Były współpracownik Gessler wygrał z nią w sądzie. Chodzi o duże pieniądze

Czarne chmury zawisły nad głową Magdy Gessler. Popularna restauratorka przegrała w sądzie proces, jaki wytoczył jej były współpracownik, Wojciech Ziemski. Mężczyzna twierdzi, że Magda nie oddała mu pieniędzy, jakie pożyczył jej blisko 10 lat temu.

wróć do artykułu
  • ~Ok
    (2018-12-12 01:34)
    Przecierz największej rewolucji wymaga jej kuchnia.Fukier ma mała ,stara kuciapke która nazywają kuchnia,pół gotowe produkty,to samo było w jej pierwszej restauracji w której podawała kupione w sklepie kopytka.
  • ~Jestem
    (2018-12-12 01:25)
    Ta pani powie prawdę tylko wtedy kiedy się pomyli
  • ~KB
    (2018-12-07 13:36)
    Chciałabym abyś dostała tą "dobra" żywność w prezencie. W domu możesz robić co chcesz, ale restauracja, to żywienie zbiorowe i są reguły których trzeba przestrzegać. Zatrudnij się na tydzień w gastronomii, a zmienisz zdanie. Nie bronię Gessler, bo też mi się pewne rzeczy nie podobają, ale cenię ją za ogromną wiedzę kulinarną, zna języki obce, ma ogromne doświadczenie. Jeśli jest taka jak ją przedstawianie w komentarzach, to dlaczego restauratorzy ją zapraszają, dlaczego nie mają klientów tylko długi (wczorajszy odcinek SUPER!!!) Personel i szef kuchni pracowali bez pensji. Właściciel zalegał z płatnościami po ok 16.000 na głowę. REstauracja na wysokim poziomie upadła mam nadzieję, że ludzie dostali kasę. Świeżo mrożona rybka i brokuły, źle zapakowane i trzymane w chodni miesiącami w oczekiwaniu na konsumenta=włókniste, gumowate, śmierdzące, ale bylo mrożone więc DOBRE. Smacznego
  • ~Józefina
    (2018-12-06 18:25)
    Ona więcej wyrzuciła dobrej żywności niż kilkaset razy jej wagi to szkodnik jakiego POLSKA nie zaznała
  • ~KB
    (2018-12-06 13:06)
    Łatwo wam przyszło rzucić kamieniem, ale kochać jej nie musicie. Oglądać programu też nie. Zastanówcie się, co jecie w knajpach. Najtańsze produkty posypane chemią albo barwnikami nieznanego pochodzenia, a do tego syf w każdym kącie, przepalony olej we fryturach, patelnie teflonowe bez teflonu i pracownicy słabo opłacani lub wcale. To popieracie!!! Gastronomia to ciężki kawałek chleba od właściciela po zmywak i obierak. Pozdrawiam wszystkie gotujace sie głowy, poszerzcie pole myślenia.
  • ~KB
    (2018-12-06 09:11)
    Łatwo wam przyszło rzucić kamieniem, ale kochać jej nie musicie. Oglądać programu też nie. Zastanówcie się, co jecie w knajpach. Najtańsze produkty posypane chemią albo barwnikami nieznanego pochodzenia, a do tego syf w każdym kącie, przepalony olej we fryturach, patelnie teflonowe bez teflonu i pracownicy słabo opłacani lub wcale. To popieracie!!! Gastronomia to ciężki kawałek chleba od właściciela po zmywak i obierak. Pozdrawiam wszystkie gotujace sie głowy, poszerzcie pole myślenia.
  • ~Luke
    (2018-12-06 07:52)
    Na biedna nie trafilo!
  • ~...ropuch...
    (2018-12-05 21:52)
    ....to tvn czas pozbyć sie mopa...bo stary i mocno wyświechtany...
  • ~ghhj
    (2018-12-05 21:23)
    Jak to coś może się ludziom podobać i jak to można oglądać? To tak jakbym oglądał chlew z zawartością...
  • ~maglownica z przekupką
    (2018-12-05 21:21)
    Jedyny program jaki mogłaby prowadzić to między maglem a targiem...
  • ~amira
    (2018-12-05 20:26)
    koszmar chodzący jak mówi Jaki hakatumba ,omijam z daleka ją i Sasina
  • ~observer
    (2018-12-05 19:56)
    Obrzydliwa kuchta.
  • ~JAN S.
    (2018-12-05 17:32)
    wyjątkowo wstrętne babsko z jej kudłami
  • ~Misio.,,,.,,,,,,,.,.....,,,..,,.,,.
    (2018-12-05 16:49)
    Przedstawiciele narodu wybranego nie muszą oddawać gojom, bo bóg Jehowa, tak chce.
  • ~andy
    (2018-12-05 16:05)
    wstretna maciora zgin przepadnij
  • ~jan.s.
    (2018-12-05 14:07)
    Gesler to szczyt chamstwa i tupetu +
  • ~ka-ac
    (2018-12-05 12:26)
    Dziwne osoby zdobywają w tym kraju wielką popularność i rangę celebrytów.Szwagier Adam Gessler przekręcił m.Warszawa na grube pieniądze. Szwagierka też najwyraźniej nie kwapi się do spłacania długów. A ona sama zdobyła popularność tupetem i chamstwem wobec właścicieli "ratowanych restauracji". Do takich to ludzi upodobanie mają Polacy.
  • ~Ale kuchmistrzyni
    (2018-12-05 12:18)
    Rosołek 4 jajeczny z olejem 2 SZKLANKI i warzywkami gotowała w TVN i rozwolnienie na odległość
  • ~Mark Twain
    (2018-12-05 11:16)
    Ach te PO=lackie knajackie celebryty !!!!
  • ~łukowiak
    (2018-12-05 09:35)
    czyżby magia nazwiska. Pan Gessler(pewnie zbieżność nazwisk)- swego czasu sławny w TVP restaurator też nie kwapił się do spłat długów. jak widać można tak dalej

Może zainteresować Cię też: