Wojewódzki upokorzył Figurskiego w swojej książce. Michał odpowiedział ostrym felietonem

Michał Figurski i Kuba Wojewódzki przez lata tworzyli radiowy duet, który zrobił sporo zamieszania w rodzimych mediach. Ich drogi rozeszły się po skandalu z żartem o Ukrainkach. Niestety rozstanie przebiegło w bardzo burzliwej atmosferze. Wojna pomiędzy dziennikarzami na chwilę przygasła, by w ostatnim czasie zapłonąć ze zdwojoną siłą.

wróć do artykułu
  • ~Stary satyr
    (2018-11-07 17:40)
    Byłem bezpośrednim świadkiem, jak pewna piosenkarka użyła wobec pana W. zwrotu "sp....dalaj" i oddaliła się pieszo i pospiesznie. Pan W. wyglądał na mocno skonfundowanego i szybko zadzwonił do Pana F. mówiąc, że szczegóły opowie jak dojedzie do radia. Mina pana W. bezcenna! Ciekawe, czy ten epizod znalazł się w autobiografii? Może ktoś podpowie?
  • ~Burek
    (2018-11-07 20:29)
    Stary już ten Kuba, zebrało mu się wspominki. Poznał trzy kobitki i pisze o tym książkę, śmieszny facio...
  • ~Johnny bravo odc X
    (2018-11-07 22:49)
    bo zawsze uważałem, że są do czytania, a nie pokazywania i cytowania – taki drobny, "...różniący nas niuans leksykalny, jakich między nami wiele. Jadalnia – nie biblioteka, mieszkanie – nie apartament, samochody – nie fury, kobiety – nie lachony, pieniądze – nie worki hajsu, robota – nie kariera, radiowy poranek – nie rzekoma polityczna misja, wspólny interes, a nie megalomania..." ..Jadalnia,samochody,kobiety,pieniądze _to widać kręci pana Figurskiego niestety Kuba ma jeszcze to coś co nazywa się WRAŻLIWOŚCIĄ
  • ~Zenon z Wadowic
    (2018-11-07 22:51)
    Budowanie swojej pozycji na obgadywaniu kolegów to szczyt chamstwa. Figurski nie jest kryształowym chłopcem ale podstarzały Wojewódzki niech ocenia swoje życie, a nie kolegów.
  • ~antyMOnia
    (2018-11-08 08:48)
    Dwie baby wzięły się za kudły
  • ~hugo
    (2018-11-08 08:57)
    Czy Figurski jest niepiśmiennym analfabetą?
  • ~Z
    (2018-11-08 10:46)
    Ta nacja tak ma , tylko pieniadz.
  • ~nicnieznacze
    (2018-11-08 11:52)
    W. jest fenomenem. Podstarzały, ponad 55 letni pan jest opychany jako idol zakompleksionych i sfrustrowanych nastolatków. I to kupują. Za teksty o Ukrainkach wyrzucono tylko Figurskiego, a W. pogrożono tylko paluszkiem, po ojcowsku. Fenomenalnie "poukładany" na "górze", a ludziom się wmawia, że wszystko to tylko jego własna zasługa.
  • ~df45-09
    (2018-11-08 11:54)
    Wywracają mi się wnętrzności na widok tych wszystkich tzw. "dziennikarzy", a tak naprawdę zwykłych pawianów-celebrytów z obitymi główkami...
  • ~Hrb
    (2018-11-08 13:12)
    Capi.
  • ~PO.N do de
    (2018-11-08 14:38)
    Pamiętacie ustawkę tego osobnika z "oblaniem śmierdzącą brązową cieczą"? Zawracał du pę policji i pozostał bezkarny z tą prowokacją
  • ~Iga K
    (2018-11-08 17:14)
    A kogo interesuje pyskówka dwóch pajaców? Dajta już lepiej złote myśli Korwin Piotrowskiej albo i samego Hołdysa.. lub innego Maleńczuka.
  • ~Klari
    (2018-11-09 22:10)
    Chodziło tylko o reklamę książki.
  • ~maxi
    (2018-11-11 19:24)
    Kubusie w folię bąbelkową i wysłać jak najdalej od Polski,on tu źle się czuje..nadal..

Może zainteresować Cię też: