Cejrowski zdradza, ile kosztuje jego program: Nie jestem najdroższy na rynku, choć chciałbym być

| Aktualizacja:

Wojciech Cejrowski to niezwykle kontrowersyjna postać, mimo to, kręcony przez niego od lat program "Boso przez świat" cieszy się dużym uznaniem polskich widzów. Podróżnik zdradził ostatnio, ile kosztuje produkcja tego dokumentu.

wróć do artykułu
  • ~Dzik
    (2018-08-14 08:33)
    Małpi kał który spada mu na łeb gdy wałęsa sie po dżungli oraz notoryczne ćpanie uczyniły spustoszenie w mózgu tego pajaca .
  • ~Mgr inz
    (2018-08-05 16:57)
    Pis i poplecznicy pisu. Glupie programy rozrywkowr. Brak programow przyrodniczych i naukowych. Dzisiejsza ramowka tvp to dno dla półgłówkuffff ktorzy nie moga isc za szybko do szkoly.bo im sie nalezy dziecinstwo.
  • ~2018
    (2018-07-25 13:49)
    Żałosny gostek - szkoda czasu.
  • ~Gadacz
    (2018-07-24 07:56)
    Pazernosc na kase - cecha duchownych i tych najwierniejszych KK.
  • ~Juras
    (2018-07-23 13:47)
    dopóki gada o podróżach - jest ok, jak zacznie bzdolić o katolicyzmie, brzmi jak prymitywny, średniowieczny inkwizytor. Masakra.
  • ~W
    (2018-07-23 11:31)
    Jego nos i milosc do pieniedzy,nic dodac nic ujac.
  • ~miś
    (2018-07-23 10:46)
    Miś: Słuchaj! Ty będziesz robił dziadowskie oszczędności na sto - dwieście tysięcy, żeby nas byle łajza z kontroli wzięła za tyłek! Więc wbij sobie w ten twój oszczędny, kierowniczy, filmowy łeb: pieniądze należy zdobywać legalnie, a nie lewymi kombinacjami! Ten twój sznurek z helikoptera może sobie fruwać za ćwierć ceny z twoją żoną, a my, zapamiętaj sobie to, wynajmiemy helikopter na dziesięć godzin za pełną stawkę godzinową od instytucji. "Dziesięć godzin" - słownie. Hochwander: Ale to jest kilkaset tysięcy! Miś: Zapłacimy, zapłacimy! Film zrobi na zlecenie instytucja i zapłacimy. Rachunki mam z Cepelii na dwieście osiemdziesiąt tysięcy - zapłacimy. I nie sprzedamy misia żadnemu muzeum nawet Narodowemu za milion! Hochwander: To znaczy nie chcesz zarobić? Miś: Powiedz mi po co jest ten miś? Hochwander: Właśnie, po co? Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi? Hochwander: Protokół zniszczenia... Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
  • ~lon
    (2018-07-22 22:14)
    Konkurent Ziemkiewicza do nagrody na Chama Roku . Mocno się stara przy pomocy Pana Rachonia . ale słabo mu wychodzi.
  • ~Zigi
    (2018-07-22 21:31)
    Jest ok.
  • ~Kac
    (2018-07-22 18:48)
    Z C wyszedł i do WC wróci.
  • ~Grunt ę tu
    (2018-07-22 09:14)
    Kler wyszedł na żer.
  • ~Michu.
    (2018-07-22 08:36)
    Cejrowski chyba zgłupiał. Dokument nie kosztujący prawie nic upamiętniwjący ludzi którzy przeszli piekło wojny ma być żyłą złota? Hańba! Ile Rydzyk zapłacił tym dzielnym staruszkom? Podejrzewam, że nic! A teraz wyciąga łapy po miliony. To niej prawdziwy duchowny tylko wyzyskiwacz.
  • ~Leon
    (2018-07-22 08:28)
    A kto inny by to od Rydzyka kupił?Kolejny geszeft Glińskiego.Ciekawe czy bezinteresowny.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-07-22 07:45)
    Mam nadzieję, że za kilkanaście miesięcy zniknie na zawsze razem z tymi nawiedzeńcami, którzy go promują.
  • ~d z i d e k
    (2018-07-22 07:33)
    Gdyby nie chodził na bosaka , to pewnie byłby jeszcze droższy ! Bosonogi ła zęga . A swoją drogą , ten mentor , moralista i "patry jota " niech powie , gdzie płaci podatki . Śmiało !
  • ~motek
    (2018-07-22 04:33)
    Mam nadzieję, że takim ludziom jak Kaczyński, Rydzyk, Kamiński, Duda, Ziobro. Macierewicz, Szydło... zdrowie dopisze, by mogli stanąć przed Trybunałem Stanu RP!
  • ~Antyoni
    (2018-07-22 03:53)
    Ale Klicha powinien klepać paciorki, a nie produkować programy, czy filmy.
  • ~motek
    (2018-07-22 03:52)
    Rydzyk nazwał panią Marię Kaczyńską "czarownicą". Ciekawe, dlaczego?...
  • ~maj
    (2018-07-21 21:48)
    faszysta i rasista
  • ~Szyba
    (2018-07-21 18:12)
    Za słuchanie swojego głupiego ględzenia , powinien płacić słuchaczom ! Nawiedzony kre....n pełen nienawiści do innych ludzi .