Anna Guzik w telewizji. Co pokaże w nowym programie?

X

"Zdrowie na widelcu" to nowy program stacji Polsat Cafe, którego gospodynią będzie Anna Guzik. "Jest to przewodnik po zdrowym stylu życia, który pozwoli widzowi stać się świadomym konsumentem" - tak swoją nową audycję opisuje aktorka .

Aktorka Anna Guzik w programie "Zdrowie na widelcu" krok po kroku sprawdzi, co jemy i gdzie znaleźć zdrowe produkty. Odwiedzi supermarkety, poradzi widzom, co warto kupić, a czego lepiej unikać. Zaprosi widzów do swojej kuchni, w której pokaże smaczne i bogate w witaminy przepisy, które urozmaicą nasze posiłki i potwierdzi starą prawdę dietetyków "jesteś tym, co jesz".

"Zdrowie na widelcu" to nie jest program o odchudzaniu, to jest program o zdrowym odżywianiu, co nie jest równoznaczne z odchudzaniem - podkreśla Anna Guzik w rozmowie z PAP Life. Przyznaje również, że dzięki pracy nad nim wzbogaciła swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

Jak większość z nas byłam konsumentem, który czasem daje się nabierać na triki reklamowe. Od momentu, kiedy biorę udział w tym programie i mam dostęp do konkretnej wiedzy, z pewnością stałam się bardziej świadoma. Mimo zapewnień producentów o "zdrowym" produkcie, radzę bliżej przyjrzeć się temu, co w sobie kryje. Czy nie ma konserwantów, wypełniaczy, sztucznych aromatów. Zachęcam do uważnego czytania etykiet - dodaje aktorka.

Anna Guzik sama jest najlepszą reklamą tego, że zbilansowana dieta i ruch są jedynym skutecznym sposobem na osiągnięcie świetnej sylwetki i dobrego samopoczucia. Jak sama mówi, w jej metamorfozie nie było żadnych cudów. I właśnie takim podejściem będzie się starała zarażać swoich widzów.

Mój sekret znają wszyscy - zdrowa, zbilansowana dieta i ruch, nie ma w tym wielkiej filozofii, ani żadnych cudów. Należy pamiętać, że w zbilansowanej diecie jest miejsce na wszystko, oczywiście w umiarze. Słodkie pokusy również są przewidziane - przekonuje Guzik.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: PAP Life
  Powered by ContentStream
  • ~ana
   2012-09-20 10:17
   takie programy byłyby pożądane w głodujacej afryce - wyślijmy tam tych wszystkich kretynów
  • ~wkurzona
   2013-02-17 18:49
   ta aktorka niech lepiej gra w teatrze, niech nie podrabia Kasi Bosackiej
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.