Tomasz Kammel: Muzułmanie mogą być częścią naszego społeczeństwa

| Aktualizacja:

"Nie potrafię pogodzić się z faktem, że 3 godziny lotu stąd giną ludzie, że są takie miasta jak Aleppo w Syrii, gdzie 120 tys. niewinnych dzieci codziennie narażonych jest na śmierć w imię idiotycznego konfliktu" - powiedział Tomasz Kammel w rozmowie z dziennik.pl. Z prezenterem rozmawialiśmy na temat jego zaangażowania w pomoc uchodźcom.

wróć do artykułu
  • ~obi
    (2016-09-20 12:28)
    i wielbłądy tez kammel
  • ~Pan i Władca
    (2016-09-20 12:46)
    To bardzo głęboka analiza konfliktu, brawo, takich ekspertów nam potrzeba.....................masakra,
  • ~Genitaliusz
    (2016-09-20 13:18)
    Niech Cebulak da przykład i weźmie jedną rodzinę do siebie. Następnie podzieli się doświadczeniami (czy się myli, czy szukali pracy, czy przestrzegali zasad narzuconych przez gospodarza) i wtedy pomyślimy.
  • ~Jojo
    (2016-09-20 13:21)
    Ej Kammel kammel z tyłka by Ci loch ness zrobili
  • ~normalny
    (2016-09-20 13:23)
    Panie Kammel, muzułmanie nigdy nie będą częścią żadnego społeczeństwa, chyba, że to będzie społeczeństwo muzułmańskie. I nie ma to nic współnego z żadną fobią, tylko realna ocena rzeczywistych faktów
  • ~Maja
    (2016-09-20 13:36)
    Jednak tych potomków NKWD,UBeków jest trochę! Trzeba ich tępić - nie ma wyjścia!
  • ~prawnik
    (2016-09-20 13:38)
    Tomasz Kammel jest czescia islamistycznej agentury, ktora ma za zadanie pomagac islamistom w islamizacji Europy. A co do tego nie godzenia sie na zabijanie dzieci w Aleppo, to Tomasz Kammel powinien w tej sprawie skontaktowac sie ze stronami konfliktu w Syrii i przekonac strony konfliktu w Syrii, ze zabijanie dzieci jest zle, a nie strac sie zasmiecic arabskimi pseudouchodzcami Europe.
  • ~Genitaliusz
    (2016-09-20 13:41)
    Niech ten laluś weźmie jakiegoś "uchodźcę" - nieroba z Erytreii jak mu postawi stolca na środku pokoju to mu się odeche ale wtedy będzie za późno bo nierób o smagłej cerze już nie wyjdzie od niego z domu
  • ~Konrad
    (2016-09-20 13:43)
    tak z AISIS - to dobrzy sąsiedzi - ufunduj im mieszkanie obok siebie
  • ~Kris
    (2016-09-20 13:49)
    Kammel jak chce,może stać się częścią społeczeństwa muzułmańskiego...droga wolna.
  • ~Genitaliusz
    (2016-09-20 14:11)
    Kamel zaproś do siebie jakiegoś bambusa a najlepiej kilkuosobową rodzinę. Po kilku latach będziesz miał hordę na utrzymaniu bo oni są jak Cyganie boją się jakiejkolwiek pracy.
  • ~ect ...
    (2016-09-20 14:29)
    Panie Kamel niech pan poda choć jeden przykład, w którym muzułmanie, islam*iści z krajów arabskich akceptują inną religię czy wyznanie i potrafią jako większe społeczeństwo respektować prawa tych u których goszczą i szanować tradycje swojego gospodarza. Jak na razie brak takich informacji, więc skąd ten idiotyczny pański poziom dedukcji. Jeśli pomóc to tylko UCHODŹCOM WOJENNYM, ALE NAD TYM, KTO JEST KIM NIE MA ŻADNEJ KONTROLI!!! Islam, był, jest i zawsze będzie radykalny i nic się nie zmienia od stuleci!!!
  • ~iza
    (2016-09-20 14:29)
    Już kiedyś pisałam, że nie mam nic przeciwko temu, by p. Kammel wziął do swojego domu tylu uchodźców ilu zechce. Niech ich ubiera, żywi, leczy i zapewnia rozrywki. Ale NA WŁASNY KOSZT!!!! Bo państwa polskiego nie stać na taką dobroczynność. Państwo polskie ma przede wszystkim wywiązywać się ze zobowiązań wobec swoich obywateli, a to nie zawsze wychodzi i wszyscy dobrze wiemy ile biedy wokół...
  • ~x
    (2016-09-20 14:44)
    Panie Kammel, muzułmanie SĄ cześcią naszego społeczeństwa. Jest w Polsce sporo zorganizowanych mniejszości muzułmańskich a także obywateli krajów muzułmańskich, którzy przyjechali tu np. na studia i tu zostali. Ale oni chcieli tu mieszkać, a przede wszystkim - pracować. Sama chodzę w moim mieście do muzułmańskiej lekarki bardzo dobrej zresztą, a muzułmański dentysta świetnie leczy zęby. To są ludzie którzy tu zostali, dostosowali się, a przede wszystkim nikogo nie chcą wysadzać zabijać...
  • ~Grażka
    (2016-09-20 14:55)
    Pan Kammel nawet nie wie co to znaczy dialog. Z kimkolwiek i na jakikolwiek temat. Nietolerancję, jad i pogardę również wspaniale potrafi dać ludziom odczuć. Więc po co opowiada bzdury?
  • ~wysłać go go Arabii!
    (2016-09-20 15:00)
    Co za kretyn ślepy na fakty
  • ~lol.
    (2016-09-20 15:03)
    Jeeden wielbłąd wystarczy .
  • ~Plotus
    (2016-09-20 15:05)
    camel jesteś cap!
  • ~Genitaliusz
    (2016-09-20 15:10)
    Panie Kamel a co będzie jeżeli "uchodźca" postawi klocka na środku ulicy i dzieci będą na to patrzyły ?
  • ~SYLVEK
    (2016-09-20 15:21)
    Marzy mu sie dziewucha w burce . - zboczeniec.