Młynarska wściekła na słowa Kaczyńskiego o rodzinie: Kołtuński, dyskryminujący mental

| Aktualizacja:

Paulina Młynarska nigdy nie ukrywała, że ze światopoglądem Prawa i Sprawiedliwości nie jest jej po drodz. Jednak jedna z ostatnich wypowiedzi prezesa Jarosława Kaczyńskiego zdenerwowała ją wyjątkowo mocno.

wróć do artykułu
  • ~internautka 50+
    (2019-09-11 13:03)
    A czy prezes powiedział że rodzina dwuosobowa jest do niczego?, ogarnij się celebrytko i nie opowiadaj głupot żeby zwrócić na siebie uwagę!
  • ~GABOR
    (2019-09-11 13:00)
    A ja jestem wkurzony na wypowiedź szanownej pani Agaty! Występuje w niej ty PO we dla tej bolszewickiej ferajny do której ona należy, zmanipulowanie, wyrwanie z kontekstu i nadinterpretowanie słów J. Kaczyńskiego. Będą teraz w myśl teorii znanego z historii propagandysty PO wtarzać swoje łgarstwa PO stokroć, żeby się mało zorientowanym antypisowcom nie zapomniało, że kaczor to faszysta.
  • ~alf
    (2019-09-11 14:04)
    a jaki sobie ta dziwna kobiecina wyobraża model rodziny dwóch pederastów lub dwie lesbijki. A to ciekawe jak nowoczesna , a kto ją począł ,niech się troszkę zastanowi
  • ~Taki jeden
    (2019-09-11 15:28)
    Kiedyś powiedziałbym, że ta pani powinna się leczyć, dziś wiem, że na mózg wypłukany przez chorą propagandę nie ma lekarstwa... Inna sprawa, że ona ma z tego profity. Nie popierasz, wylatujesz z naszej grupy. To proste. Są ludzie, którzy dla pieniędzy i istnienia w świecie "celebrytuf" podważą nawet prawo powszechnego ciążenia...
  • ~Eda
    (2019-09-11 16:25)
    Ta babka ma zdecydowanie problemy emocjonalne , nie pomogła ani yoga w Indiach ani inne formy terapii . Ona po prostu nie lubi nikogo kto ma inne zdanie niż ona
  • ~jak się nie udało to się nie udało
    (2019-09-11 13:11)
    wszystkie samotne matki z bąbelkiem szukają frajera do płacenia i pomocy przy wychowywaniu kukułczego jajka
  • ~starszy pan
    (2019-09-11 13:22)
    Pani redaktor zaskoczyła mnie pani niewiedzą o kołtunie polskim znanym w historii? Dla mnie prezes jest emanacja współczesna kołtuna polskiego . Po prostu łeb ma sfilcowany !
  • ~Jakub
    (2019-09-11 13:48)
    Ale eunuch ma tylko kociątko na wychowaniu.... antropomorficzne?
  • ~Jerry
    (2019-09-11 13:21)
    Agata, w zyciu prywatnym raczej slabo, ale na temat rodziny to sie wypwiada. Teoretyk I eunuch oba sa jednaki......
  • ~eliza
    (2019-09-11 16:34)
    Czy to to celebryckie to jeszcze człowiek jest? nierozumna interpretorka.
  • ~Grek
    (2019-09-11 16:46)
    Jaka ty redaktor jesteś? Gdyby nie tatuś to byś na dworcu pomidorowa wydawała w barze! Masz chociaż jakiekolwiek studia? Stara i brzydka
  • ~jerry
    (2019-09-11 17:10)
    Mlynarska ty ******* jeszcze smiesz kogos krytykowac
  • ~Bartosz
    (2019-09-11 19:14)
    Towarzyszka Młynarska jak widać reprezentuje klasę "jewropejską" poglądy innych ludzi, nie daj Boże różne od jej poglądów to kołtuństwo, wstecznictwo i dopust Kaczyńskiego. Ludzie takiego pokroju jak Młynarska pretendują do grona elity narodu? Chore.
  • ~krzys
    (2019-09-11 19:10)
    dulszczyzna pauliny towidać i czuć
  • ~Janina z Konina
    (2019-09-11 23:07)
    Celebrytko z wykształceniem podstawowym, wróć do szkoły, dokształć się, to będziemy mogły porozmawiać.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-09-12 00:15)
    Młynarska to wyjątkowo głupppia hejterka, wydaje się jej, że wszyscy są na jej poziomie.
  • ~pelikan
    (2019-09-11 19:35)
    Dla Pauliny Młynarskiej model rodziny to dwóch pederastów albo dwie lesbijki plus zmanipulowane dziecko.
  • ~butz21
    (2019-09-12 05:13)
    Nie dziwię się że jesteś sama! Wystarczy na ciebie popatrzeć i posłuchać!!!!!!!!
  • ~partia pi§$ dzieli
    (2019-09-11 14:52)
    spiochu, dziadu kulawy i nieudaczniku sfandulo-koltunie: nie odwracaj kota ogonem
  • ~koneser
    (2019-09-11 22:11)
    Nie ma się co wściekać, trzeba do tego zwyrodnialstwa się przyzwyczaić. Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.