Kinga Rusin o choinkach: To już nie tyle symbol świąt, co braku wrażliwości i wyczucia

Kinga Rusin w walce o ekologię i środowisko skrytykowała tradycję dekorowania głównych placów miast w świąteczne choinki. Zdaniem dziennikarki, w dobie walki ze smogiem, nie powinno się niepotrzebnie wycinać drzew.

wróć do artykułu
  • ~===
    (2018-12-10 17:44)
    Jest cos na czym" ONA"sie nie ZNA!!!? Tobie potrzebna jest" SIKAWKA" Nie tylko LASY PLONA.
  • ~rechothistorii
    (2018-12-07 08:53)
    Przeczytałem wszystkie 150 komentarzy i stwierdziłem,że to jest Forum (prawie) jednego "aktora-wychwalacza" Rusinowej!."Chyba" że to ona sama, taka aktywna, w wychwalaniu samej siebie?!.
  • ~Pani M.
    (2018-12-06 18:17)
    Przestajmy biadać nad iglakami, skoro są sadzone właśnie po to by zdobiły święta. To całe plantacje! Bardzo gniewa mnie ta proekologiczna maniera wzdychania nad "drugorzędem", gdy tymczasem ważniejsze sprawy są lekceważone. Apropos ta bluzeczka pani Kingi z jednabiu (jedwabnik!!!!), w wełenki (zwierzątko niewinne, strzyżone nieuważnie, a potem na mięsko idzie...). Trochę rozumu!
  • ~ytrty44
    (2018-12-06 10:05)
    spoko lasy zostawmy dla Niemców albo na Polin… my zadowalać się będziemy z choinek plastikowych albo z butelek pet...
  • ~chassyd
    (2018-12-06 09:41)
    chce zaistnieć ! niech pogada z ex Lisem ...he he -znajdą wspólny język
  • ~Fil
    (2018-12-06 09:22)
    Proponuje ustanowić zakaz sprzedaży wibratorów. W ten sposób będziemy chronić środowisko przed zagrożeniem wynikającym z utylizacji zużytych baterii!
  • ~polacy
    (2018-12-06 08:11)
    niech pokaże ta kinga co zrobiła dla POLSKI,.,.
  • ~prawda
    (2018-12-06 08:05)
    ta osoba walczy ze sobą, szkoda słów,.,.przydał by się PSYCHIATRIA ,.,.,.
  • ~Sylwia
    (2018-12-06 07:45)
    Czyli...Pani Rusin w domu też ma sztuczną choinke na święta (?)
  • ~Kinia
    (2018-12-06 00:29)
    Co to za ekologia ile kosztuje wyprodukowanie sztucznego drzewka, co z nim potem zrobić , a drzewko naturalne można spalić w piecu bo przecież zalecane jest palenie drewnem produkcja sztucznego ma też wpływ na ekologię bo nie leżą gotowe ich produkcja też jest szkodliwa sama mam od lat sztuczne ale to mój wybór nie potrzebna mi Rusin która w ten sposób daje znać o sobie żebyśmy o niej nie zapomnieli z tą ekologią u niej to wielka ściema łapie się wszystkiego byle było głośno
  • ~alojzy
    (2018-12-05 22:22)
    A kto to jest Kinga Rusin ?
  • ~Ubój rytualny
    (2018-12-05 22:16)
    Czy akurat w czasie Chanuka, walka z tradycją to akurat to, o co warto grać?
  • ~Turysta
    (2018-12-05 22:00)
    Takich drzew wycinanrych w Bieszczadch i na Pogorzu to sa niliony sam w wakaxje widzialem i co p Kinga na to?
  • ~Justyna
    (2018-12-05 21:58)
    zgadzam się z Kingą, kupowanie prawdziwej choinki na miesiąc jest okropnym, niszczącym naturę pomysłem.
  • ~Mantno
    (2018-12-05 21:57)
    Niestety w dzisiejszych czasach ludzie troszczą się tylko o czubek swojego nosa, ech, a szkoda.
  • ~hcfał
    (2018-12-05 21:56)
    zgadzam się z nią, głupota ludzka nie zna granic.
  • ~ula
    (2018-12-05 21:54)
    Nareszcie ktoś o tym mówi głośno, ja już od lat powtarzam moim znajomym że to wgl nieekologiczne !!!!
  • ~głupota
    (2018-12-05 21:52)
    mądrze powiedziane, wycinanie prawdziwych choinek tylko po to by po miesiącu je wyrzucić do kosza to zwykłe marnotrastwo i głupota..
  • ~gorszko
    (2018-12-05 21:47)
    dobrze że jeszcze ktoś martwi się o tą ekologię, bo jest z nią coraz gorzej :(
  • ~autorek
    (2018-12-05 21:46)
    Kinga jako jedna z nielicznych celebrytek walczy o jakąś zmianę!! Inni powinni brać z niej przykład.

Może zainteresować Cię też: