Górniak nie narzeka na kryzys. Za 8 minut pracy zarobi fortunę

| Aktualizacja:

Edyta Górniak to wciąż jedna z największych i jak się okazuje, najdroższych gwiazd polskiej estrady. Za wykonanie dwóch utworów podczas wyborów Miss Polonia, diva zażądała iście bajońskiej sumy.

wróć do artykułu
  • ~myśle że
    (2013-01-29 15:09)
    ten botx ja oszpecił
  • ~JeHo
    (2013-01-29 16:28)
    W USA, Niemchech , Wloszech, Hiszpani, Francji itd. nikt nawet nie reaguje,
    gdy tak to osoba sie zamelduje. To tylko w Polsce moze takie COS na dwoch
    nogach i z takim wizerunkiem cos zadac. To COS co kiedys twarz normalnej
    kobiety mialo jest w pelni swiadome, ze tylko w Polsce ludzie na kolana padaja,
    gdy to COS sie zamelduje. To COS ma swiadomosc? Botox powoduje takze
    w/g lekarzy paraliz nerwow w glowie. Takwiec skoro takie COS o
    swiadomosci mowi to tylko w Polsce taki teatr mozliwy jest. Zobaczcie
    w google kto wogole poza granicami Polski o takim CZYMS co niby spiewa
    sie interesuje. To COS bylo w L.A. na otwarciu jakiegos salonu, prawie
    zadna gazeta o tym nie wspomniala, poza lokalnym dziennikem, gdzie to
    COS miedzy rozbudowa ulic i ofertami jakiegos imbisu krotko wspomniano.
    Takie COS jako VIP i Diva to tylko w Polsce mozliwe jest. Poprostu chory
    kulturalnie i spolecznie kraj...
  • ~Aśka
    (2013-01-29 14:19)
    A moja babcia taka śliczna była, jak siostra pani Grażynki
  • ~f
    (2013-01-29 14:47)
    diva znana z generalnie 2 piosenek. Żal duupę ściska. Dajcie jej 10 zł / godz. tak jak wszędzie. Jakby ją zbojkotować razem z innymi dodami, czyżby nikomu to do głowy nie przyszło?
  • ~Aska
    (2013-01-29 14:23)
    z operetki w Szczecinie:)
  • ~Aśka
    (2013-01-29 14:40)
    Moja babcia była żoną bankiera;)
  • ~Aska
    (2013-01-29 14:49)
    Mówią że głos się dziedziczy, mam nawet niezł głos trochę po babci, ale to juz nie to, babacia to była perfekcjonalistka
  • ~TG
    (2013-01-29 15:17)
    Ile kosztuje 8 min. marszalka sejmu ? Tyle dostali za caly rok i teraz cienko spiewaja czyzby kazali doplacic.?
  • ~pobial
    (2013-01-29 15:38)
    dlatego nie płace abonamentu by takich głupich i zarozumiałych piosenkarek nie ogladać w telewizji
  • ~dziadek
    (2013-01-29 16:21)
    jaka z niej diva moze byc tylko babcia klozetowa
  • ~hengaj
    (2013-01-29 16:46)
    Diwie to już od dłuższego czasu pieprzy się w głowie a przy niej głupieją różnego rodzaju organizatorzy igrzysk dla gawiedzi.Lepiej te pieniądze
    przekażcie biedakom organizacji Brata Alberta będą wam bardziej wdzięczni niż
    rozkapryszona piszcząca idiotka,która myśli,że jest artystką i celebrytką.
  • ~Aśka
    (2013-01-29 14:13)
    Moja babcia nie zrobiła takiej kariery jak pani Grażyna czy Edyta, niestety poświęciła sie pracy nauczycielskiej:(
  • ~cd
    (2013-01-29 17:02)
    Durni to są organizatorzy. Ona tylko wykorzystuje ich głupotę...
  • ~Edyta, Doda w Polsce najlepsze!
    (2013-01-29 19:10)
    do JeHo!
    Ta Jeho to przykład nedznej, załosnej, zakomleksionej, zubozałej, miernej nikczemnicy ktora nienawidzi jakichkolwiek sukcesów osiagnietych przez innych niz ona sama i jej "koszuli najblizszej ciału"! Miernota ta swoja wypowiedzia oglasza nam jak wielkim jest zerem i chce przywalic wszystkim ktorym zazdrosci! Dziwne ze my Polacy uważamy ze Edyta jest najpiękniejsza i najzdolniejsza piosenkarka jaka istnieje w naszym kraju. Mozna smialo powiedzieć ze Edyta i Doda to najpiekniejsze twarze, najpiekniejsze figury i najlepsze glosy na polskiej scenie. Maja też w repertuarze najlepsze piosenki. Dlatego zazdrosna padlina "upodobała" własnie je do opluwania!
  • ~Polonus
    (2013-01-29 19:21)
    do JeHo!
    Dziwne ze taka JeHo jeszcze nie została nie tylko polska ale i światowa gwiazdą? Moze tak by nam sie przedstawiła z fotografia i innymi "zasługami" żebyśmy zamiast Górniak byli JĄ zachwyceni? No gdzież to kariera gwiazdy JeHo? Moze by tak sprobować pojechac do Niemiec, Hiszpanii i USA i zrobić Niemców, Amerykanów, Hiszpanów zielonymi z zazdrosci, a Polsce przywieźć same OSKARY? Nic tak nie będzie? To moze najpierw udowodnić swoja wyższośc a potem pie*dolić od rzeczy i przynosić wstyd Polakom?
  • ~kiwus
    (2013-01-29 19:39)
    Ani ona gwiazda ani diwa. Ot takie sobie coś...
  • ~Onkolog
    (2013-01-29 19:42)
    Do "JeHo"!
    I ja mam pytanie do JeHo! a nie lepiej to jechac do siebie gdzies tam na bliskim wschodzie zamiast tkwić w "chorym" społecznie i kulturalnym kraju? Od takich silnych "stresów", "wstrząsów" "zdruzgotań" "emocji" mozna wrzodów na zołądku sie nabawić albo raka dostać! Warto to siedziec za wszelka cene i pozwalać żeby "żółć" zalewała?
  • ~"Virgin"
    (2013-01-29 20:15)
    Edyta Górniak miała wszelkie predyspozycje zeby zaistnieć na scenach nawet innych krajow, ale sama sie wycofała, kiedy zaczęto porównywać ja do Moniki Leviński za rzekoma aferę z Kwasem. (Kwas "nacierał" Edyta zostala pomówiona) i nie mogac zniesc przycinek wycofała sie z kariery na zachodzie. Wróciła Z Wielkiej Brytanii gdzie juz budowała z sukcesem swoja karierę do Polski chcac zakończyć śpiewanie, ale spotkała jej byłego męża a on wypersfadował jej ten zamiar. Od tamtego czasu Edyta nie angazuje sie w robienie kariery na zachodzie tylko spiewa w Polsce. Kiedy w Niemczech Edyta nagrywała płytę Niemcy byli ja tak zachwyceni że aż ta "stchórzyła"! Polacy sa tak nienastawieni na "zachwyty" że "wrażliwi" dają dyla! Taka prawda! A tu takie ZERA nic nie wiedząc o piosenkarce kierując sie jedynie nienawiscia wyssana z mlekiem matki i chca ją degradować! Gaża ktorej żada Edyta jest propozycja jej menedżerów. Oni wiedzą ile artysta ma prawo żądać! Co to jest 40 tys.za udział w wielkiej imprezie. Gdyby zażadała miliona mozna by bylo wymyslać!
  • ~fan
    (2013-01-29 21:46)
    Przepraszam nie wiem co to dzisiaj jest z moim komputerem, całkowicie wariuje. Sprawdziłam adres piosenki spiewanej przez Edyte Górniak ktory podalam ponizej, ktory podany był przy piosence i okazalo sie ze na tym adresie piosenka wyszła z uzytku, ale wejdźcie na "youtube Edyta Gorniak - Once in a Lifetime". Nie bierzcie tylko wersji LIFE bo ma zła jakość. Cudownie "przypudrowana" Edyta Górniak o oczach Spanielka w zółtej sukni wykonuje swoj mistrzowski utwór!
  • ~Aśka
    (2013-02-01 09:58)
    Nieprawda, np. moja babcia nigdy nie była zdufana, a miała bardzo duży talent (operetka, głos poziomu G.Brodzińskiej i Sary Brightman).Młodszy brat mojego męża studiuje na preztiżowej uczelni w Leeds na bardzo trudnym kierunku i wcale nie jest zarozumiały. NIe będe wspominac już o dziadku bankierze, wujku prezesie duzej firmy...