krzykaczka.
  • ~Idioci nami rządzą
    (2013-10-22 19:59)
    Panie Braun a w domu wszyscy zdrowi.
  • ~dey001
    (2013-10-23 06:31)
    Panie Braun, czy pan już zupełnie stracił zdrowy rozsadek?, czy dobrobyt już calkiem odebra łpanu rozum?. Narzeka pan , że nie płacimy abonamentu, co wyprawiałby pan gdyby kasa była pełna.Powinien pan przypomiec sobie, jak smakuje chleb ze smalcem.
  • ~lkj
    (2013-10-23 09:12)
    Dają zarobić przyjaciołom i znajomym przyjaciół tylko dlaczego w TVP robią to z moich pieniędzy. Kolejna gwiazdeczka lansowana przez znajomych i przyjaciół. Widocznie p. Górniak potrzebuje pilnie zastrzyku pieniędzy.
  • ~lech1
    (2013-10-23 11:28)
    TVP wygra ten przetarg na to nic a zaplacisz ty w abonamecie Podobno abonament placa najlepiej rencisci i emerycibo najdluzej siedza w ciagu dnia przed telewizorem i teraz jeszcze zobacza swoja idolke a jeszcze im jagiegos focha strzeli to moze ktory nie przezyc
  • ~fkdeiw638
    (2013-10-23 12:46)
    Jak ktoś słusznie napisał "diva" to światowej sławy i KLASY głos, a Górniakowa to rozhisteryzowana i zapatrzona w swoje odbicie "Mistrzyni Pocahontas", której się w dooopie poprzewracało...
  • ~aaaa
    (2013-10-23 12:47)
    nie oglądam cyganki
  • ~cd
    (2013-10-23 16:42)
    Można wyrzucać w błoto pieniądze publiczne, bo abonament ma być powszechny i niezależny od tego czy posiada się jakikolwiek odbiornik...
    Szykuje się więc duża i łatwa kasa.
  • ~antyMOnia
    (2013-10-23 17:39)
    Ten kraik normalny nie jest. A Braun za dojenie telewidzów, by wywalać potem nasze pieniądze na ścierwa typu Lis, Lisowa, itp. "gwiazdy" powinien gnić w piehdlu razem z Dworakiem i tym podobnymi złodziejami.Oblewanie gnojów gnojem to żadna kara.
  • ~uszatek_2
    (2013-10-23 21:16)
    ...i bardzo dobrze, bo ona jako jedyna (z niewielu niestety) umie śpiewać...!!!
  • ~ostrzeżenie
    (2013-10-23 21:26)
    Edzia, jeśli wyciągniesz łapkę po te niezasłużone pieniądze, to będziesz pospolitą złodziejką, jak prezesi banków. Niech te 3 piosenki nie będą pretekstem.
  • ~Uszatek
    (2013-10-23 23:11)
    no niezle polska w dlugu 6 billionowym , niedosplacenia i rosnacy nonstop , innymi slowami kierujacym w przepasc i to widocznie , a tutaj za pare spjewow jednemu chce sie dac 120 tys zlotych , hehe wiem wiem czemu , ona niszczy psychike jak nakazano mlodzierzy i sie na to zgodzila dlatego trzeba pacholka ktorego ktoregos dnia jak juz niebedzie potrzebny sie na desert zje , wynagrodzic , a najlepiej tak wynagrodzic aby znow napedzic motor nienawisci u innych obywateli polski , tak jak na calym swiecie , ale niema sie czego martwic , idzie hyperinflacja , i euro i dollar itp stanie sie (znow) przez noc smiecia wart , dlatego niedenerwowac sie niech sobje tego drewna w kieszonki pani napcha , i tak do niczego to ja niedoprowadzi , i i tak bedzie glodowac jak i ten , ktory juz teraz pod mostem musi mieszkac bo nikt go albo jej niewidzi
  • ~Uszatek
    (2013-10-23 23:20)
    tak na boku , prosze niedawac ludzim przez przypadek wolac duchiw z piekla , niech do ducha swietego sie tylko moldi narod , prosze niemanipulowac ludzi wywolaniami zlych duchow z piekla , mialem nadzieje ze jest narod na tyle inteligentny po tak silnych upadach ze miaj nareszcie ten czas sobje przetlumaczyc slowo POCA = DUCH HONTAS = PIEKIELNY , prosze tego jakos jedno slowo niepisac , bo male duzchy to przeczytaja , a to jak swiete pismo nas uczy jest wolanie , i tak nastepna dusza sie zacznie poniewierac , dziekuje za czas
  • ~TemPac
    (2013-10-23 23:31)
    DIVA to Maria Callas a nie ta opetana wiesniaczka , o czy wy w goule piszecie , az wstyd czytac takie wjadomosci , jak by djabel sie z nas smiaj tak to brzmi , jak to w zadluzonym kraju ktory steruje w przepasci finansowe , dla takiego kogos bez charakteru i bez wyksztalcenia tyle forsy w tylek wepchac , za co? co ona dla narodu zbodowala , bary mleczne dla bezdomnych? nie? no to nic niedawac , dla tekij osoby wystarczy to ze wystapi i oklaski dostania jako wyplata , no i pare kfjatkow sie podzuci ale to wszystko ludzie opamjetajcie sie , nikt tej obosy nieslucha , nikt niekupuje jej wykonan , to snieg z tamtego roku ta pani , omg , co za chanba ze o takim czym sie w ogule mysli , CHANBA!
  • ~oranycoto
    (2013-10-23 23:47)
    no jak , upili ich w TVP , no jak mozna od chrzescijanow na bonamecie zabrierac pieniadze ktore im do zycia brak , czy maja tv , czy nie , i takiemu budyscie jak gorniak w tyly wpychac za nic , i to oficjalnie , no jak no , czyz oni kompletnie oszaleli? czy ich opentalo cos gorszego niz z piekla demony? no jak no , do kad todoprowadzi jak ob bjednych bedzie sie zbierac , jak zebracy , i dumnemu budyscie w lape dac , no jak do ugietego proga tak mozna w ogule myslec , przeciesz polska to kraj chrzescijanski , a gorniak to budysta , innymi slowami to INFIDEL , jak mozna od dzieci bozych zdzierac aby rozzutnym ludzia jak gorniak to w lape dac , bo bankrutem jezdzi , ale to jej sprawa bylo jej bylo isc kiedy do roboty , albo cos madrego w zyciu wymyslec , bo forse juz raz miala ale przechlastala , to taki ratunek dla mniej wymysla TVP teraz? az wstyd mi piecze na twarzy , jak ten gorniak te forse wezmie to prorokuje ze lepiej na polskich ulicach sie niech juz wiecej niepokazuje , bo to pieniadze zmuszonych do oddawania biednych ludzi ktorzy nieraz i na chleb niemaja , niech sie lapa tego gorniaka niewazy tych bolesnych pieniedzy nieruszyc , bo wpadna te bole narodu na gorniaka , a sama az takich bolow niewytrzyma jak ten narod potrafi wytrzymywac , to moje prorotstwo dla gorniaka krzyczacego kto nikt niechce ani widziec ani sluchac
  • ~ajron1960
    (2013-10-24 09:07)
    Horror na Titanicu, a kto powstrzyma ten obłęd ? Czy to wszystko musi pójść na dno ?
    Po co te ambicje, że każda stacja ściiga się z porogramem sylwestrowym. Dać 3 super filmy, a muzyka niech leci z radia. Komu potrzebni są ci dziadowscy wykonawcy, debilni prezenterzy żebrzący o esemesy ? Chyba tylko żeby zgarnąć kasę.
  • ~Polak
    (2013-10-24 09:45)
    Rodacy płaćmy abonament aby Edzia miała z czego żyć!