Kuba Wojewódzki pokazuje zdjęcia z wakacji w Izraelu i przyznaje: Jestem wieśniakiem

Kuba Wojewódzki zarówno Halloween, jak i Wszystkich Świętych spędził wypoczywając w Izraelu. Swoimi jesiennymi wakacjami dziennikarz pochwalił się na Instagramie. Internauci jak zwykle nie szczędzili mu słów krytyki.

wróć do artykułu
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-07 05:13)
    Nie wiedzialam, ze on teraz jest w Izraelu i czysci baseny na dachach. Wroze mu miedzynarodowa kariere bo jeden facet z Gdanska czyscil czy malowal kominy i zostal Krolem Europy.
  • ~Krecik
    (2019-11-05 14:30)
    Że jest wieśniakiem to wszyscy wiedzieli.Co za bystrzak dopiero teraz do tego doszedł.
  • ~tttt.
    (2019-11-05 10:29)
    Jak mozna dopuścić do tego by taki pajac i klaun pajacujac i robiac z siebie durnia mogl zyc na takim poziomie .On powinien to odpracowac w kopalni uranu.
  • ~Basia555
    (2019-11-04 22:48)
    A ja Kubę uwielbiam!!!
  • ~św Augustyn
    (2019-11-04 18:55)
    Pewnie jak się nie ma Bliskich na Cmentarzach , nie ma się rodziny , można jeździć po świecie . W końcu i tak wszyscy znajomi , cię na starość oleją .........!
  • ~Dwunasty
    (2019-11-04 18:38)
    zal czyac co niektore wypowiedzi niby Polacy a jada jeden na drugiego bo ?? .... no wlasnie nie wiem "bo" bo wojewodzki pojechal w cieple miejsce i szkoda ?? czy "bo" bo ktos sie wstawil za wojewodzkim ?? czy moze "bo" bo lubimy hejt co raz bardziej...... pewnie i mnie sie oberwie OMG :D:D:D:D
  • ~Wania
    (2019-11-04 14:48)
    Nareszcie w ojczyźnie.
  • ~Geno
    (2019-11-04 14:44)
    A trole sobie trolują. Zazdrosc co niektórym rozum odbiera. I co z tego że pojechał do izraela. Golasy siedzą w smierdzącej zasyfionej pochmurnej warszawie.
  • ~Karolina
    (2019-11-04 14:10)
    Podróże bardzo lubię, a co do sympatii czy jej braku do Pana Kuby nie będę się wypowiadać. W Izraelu jeszcze nie byłam, więc zazdroszczę. W tym roku na wakacjach enterem w Grecji byłam. Koleżanka koniecznie chciała tam jechać, to się zgodziłam
  • ~ Hanys
    (2019-11-04 14:06)
    To nie jest Wojewódzki - to Światowy i d i o t a
  • ~Caveman
    (2019-11-04 13:28)
    tylko pejsów mu brakuje, na tym zdjęciu... powinien tam zostać.
  • ~no może
    (2019-11-04 13:10)
    POjechał do ojczyzny i POwrócił ? Co mu się u swoich nie POdobało ? A może nie chciał strzelać do palestyńskich dzieci ?
  • ~`Henryk
    (2019-11-04 12:44)
    To widać i słychać...
  • ~Szymek
    (2019-11-04 12:40)
    Dno
  • ~czyt.
    (2019-11-04 12:27)
    Obraża ludzi ze wsi. Jest przecież burakiem.
  • ~robas
    (2019-11-04 11:20)
    PO prostu pustak z tego Kubusia i tyle. Ale dlaczego dziennik pl. się takimi zajmuje, to nie wiem.
  • ~Betlej
    (2019-11-04 10:39)
    Wyliż mi jaja!!!
  • ~Babunia
    (2019-11-04 09:46)
    Ja tez bylam w tym pieknym kraju , kolebce chrzescijanstwa , ojczyznie waszego Boga , Polacy, tez bylam w Betlejem i Jerozolimie i w kosciele grobu Chrystusa, i miejcu jego narodzin, Betlejem, tez nad morzem Czerwonym, Nartwym i na wyspie Gobi. Nie mam tam rodziny, jestem ateistka no i co wy na to polska ciemnoto?
  • ~Peppik
    (2019-11-04 09:42)
    Kuba w Izraelu? No to sie znowu narazi polskim antys... i faszy......m, oj!
  • ~Icek
    (2019-11-04 09:32)
    Odwiedził swoją babcię i dziadka 😄