Tomasz Kammel: Muzułmanie mogą być częścią naszego społeczeństwa

| Aktualizacja:

"Nie potrafię pogodzić się z faktem, że 3 godziny lotu stąd giną ludzie, że są takie miasta jak Aleppo w Syrii, gdzie 120 tys. niewinnych dzieci codziennie narażonych jest na śmierć w imię idiotycznego konfliktu" - powiedział Tomasz Kammel w rozmowie z dziennik.pl. Z prezenterem rozmawialiśmy na temat jego zaangażowania w pomoc uchodźcom.

wróć do artykułu
  • ~e-tam
    (2016-09-23 20:49)
    Pytanie konsekwentnie następujące po Pana tezie jest takie: Czy Pana wnuki będą mogły tu w Polsce być częścią muzułmańskiego społeczeństwa??? Nie wiem czy Pan POniał, czy nie POniał, ale podpowiem. Odpowiedź brzmi - NIE będą mogły. Pana wnuki będą musiały uciekać z własnego kraju, tak jak obecnie uciekają ze swojego Syryjczycy. Oczywiście przed ucieczką serdecznie panu podziękują za los jaki im Pan zgotował dwa pokolenia wcześniej.
  • ~G8
    (2016-09-23 17:35)
    A ja uważam, że Franciszek miał świetny pomysł, kiedy chciał, żeby każda parafia wzięła po dopiekę jedną rodzinę uchodźców. 10 000 parafii plus trochę klasztorów, po czterech uchodźców to daje jakieś 50 000. Do tego praktycznie wykluczone, że jakiś islamista się przemknie. Rodziny to głównie kobiety i dzieci. Nikt go niestety nie słucha, a szkoda. Mądry chłop.
  • ~mumat
    (2016-09-22 07:33)
    przyjąc ,wyszkolić,uzbroić i wysłać do syrii niech bronią tych dzieci i wolności. polacy w czasie niewoli wszędzie gdzie mogli zakładali legiony i walczyli z ruskim okupantem.
  • ~Hej
    (2016-09-21 21:25)
    W Polsce mieszkają Muzułmanie. Święta prawda. Niektórzy nawet ponad 400 lat. I jest ok. Problem jest inny. Oni szanują nasze zwyczaje. A my ich zwyczaje. Nowi ..... chyba widać w TV nie tylko Polskiej. Po drugie czy mamy naprawdę możliwości weryfikacji???? Tych ze wschodu (Czeczeni, Tatarzy Ukraińscy) tak, ale ci z południa, żadnych!!! A jak inni zrobią za nas weryfikację to będzie tak jak na Zachodzie Europy. Powstaje pytanie czy warto pomóc kilku uchodźcom i ryzykować życie milionów obywateli Polski????? Może po prostu niech obywatele wypowiedzą się w referendum. Będzie za, wypada się podporządkować, będzie przeciw niech inni się podporządkują. Taka jest demokracja. Większość (głosująca) ma rację!!!
  • ~sekator
    (2016-09-21 20:29)
    Może najpierw Kammelu przyjmij kilku muzułmanów do swojej rodziny ...
  • ~Hmm,..
    (2016-09-21 20:23)
    ty Kamel do polskiego społeczeństwa nie należysz, jesteś zwykłym bękartem po kacapach ...
  • ~Oskar
    (2016-09-21 20:05)
    Zacznij Tomek od siebie i wpierw niech staną się częścią twojej rodziny.Zapamiętaj sobie żaden muzułmanin nigdy się nie zasymiluje gdyż po prostu nie pozwala im ich religia,nawet dla tego uchodźcy do momentu kiedy nie przyjmiesz ich wiary, będziesz tylko niewiernym psem i nic więcej .
  • ~kuciap
    (2016-09-21 18:40)
    Oczywiscie, ze moga. Ta czescia na 4 litery
  • ~duduś
    (2016-09-21 17:03)
    Wysłać go do Syrii skoro chce wiarygodnej weryfikacji uchodźców. Biedak nie zdaje sobie bowiem sprawy, że weryfikacja taka jest bardzo trudna a w większości przypadków wręcz niemożliwa.
  • ~Pol
    (2016-09-21 16:04)
    Czytajac opinie moich rodakow pelne niewiedzy i zasciankowosci robi mi sie niedobrze. I pomyslec, ze kiedys Polska byla znana z tolerancia. Fakt, bardzo dawno temu.
  • ~precz dziadu.
    (2016-09-21 14:38)
    Kamel ty uju ebany. Palancie do kwadratu ,zaproś ich ale do swojego domu i za swoje pieniądze kutafonie.
  • ~kajot
    (2016-09-21 12:07)
    Czy naprawdę redakcja nie ma pod ręką innych niż Kammel autorytetów moralnych?
  • ~cd
    (2016-09-21 12:03)
    Słowa dobrze brzmią, teraz czas na czyny. Zobaczymy jak się zintegrują ci, których przyjmiesz i dasz dobry przykład...
  • ~tobi
    (2016-09-21 11:53)
    Polacy to faszysci, szkoda slow
  • ~Nawigator
    (2016-09-21 10:41)
    Twoja tępa głowa nie powinna wypowiadać się publicznie o czym powinieneś wiedzieć tak jak wie twoje otoczenie!
  • ~Jan
    (2016-09-21 10:35)
    kiedy coming-out, p.Kamel?
  • ~autor
    (2016-09-21 09:55)
    ....o i tu się zgadzamy, ja też nie chcę " przestępców czy cwaniaków, którzy chcą zarabiać na tym pieniądze, oszukiwać, bądź popełniać zbrodnie". Takich nikt nie chce, problem w tym, że nie mają tego napisane na czole. Druga rzecz, że nawet w drugim i trzecim pokoleniu potrafią się zradykalizować i poczuć wolę tego na a i zabijać w jego imię. Pan wielBŁĄD jest fantastą.W tym przypadku ta choroba może być śmiertelna.
  • ~fujara
    (2016-09-21 09:34)
    Jak sie nazywa tak pie........oli
  • ~jorry123
    (2016-09-21 08:12)
    Te, cebulak, jak ci rozum odebrało, to schowaj to dla siebie, A lak tak ci się muslimy podobają, to sobie weź kilku do swojego domu ale na własny koszt. Zobaczymy, jak długo wytrzymasz.
  • ~stoper
    (2016-09-21 06:35)
    p.Camel to najsprytniejszy pływak w polskiej TV,taki chwast co jeszcze nie zdąży się go posadzić ,a on już wyrasta.Uparł się teraz,że będzie politykował?Kto go podpuścił żeby zabierać głos w tej sprawie?,napwno ktoś mu dobrze płaci,a to durne plecie głupoty aż go w Syrii słychać, Człowieczku zamknij się!