Była żona pozywa Marcinkiewicza za wpis o niszczeniu mu życia

Kazimierz Marcinkiewicz dwa dni temu zapowiedział, że wycofuje się z życia publicznego, ponieważ była żona uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Izabela jest oburzona takim przestawieniem sprawy, dlatego pozywa byłego męża o naruszenie dóbr osobistych.

wróć do artykułu
  • ~tak
    (2019-10-27 16:22)
    ŻADEN lekarz nie pozwolił by jej nosić ortezy tyle lat...ręka jej tłuściutka,są mięśnie, to znaczy,że nie jest tak zle...pani Izabell to niezła kłamczucha i wariatka
  • ~Ha ha ha
    (2019-08-02 08:13)
    Ważne że skurka się zawijała w nocy
  • ~Ela Mela
    (2019-07-31 23:54)
    Wyjątkowo szkaradna para. Mam nadzieję, że za potyczki sądowe tego łajna nie będą płacić podatnicy.
  • ~Macieja.
    (2019-07-31 07:49)
    Szkoda mi tylko pierwszej żony Kazia i jego dzieci. A on ma co chciał. Jak ktoś z dna wybiera to i na g.. o może trafić.
  • ~Mateusz
    (2019-07-30 10:48)
    Kazimierz zdradził zostawił żonę to nie podlega dyskusji. Proszę wyjaśnijcie mi proszę dlaczego musi płacić tej pani alimenty? Dzieci brak ,kobieta zdrowa fizycznie (zaburzenia psychiczne na 100%) jest pasożytem który znalazł sobie sposób na życie. A teraz pytanie do wszystkich Pań . Czy Pani Izabela nie wiedziała ,że rozbija rodzine? dobrze rura wiedziała gdzie wchodzi z kopytami. No ale ładnie sie wypromuje przy Kaziku i będzie miała dostatnie życie. Zaznaczam oczywiście ,że Kazimierz ponosi tu winne ale nie na 100procent.
  • ~men
    (2019-07-30 08:55)
    telenowela produkcji Wenezuelskiej ,capisz i zakapiora w roli głównej ,
  • ~M...
    (2019-07-29 22:52)
    Wart Pac pałaca, jak i pałac Paca.
  • ~poppo
    (2019-07-29 22:13)
    Oj Kaziu, Kaziu. Idziesz do agencji, płacisz parę stówek, wychodzisz i nie grożą ci ani alimenty, ani pozwy, ani stalkerki. Nauczka na przyszłość.
  • ~les
    (2019-07-29 21:17)
    ona nie jest niepelnosprawna ale kijanka ktora zeruje na latwiznie chodzi z tym temblakiem tylko od parady jaka to ona nieszczesliwa ,stara krowa leniuch powinna sie opamietac
  • ~Pradziad
    (2019-07-29 16:36)
    Dwoch ekshibicjonistow, ktorzy sie strasznie nudza i nie maja nic innego do roboty. Ludzie, trzeba sie tylko dookola rozejrzec, mozna sie czyms pozytecznym zajac, dla doobra innych, a nie tak destruktywnie , jeden drugiego..Dajcie mi mlotka, to palne najpierw jednego, a potem drugiego, moze pomoze!
  • ~PL
    (2019-07-29 14:40)
    Ale sobie żonę znalazł. Teraz ten nierób będzie mu zatruwał życie nawet jak będzie miał piątą żonę. Nie rozumiem polskiego prawa, dlaczego ona dostała alimenty jak nie miała z nim dzieci. Poza tym wypadek sama spowodowała, niech ZUS płaci jej jakąś rentę a nie były mąż. Ten przykład jest dobry, żeby nie wchodzić w związki małżeńskie.
  • ~Inez
    (2019-07-29 14:37)
    Zniszczyła rodzinę. Teraz wypowiada się "ja jako wierzyciel...." Ale ma za swoje miał fajną żonę zmienił na "lepszy model", który okazał się znacznie gorszy. Życie.
  • ~BUR....DEL MAMA
    (2019-07-29 14:28)
    Każ trza było przyjść do nas na LODA a nie kupować LODZIARNIE
  • ~wiktoriacz88
    (2019-07-29 13:50)
    Stalkerka do roboty kto dał jej grupę jak jest chora to renta .Lecz na rentę trzeba zapracować anie doić chłopa .
  • ~boot
    (2019-07-29 12:11)
    głupia krowo, weż się do roboty pasożycie
  • ~Iceman
    (2019-07-29 12:11)
    Tak po ludzku to mi szkoda tego Marcinkiewicza... Jeśli chodzi o kobietę to nie mógł trafić gorzej...
  • ~zin
    (2019-07-29 12:08)
    odrzucona kobieta jest zdolna do wszyskiego aby sie zemscic To jest ostrzezenie dla innych mezczyzn
  • ~lll
    (2019-07-29 11:49)
    Stalkerka jest nienormalna. Trudno wariatkę okiełznać. Biedny Marcinkiewicz.
  • ~nina
    (2019-07-29 11:43)
    Zyje ponad 70 lat ,ale tak glupiej ,prymitywnej baby nie spotkalam. Typowy wampir energetyczny,zniszczy kazdego kto nie spelni jej zyczen, sad powinien skierowac ja na badania psychiatryczne,to jest bardzo zla kobieta, nie zycze nikomu spotkac takiego wampira na swojej drodze.
  • ~Grazyna Rosińska
    (2019-07-29 11:37)
    A co miał jej płacić ? Kobieta w wieku zdolnym do pracy, to do pracy . Dzieci z nim nie ma i robi widowisko .Żałosna . Wiedziała , że miał żonę i przede wszystkim dzieci.