Cichopek walczy o rolę w "Hotel 52"?

Kasia Cichopek już niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Gwiazda nie zamierza jednak z tego powodu zwalniać tempa zawodowego. Wciąż występując w "M jak miłość", stara się ponoć o rolę w nowym sezonie "Hotelu 52".

wróć do artykułu
  • ~Przez PO = BARACHLO deptana ?
    (2013-05-26 14:35)
    W ciazy ? A chociaz wie z kim ?
  • ~ANKA
    (2013-05-25 16:10)
    bardzo dobrze,SERDECZNIE KASI GRATULUJE I trzymam kciuki.POWODZENIA,
    PIĘKNIE WYGLADA
  • ~NINA
    (2013-05-24 13:34)
    trzyma kciuki,oby tak sie stało.bardzo lubie ogladać KASIE w kazdej roli,a teraz
    ślicznie wyglada.POWODZENIA!!!
  • ~DANKA
    (2013-05-24 17:20)
    no to serial STRACI 5-CIU TELEWIDZÓW. WPROST NIE CIERPIMY TEJ CICHOPEK ONA PSUJE WSZYSTKIE SERIALE,PROGRAMY Z NIA.CZEMU TEGO NIE ROZUMIE ZE JEST B. KIEPSKA,PUSTA ZERO INTELIGENCJI,WIEDZY I KUNSZTU AKTORSKIEGO.TELEWIZJA NIE POWINNA SIE DZIWIC ZE NIE PLACIMY ABONAMENTU BO' NADAWANIE I POKAZYWANIE OBRZYDLIWYCH CZERWONYCH OD WODY KSIEZY,NIC NIE WARTYCH AKTOREK PSEUDO NO I NA KONIEC KIEPSKICH DENNYCH PROGRAMoW.
  • ~waldi
    (2013-05-24 18:44)
    kasia cichopek do znudzenia walczy aby ja ogladac w telewizorze wie dobrze ze jak chce zyc na wysokim poziomie to musi grac i brac wszystko co jej zaproponuja niedlugo lodowke otworzymy i zobaczymy kasie cichopek do znydzenia
  • ~krzys
    (2013-05-24 18:47)
    kasia przystopuj zajmij sie rodzina kolejne dziecko nie zalatwi problemow uwiesz ludzie widza i mowia dziecko to nie mebel dla synka nie macie czasu babcia mamy i taty nie zastapi powinnas czytac wiecej bajek dla synka
  • ~alicja
    (2013-05-24 22:11)
    ja myslę,ze serial z udziałem KASI bardzo zyska na ogladalności,KASIA ma bardzo dużo fanów,którzy jej kibicują i chętnie ogladaja,widać to na jej stronie ilu tam przybywa klikajacych do polubienia,a jesli ktoś nie ,to nie musi oglądać,ja bardzo lubie ogladać KASIE,a w nowej roli,to byłoby wspaniałe,a zwistni zawsze będa krytykowac
  • ~Producent Telewizyjny
    (2013-05-26 12:17)
    No to napompował ją ten mały mosiek :)
  • ~Femina
    (2013-05-26 19:40)
    Bardzo bym chciala zobaczyc Kasie w innym serialu , bardzo ja lubie, to mądra i piękna kobieta ,gratuluje ciązy Tak trzymac, Kasiu .
  • ~myk
    (2013-05-27 19:23)
    drętwa aktorko- celebrytka -napisała książkę , projektuje modę, tańczy i chyba pozowanie na ściance wychodzi jej najlepiej