Wojewódzki: Przekonujemy się, że ksiądz to orientacja seksualna

| Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki znany jest ze swoich antyklerykalnych poglądów. Showman po raz kolejny, w bardzo ostry sposób wypowiedział się na temat pedofilii wśród księży.

wróć do artykułu
  • ~Arnie
    (2015-07-16 17:43)
    Spodziewałem się czegoś inteligetniejszego po Wojewódzkim.
  • ~Adler
    (2013-05-16 08:17)
    G... mnie obchodzi, czyj on jest "człowiek" Ale głośno powiedział to, co wszyscy wiedzą; ale nie powiedzą bo się boją.
  • ~ark
    (2013-05-16 07:05)
    Kastracja księży to byłaby odpowiedż - i tak tego nie potrzebują (podobno...).Brawo Kuba!
  • ~wesoly emeryt...
    (2013-05-16 00:19)
    ...musze zgodzic sie z Wojewodzkim, co nie przychodzim mi lekko, ale faktycznie ksiadz, to taka trzecia plec...
  • ~kooksa
    (2013-05-15 20:13)
    Księża muszą byc krótko trzymani i muszą żyć w celibacie za grzechy które wcześniej popełniali jak się żenili do drugiego wieku to żyli w rozpuście i w końcu papa się na nich wkurzył i ukarał ich celibatem jak nie umieli żyć normalnie ale nie pomyślał że będa swoją inną namiętnościom krzywdzić nasze małe dzieci i kleryków,ale zwierzchnicy powinni im dawać tabletki jak dosatwali żołnierze i byłby spokój z namiętnościami.
  • ~sam
    (2013-05-15 18:40)
    Przekonujemy się, że ksiądz to orientacja seksualna- orgi(a)nalna definicja.
  • ~to człowiek TVN
    (2013-04-03 18:54)
    Za wypowiedzi tego śmiecia odpowiada TVN .
  • ~rekin
    (2013-04-02 16:44)
    brawo kuba pierwsze 3 lata klerycy mają pokoje wieloosobowe dopiero na koniecdwuosobowe jak przyjmują do seminarum to na prubę wiążą im do penisów małe dzwoneczki i wpuszczają gołe baby jak kturemu nie zadzwoni to znaczy żema powołaniei idzie zaraz do sali dwuosobowej i tam sobie podzwaniają
  • ~pis -toys
    (2013-04-02 03:22)
    Biblijni patriarchowie nie wahali się zrobić ofiarę Bogu z syna, a współczesnym duchownym żal pozbyć się dla Pana Boga głupich "jajek"
  • ~pis -toys
    (2013-04-02 03:11)
    O ile posiadanie przez księdza "fujarki" do czegoś się przydaje, o tyle posiadanie "jajek " niema żadnego sensu, gdyż prowadzi do ciężkich grzechów. Świadectwem prawdziwego powołania powinna być zgoda na obcięcie "jajek". Nikt by nie posądzał księdza , że trafił tam by się gzić z klerykami czy ministrantami. Głosy też by mieli anielskie.
  • ~Kuba
    (2013-04-02 00:06)
    Rabini maja orientacje grodzką, rzeżbiona kozikiem
  • ~Bidroń
    (2013-04-01 16:48)
    Powiedz mi Kubo , bo jestem b. zainteresowany - jaką orientację ma ją rabini ?
  • ~wiele bny
    (2013-03-31 19:56)
    po co klerykowi ptaszek obciac i nie bedzie plotek oszczerstw i złych domysłów klecho obetnij sobie ciało zbedne
  • ~wert
    (2013-03-31 18:30)
    Ja nie obrażam Żydów, niech oni nie obrażają katolików.
  • ~dagulin
    (2013-03-30 21:03)
    Brawo Kuba Wojewodzki! Niestety katole i tak tego nie zrozumia,ze sa robieni przez czarna mafie w konia!
  • ~SWER
    (2013-03-29 15:22)
    PRZEKONUJEMY SIE ZE WOJEWODZKI TO ON JEST . ALE IDIOTA
  • ~gość
    (2013-03-29 09:56)
    akurat1 ludzie na poziomie nie słuchają tego podstarzałego debila
  • ~Adam
    (2013-03-29 09:20)
    To jest tunelowe spojrzenie i swiadczy tylko o autorze.
  • ~Chazok
    (2013-03-29 08:47)
    Jednak na wszelki wypadek dobrze by było ich wszystkich wykastrować.
  • ~-
    (2013-03-28 12:06)
    Wojewódzki nie może mieć racji , bo on jest POprostu idiotą .