Maja Ostaszewska promuje akcję Tęczowy Piątek: Nie ma czegoś takiego jak "ideologia LGBT", to absurd

| Aktualizacja:

Maja Ostaszewska zachęca rodziców, by pozbyli się wszelkich obaw przed organizowanym dziś w wielu szkołach Tęczowym Piątkiem.

wróć do artykułu
  • ~buntu
    (2019-10-25 08:03)
    Z aktoreczką Mają niczego nie oglądam i nie nie kupię co reklamuje
  • ~Arigato
    (2019-10-25 08:29)
    Absurdem jest twierdzenie, że nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT.
  • ~ Przemo
    (2019-10-25 07:53)
    A scieki sie laly do wisly i pani maja ani sluwka niech se pani prywatnie uczy ideologi swoje dzieci
  • ~prawda
    (2019-10-25 09:40)
    niech swoje dzieci wychowuje LGBT a od naszych / WARA /
  • ~internautka 50+
    (2019-10-25 07:48)
    P Maju ,szkoły które ubiorą chłopców w sukienki tęczowe i którym p gratulacje składa, będą zapewne nosiły kiedyś p ,,szlachetne imię i nazwisko""(ha, ha, ha)
  • ~Gucio
    (2019-10-25 09:47)
    LgtbSS to ideologia sponsorowana przez Sorosa ideologa marksizmu kulturowego. Z Ostaszewskiej ani aktorka ani autorytet. Powinna cegły na budowoe podawać.
  • ~Hmmmmm
    (2019-10-25 08:20)
    Spoko niech tam będzie jakiś tęczowy piątek tyle że to wybiórcze traktowanie dyskryminacji które jest na topie i tylko tyle . Przebieranie chłopców w sukienki nazwę już akurat dyskryminacją płci męskiej tak to wygląda . Pojawia się tu presja tolerancyjności która zdążą do ekstremizmu to mi się nie podoba czasem po prostu ludzie przesadzają a skoro dotyczy to lgbt więc ta przesada nie może być zła mimo że po prostu jest . Ja bym wolał dzień poszanowania godności człowieka zamiast wybiórczego dnia lgbt , po prostu świat zmierza do bycia super bo robisz komuś łaskę i go tolerujesz ale już kopanie bezdomnego nie jest takie złe , chanel ludźmi a co tam przyzwyczają się .
  • ~Bbbb
    (2019-10-25 10:15)
    Ideologia ma to do siebie, że Ci którzy ją akceptują będą mówić, że nazwa LGBT (+) występuje jako coś autentycznego. A tak jest wykorzystywany taki ruch do akceptacji Sodomy i Gomory i deprawacji dzieci moralnie, seksualnie. I jeszcze jedno... Naukowcy udowodnili, że nie ma genu homoseksualizmu, tylko to jest zaburzenie które jest nabywane w środowisku swoim / społeczeństwie. Szanuje każda osobę z zaburzeniem homo. Jednak sprzeciwiam się zachowaniom aktywnym homo i propagowaniem tego dookoła a tym bardziej deprawacji dzieci przez pseudo seksedukatorow - czyt. Deprawatorów
  • ~alf
    (2019-10-25 09:01)
    Jaka to tradycja chyba dla przygłupów. A to ciekaw pisze w tym czego już miało nie być.
  • ~w
    (2019-10-25 08:53)
    KK próbuje powstrzymać utratę władzy nad ludźmi i dlatego wymyśla że LGBT czy gender to ideologia. A osoby homoseksualne chcą mieć takie same prawa jak osoby heteroseksualne. Tak samo kobiety chcą mieć takie same prawa jak mężczyźni w społeczeństwie. To że ktoś się urodził jako osoba LGBT czy kobietą nie oznacza że powinna być pozbawiona praw.
  • ~Bumtralala
    (2019-10-25 12:44)
    zamontować pisuary dla dziewczynek w toaletach! dosyć poniżania kobiet!
  • ~krystek
    (2019-10-25 13:13)
    ta osobniczka niech sama zajmie sie swoimi dziecmi a nie narzuca innym rodzicom jak maja wychowywac swoje dzieci i przygotowywac do zycia to jest odebranie praw rodzicielskich narzuconych przez celebrytow ktorzy nie maja prawa decydowac za innych lamia konstytucje ktora nie dawno bronili to nie ma nic wspolnego z tym co oni przedstawiaja tu chodzi oto aby spoleczenstwo im dalo zezwolenie na slub i adobcje dla tego wykorzystuja szkole i mlodziez to jest naruszenieprawa , oswiata powinna przeciw stawic sie tym ktorzy na sile chca umoralniac mlodziez a sami lamia i obrazaja ipotempiajanauke chrzescijanska tu nie moze byc ze miejszosc narzuca wiekszosci te wartosci ktoreoni prezentuja to przekracza szacunek do osob ktorzy tego nie akceptuja jak mozna kogos uszczesliwic na sile tu jestwymuszenie w szkolach trzeba z rozumiec ze akceptacja tych ktorzy sa innej orientacj nie sa szkalowani bo uczniowie znaja ich to jest zrobione specjalnie przez tych ktorzy nie maja pojecia ze ta wada jest nabytatylko gasnace gwiazdki chca w ten sposob zablysnac
  • ~sokrates
    (2019-10-25 10:38)
    ...absurdem to są takie wypowiedzi celebrytów , ktorzy uważają się za autorytety !!! Wiem tylko jedno: człowiek powinien robić, co uważa za swój obowiązek(...) Jednej tylko rzeczy jestem pewien: żaden człowiek nie ma prawa wtrącać się do cudzego życia. Każdy musi układać je sobie sam. Pomagać komuś, owszem, ale nie mówić mu, jak powinien postępować - czy Ostaszeska czytała Grona gniewu ???
  • ~anty-ignorant
    (2019-10-25 13:41)
    Co taka Maja może wiedzieć o tym, czy coś jest ideologią czy nie. Przecież ona nie ma studiów filozoficznych ani politologicznych za sobą. Ona się na tym nie zna. Umie coś zagrać na scenie czy w filmie, i tyle. O innych kwestiach nie ma zielonego pojęcia.
  • ~ocypo
    (2019-10-25 11:06)
    "Nie ma czegoś takiego jak „ideologia LGBT” to absurd." To zdanie stanowi bezdyskusyjny dowód na poziom IQ pani aktoreczki. Gdzieś tak chyba ok 80-85.
  • ~Żenada
    (2019-10-25 12:36)
    Gołębica bez zasad. Byle tylko w sprzeczności do PiS i normalnych ludzi.
  • ~Kogut
    (2019-10-25 12:10)
    Oj plupias ty glupia.co zamiast rozumu w tej główce siedzi??
  • ~66 latek
    (2019-10-25 11:28)
    następna głupia baba
  • ~co za
    (2019-10-25 11:19)
    TEMPA GUPIA ZIPA
  • ~żuczek
    (2019-10-25 09:57)
    A co z tymi uczniami, których podnieca jedzenie kupy? Też nie krzywdzą innych, tylko pewno mają niemiły zapach z buzi. Może warto przekonać innych uczniów, by w ramach szacunku, tolerancji i przyjaźni czasami podarowali im swoją kupę w szczelnym pudełku opakowanym prezentowo.