Oszustwo w programie TVN Style "Perfekcyjna pani domu"

X

Polska edycja programu "Perfekcyjna pani domu" odniosła sukces. Prowadząca show Małgorzata Rozenek spodobała się widzom, głównie ze względu na swoją szczerość i autentyczność w roli pani domu. Okazuje się jednak, że nie wszystko co oglądamy w programie jest prawdą. Piękny i perfekcyjnie wysprzątany dom, który gospodyni prezentuje, jako swój własny, jest ponoć wynajęty przez produkcję na potrzeby show. Co na to widzowie?

Małe oszustwo w programie "Perfekcyjna pani domu" wytropił portal plotek.pl. Zdaniem jego redaktorów, zjawiskowo piękny i nienagannie utrzymany dom w Strzeniówce, do którego Małgorzata Rozenek zaprasza wszystkie uczestniczki i który prezentuje jako własny, jest wynajmowany na potrzeby produkcji.

Po tej samej rezydencji, Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu oprowadzała Kingę Burzyńską oraz widzów programu "Dzień dobry TVN" w cyklu prezentującym domy znanych osób. Rozenek pokazała wówczas "swoją" spiżarnię twierdząc, iż sama przygotowała znajdujące się w niej konfitury, opowiadała o salonie, w którym odpoczywa wraz z mężem i prezentowała zdjęcia swojej rodziny stojące na kominku. Tymczasem okazuje się, że piękna willa została wynajęta przez produkcję programu i nie jest domem Małgorzaty Rozenek i jej rodziny.

Portal plotek.pl postanowił skonfornować te informację w biurze PR stacji TVN Style. Redaktorom udało się jednak uzyskać dość enigmatyczną informację, iż dom w Strzeniówce należy do Perfekcyjnej Pani Domu, ale niekoniecznie do Małgorzaty Rozenek.

Czy widzowie programu "Perfekcyjna pani domu" poczują się oszukani?

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~lila
   2012-07-23 17:31
   ta pani na pewno nie sprząta swojego domu a co dopiero wynajety.Rady i porady to wyuczone teksty.Kazda kobieta która dba sama o swój dom wie ,że w szpilkach to żadne sprzatanie ,przy tym trzeba się troche napocić zwłaszcza ze mamy twardą wode i brudy z kominów nie koniecznie pochodzace z wegla czy drewna
  • ~Pat
   2012-07-23 17:04
   Znajoma miała wystąpić z rodzina w Superniani. Zrezygnowała - wszystko wyreżyserowane, dzieci miały zachowywac się gorzej niz zazwyczaj, rzucac zabawkami, krzyczeć itd. Niania na stwierdzenie, że nie tak sobie to znajoma wyobrażała odpowiedziała "nie uważa Pani chyba, że w parę dni wychowam Pani dzieci". Ludzie przestańcie ogladac te głupoty!
  • ~polak wie na glosuje
   2012-07-23 16:48
   Rzad klamie to czego sie spodziewac po jego tubie tvn
  • ~Danka
   2012-07-23 18:01
   Beznadziejny program-o niczym.
  • ~sympatyk PSL-u
   2012-07-23 18:51
   TVN jak zwykle kreuje rzeczywistość , oszczędnie gospodaruje prawdą tak jak nasi POlitycy !
  • ~Poli
   2012-07-23 21:51
   Nie poczują się oszukani, bo to debile.
  • ~moja moja
   2012-07-23 20:41
   Może by tak powołać Komisję Śledczą i wyjaśnić nieścisłości.
  • ~retgyh
   2012-07-23 13:49
   PRZECIEŻ TVN
   TO JEDNA
   WIELKA ŚCIEMA.
   ILUZJA DLA TĘPYCH LEMINGÓW
  • ~ziom
   2012-07-23 13:43
   I to jest właśnie kwintesencja stylu TVN.
  • ~DinX
   2012-07-23 13:15
   Małe oszustwo? To jest oszustwo główne - jeśli rozważyć o co biega w tym programie.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.