Wiśniewski: Moja żona wierzy, że ma HIV'a

| Aktualizacja:

Michał Wiśniewski to jedna z bardziej ekshibicjonistycznych gwiazd polskiego show biznesu. Tym razem muzyk postanowił podzielić się z fanami informacją, iż jego była żona, grozi obecnej żonie, że opublikuje badania pokazujące, że Michał jest nosicielem wirusa HIV.

wróć do artykułu
 • ~mietek
  (2013-02-21 17:14)
  ale ktoś ci zeszpecił te zeby ,jak rodowicz,porcelanki chyba jakieś przeterminowane,ohyda ,nie usmiechaj sie bo sie można porzygac.Polecam kotlety schabowe z kością.
 • ~vh
  (2012-12-10 14:16)
  czekam na film porno z udzialem calego tego koktajlu i kilku psiakow - to sie bedzie dzialo - z kamera wsrod zwierzat po wisniewsku...
 • ~ale mamy gwiazdy
  (2012-12-10 16:38)
  napewno jest nosicielem głupoty ... żenada
 • ~jan
  (2012-12-10 18:52)
  wole jego niz te siwce muchy dody nergale majdany itp pieprzace o durnocie herbusie .caly ten grajdol zwany ****** artystycznym
 • ~negral
  (2012-12-10 20:04)
  czemu pokazuja tego blazna i matola wyglada jak przyglup
 • ~Zastanawiam się
  (2012-12-11 07:38)
  Wiśniewski: Moja żona wierzy, że ma HIV'a

  Ciekawe kto ją zaraził?
 • ~moherka
  (2012-12-11 08:30)
  Wcale sie nie dziwie. Jak mozna miec pare zon bedac katolikiem
  i nie moc uzywa gumek?

  Chociaz- w islamie tez mozna- wniosek: islam= katolicyzm.
 • ~akuku
  (2012-12-11 15:45)
  a kogo to interesuje!!!
 • ~janinaH
  (2013-02-22 16:16)
  Mandaryna ma wyniki chyba swoje , to ciekawe od kogo to złapała .
 • ~lekarz pajacow
  (2013-04-30 00:05)
  Typy wirusów[edytuj]
  Brodawki płciowe, kłykciny kończyste (łac. condylomata acuminata) najczęściej spowodowane są zakażeniem wirusem HPV 6 i (lub) HPV 11. Rzadziej spotyka się infekcje wirusami HPV 16 i 18. Niekiedy kłykciny mogą być wywołane przez wirusa HPV 2, który zdecydowanie częściej wywołuje zmiany na rękach (brodawki zwykłe, verrucae vulgares).
  Drogi wnikania[edytuj]
  Drogi zakażenia wirusami HPV mającymi predylekcję do okolic płciowych: przenoszenie zakażenia wirusem HPV może nastąpić przez każdy typ kontaktu seksualnego. Stosowanie prezerwatyw zmniejsza ryzyko infekcji o około 75%. Częste są również przypadki autoinfekcji wirusem, z innych okolic ciała (HPV 2).
  Lokalizacja i przebieg[edytuj]

  Wiele zakażeń wirusami HPV przebiega zupełnie bezobjawowo (według niektórych badań[według kogo?] aż do około 50% wszystkich zakażeń).
  U kobiet zazwyczaj występują w okolicy krocza, na wargach sromowych, mogą również występować w okolicach odbytu. U mężczyzn lokalizują się na wewnętrznej stronie napletka, co często prowadzi do powikłań w postaci stulejki (łac. phimosis) lub załupka (łac. paraphimosis) lub na powierzchni żołędzi (najczęściej w rowku zażołędnym). W rzadkich przypadkach mogą pojawić się na języku, błonie śluzowej gardła, wargach, krtani. Nasilenie zmian jest bardzo różne. Od niewielkich zmian brodawkowych do olbrzymich kalafiorowatych tworów (zwłaszcza u kobiet), które mogą obejmować całą okolicę krocza, aż do odbytu (łac. condylomata gigantea).
  Ekstremalnym przykładem brodawek płciowych jest postać długo nieleczonych, zaniedbanych, przerosłych kłykcin Buschkego-Loewensteina (łac. condylomata gigantea Buschkhe-Loewenstein). Choroba cechuje się wieloletnim przebiegiem, niszczeniem i naciekaniem okolicznych tkanek. W badaniu histopatologicznym nie stwierdza się natomiast wyraźnych cech atypii, które mogłyby świadczyć o nowotworowym charakterze zmian.