Wojewódzki ostro o Ziemkiewiczu: Pozostał zwykłą ...

Rafał Ziemkiewicz, pozwalając sobie na złośliwy przytyk wobec walczącej z nowotworem Kory, ściągnął na siebie lawinę krytyki. Kuba Wojewódzki dobitnie dał do zrozumienia, co sądzi o prawicowym publicyście.

wróć do artykułu
  • ~Drzazga 101
    (2014-01-24 16:41)
    "Wojewódzki ostro o Ziemkiewiczu: Pozostał zwykłą ..."
    O Matko, Ty też, gnojku !
    Hej !-
  • ~hanah
    (2014-01-24 11:12)
    Nie przepadam za panem panie Wojewódzki,ale wypowiedż skierowana do p. Ziemkiewicza bardzo mi się podobała. Czasami trzeba przyłożyć tym,co nie myślą logicznie. Choroba jest chyba tym ,czego nie życzymy nawet najgorszemu wrogowi.
  • ~edward 1,5r art.46 Dekr.o St.Woj.
    (2014-01-23 12:27)
    Powiatowy trefniś w roli nauczyciela
  • ~momo
    (2014-01-23 15:16)
    Brawo Kuba !
  • ~bonzo
    (2014-01-23 21:43)
    Kupa POwiatowa .
  • ~normalny
    (2014-01-23 11:33)
    Nie przepadam za Ziemkiewiczem ale w tym przypadku ma rację .Ja bym jeszcze ostrzej skrytykował co tzw 'gwiazdy"/piszę tzw bo 99% nie ma nic wspólnego z ta nazwa/wyrabiają by tylko zaistnieć w mediach.Większość z nich ostatnio zapada na raka to juz chyba jakaż epidemia a po jakims czasie cudownie są uzdrowieni lub sie okąże że po prostu sie pomylyli,ale sprawa poszła już w świat i o to chodzi.To jest wyjątkowa podłość i nikczemność żeby użyć wymyśloną chorobę pio to by zaistniec w mediach
  • ~pączuś
    (2014-01-23 11:46)
    Kuba wie, co mówi! Po prostu ekspert!
  • ~Tofik
    (2014-01-23 09:14)
    polska prawica to łajno które zapchało polsk kibel
  • ~bonzo
    (2014-01-23 11:41)
    Kupa ***** POwiatowego !!! Ot co !!!
  • ~Maryla
    (2014-01-23 14:12)
    Ziemkiewicz to obleśny facet, który zjadł wszystkie rozumy.
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2014-01-23 14:11)
    Kesim, kesim, ale esbecki pomiot przysral. Ani to madre, co napisalo esbeczatko Wojewodzki, ani smieszne. Taki juz on jest. Idz ty lepiej kozioleczku...
  • ~jan
    (2014-01-23 14:07)
    pani mannam gdyby byla bardzo chora nioe bylaby w programie kosztem zdroia .liczy sie kasa ludzie
  • ~Racjonalista
    (2014-01-23 08:51)
    Co z bzdura, Ziemkiewic zadała zwykła pytania a robi się z tego aferę jak by wpędził Korę w chorobę.
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-01-23 08:50)
    No dobra, towarzyszu Wojewódzki - POpluliście, ale jak to ma się do leczniczych właściwości marihuany?
  • ~MELANIA
    (2014-01-23 19:24)
    NIE KAŻDY CHŁOP Z WIDŁAMI TO POSEJDON, JAK NIE KAŻDY MOHEROWY DRAPIPIÓREK TO DZIENNIKARZ !!!
  • ~SzczamNaKabotyna
    (2014-01-23 11:51)
    I Słowo Kabotyna Mądrością się Stało... bo w Ubóstwiających Go mediach Je Wypowiedział.
  • ~~pws
    (2014-01-23 11:25)
    Można Ziemkiewicza nie lubić, można się znim nie zgadzać (a nawet trzeba) ale spierać się za pomocą intelektu i argumentów.

    Kim jest Wojewódzki przy Ziekmkiewiczu ? Jeśli chodzi o wiedzę to jest zerem. Zwykła małpka z TV, wywalą go z TV i skończy jak Majewski. Gdyby w cyrkach małpom dawali pieniądze też było by je stać na Lambo.
  • ~Roma
    (2014-01-23 15:50)
    Kuba to łajno ubeckiego chowu
  • ~Ast32