Maja Ostaszewska promuje akcję Tęczowy Piątek: Nie ma czegoś takiego jak "ideologia LGBT", to absurd

| Aktualizacja:

Maja Ostaszewska zachęca rodziców, by pozbyli się wszelkich obaw przed organizowanym dziś w wielu szkołach Tęczowym Piątkiem.

wróć do artykułu
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-10-27 09:38)
    Majtka, przyjdz to zobaczysz czy wlasnie o to ci chodzi. Mam tez malpe.
  • ~Iceman
    (2019-10-26 13:09)
    Gdy moje dziecko będzie chodzić do szkoły i będzie tam organizowany tęczowy piątek to dziecko będzie miało jeden dzień wolny więcej w tygodniu. Tyle na ten temat.
  • ~Lech
    (2019-10-26 13:00)
    Dzieci mają super dziwkę zamiast mamy, gdyby moja taka była to poprosiłbym trzaskoskieho żeby szambo znowu puścił do Wisły.
  • ~ Poniedziałek
    (2019-10-26 11:44)
    Sodoma iGomora a ja na to jak Neumann na Tczew
  • ~Polka.
    (2019-10-26 10:30)
    A myslałam ze Ona jest mądrą kobietą, ale się pomyliłam.Wstyd.!!
  • ~Szuja
    (2019-10-26 09:15)
    Móżdżek jak ptaszka
  • ~anna
    (2019-10-25 20:20)
    aktoreczki zawsze były głupie to dlaczego ona ma byc mądrzejsza,Wysyłaj swoje dzieci
  • ~Serek
    (2019-10-25 20:19)
    Nie ma czegoś takiego jak rozum w przypadku tej pani.
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-10-25 19:47)
    Zyjemy w Polsce i dlatego ma pelna swobode by jej dzieci byly indoktrynowane idoologia LGBT+ - poza tym pani Ostaszewska klamie - pan Mieczkowski stwierdzil ze mozna zostac LGBT+ nie tylko z urodzenia ale tez w wyniku "socjalizacji czy wychowania"... gdyby natura chciala to LGBT+ byloby norma a nie dewiacja w ujeciu statystycznym (od tego co tak pogardliwie ideoolodzy LGBT+ okreslaja jako tzw heteronormatywnosc)
  • ~Propaganda
    (2019-10-25 19:15)
    Po co naokrągło piszą i cytują jednostronnie tą lewaczkę ??!!
  • ~Bn
    (2019-10-25 18:19)
    Pogubiona buddystka. Uczy Polaków. Więcej pokory.
  • ~Miś
    (2019-10-25 15:50)
    Nowa świecka tradycja
  • ~auto TOR
    (2019-10-25 15:27)
    ostaszewska nie istnieje TO ABSURD !!! ..........
  • ~anty-ignorant
    (2019-10-25 13:41)
    Co taka Maja może wiedzieć o tym, czy coś jest ideologią czy nie. Przecież ona nie ma studiów filozoficznych ani politologicznych za sobą. Ona się na tym nie zna. Umie coś zagrać na scenie czy w filmie, i tyle. O innych kwestiach nie ma zielonego pojęcia.
  • ~krystek
    (2019-10-25 13:13)
    ta osobniczka niech sama zajmie sie swoimi dziecmi a nie narzuca innym rodzicom jak maja wychowywac swoje dzieci i przygotowywac do zycia to jest odebranie praw rodzicielskich narzuconych przez celebrytow ktorzy nie maja prawa decydowac za innych lamia konstytucje ktora nie dawno bronili to nie ma nic wspolnego z tym co oni przedstawiaja tu chodzi oto aby spoleczenstwo im dalo zezwolenie na slub i adobcje dla tego wykorzystuja szkole i mlodziez to jest naruszenieprawa , oswiata powinna przeciw stawic sie tym ktorzy na sile chca umoralniac mlodziez a sami lamia i obrazaja ipotempiajanauke chrzescijanska tu nie moze byc ze miejszosc narzuca wiekszosci te wartosci ktoreoni prezentuja to przekracza szacunek do osob ktorzy tego nie akceptuja jak mozna kogos uszczesliwic na sile tu jestwymuszenie w szkolach trzeba z rozumiec ze akceptacja tych ktorzy sa innej orientacj nie sa szkalowani bo uczniowie znaja ich to jest zrobione specjalnie przez tych ktorzy nie maja pojecia ze ta wada jest nabytatylko gasnace gwiazdki chca w ten sposob zablysnac
  • ~Bumtralala
    (2019-10-25 12:44)
    zamontować pisuary dla dziewczynek w toaletach! dosyć poniżania kobiet!
  • ~Żenada
    (2019-10-25 12:36)
    Gołębica bez zasad. Byle tylko w sprzeczności do PiS i normalnych ludzi.
  • ~Kogut
    (2019-10-25 12:10)
    Oj plupias ty glupia.co zamiast rozumu w tej główce siedzi??
  • ~66 latek
    (2019-10-25 11:28)
    następna głupia baba
  • ~co za