Dziennik.plTelewizja

Piątek, 25 maja 2012

Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 23°C

Telekamery znowu w Dwójce

2010-10-28 | Ostatnia aktualizacja: 14:32 | Komentarze: 1 | skomentuj
Mroczny przedmiot pożądania... statuetka Telekamery.

Mroczny przedmiot pożądania... statuetka Telekamery. / AKPA

Gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" ponownie transmitowana będzie przez TVP 2.

Pogoda

POLSKA

Piątek 2012-05-25

temp. min 3°C max. 25°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Publicznemu nadawcy udało się porozumieć w tej sprawie z Wydawnictwem Bauer, właścicielem "Tele Tygodnia".

Ceremonia wręczenia nagród w najnowszej edycji plebiscytu, odbędzie się 7 lutego 2011 roku w Teatrze Polskim w Warszawie, zaś nominacje do niego ogłoszone zostaną 2 listopada br.

Dwójka transmitowała gale Telekamer od końca lat 90. do 2009 roku. Rok temu TVP i Wydawnictwo Bauer nie doszły do porozumienia w sprawie relacji z kolejnej edycji plebiscytu. W efekcie ceremonia wręczenia Telekamer 2010 transmitowana była wyłącznie w internetowej telewizji Interia.tv.

Źródło: wirtualnemedia.pl
Wypowiedzi: 1
  • ~Darek2010-11-24 10:31

    I wyjaśniło się. Na stronach telekamer można przeczytać kategorie oraz listę nominowanych. Zapowiada się nawet ciekawie. Choć mi brakuje osobowości. Seriale także nieco inaczej bym widział.

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«