Korwin Piotrowska do polityków: Gwiazdy i celebryci mają wielką moc. Wy już nie

| Aktualizacja:

Politycy rządzącej partii nie przejmują się faktem, iż ich poczynania krytykują kolejne gwiazdy światowej sceny. Karolina Korwin Piotrowska uważa, że to duży błąd, bowiem w dzisiejszych czasach celebryci i artyści mają większą moc niż przedstawiciele świata polityki.

wróć do artykułu
  • ~k-ac
    (2018-07-12 12:42)
    Podobno aby zdać egzamin na celebryta /-kę/ trzeba wykazać się wyjątkową pustką we łbie.
  • ~Aktor
    (2018-07-12 11:27)
    CYTAT ,,Poczynania krytykują kolejne gwiazdy światowej sceny ,, jakie gwiazdy światowej sceny .Może dla Ciebie to są gwiazdy .Gwiazdy to są na niebie towarzyszko Karolino Korwin Piotrowska. Trza iść po nauki do szkoły podstawowej.
  • ~Misio.,,,,,..,,,,...,
    (2018-07-12 11:08)
    Piotrowska się łudzi, że jako celebrytka ma wielką moc.
  • ~Filip
    (2018-07-12 10:43)
    Plecie jak w maglu.
  • ~tb
    (2018-07-12 05:04)
    Pieknie wyglada w blond wlosach!
  • ~Gość
    (2018-07-12 01:04)
    Weź kobieto nie pij tyle, bo w polityce skończysz
  • ~mac
    (2018-07-12 00:27)
    Pani Korwin-Piotrowskiej chyba zupełnie odbiło, bo jeśli jej ,,autorytetami,, są postacie ze świata tzw. pop-kultury, wydumani i wykreowani pseudo-artyści to wypada jedynie jej współczuć.
  • ~ulani kontra koszerni
    (2018-07-12 00:08)
    Ty stara babo...jakie gwiazdy jacy celebryci cos ci sie w tym durnym lbie PO......
  • ~Juzef z Erytrei
    (2018-07-12 00:07)
    Smutne to że komentujący tu nie rozumieją co Korwin-Piotrowska miała na myśli . Chodzi tylko o to że celebry-ci , Artyści mają wpływ na młodych ludzi kształtują często ich postawy moralne jednym słowem z estrady , gdy katecheci nie potrafią ukształtować takich postaw na lekcjach religii , a Artystom wystarczy jedno słowo i młodzież zaczyna wierzyć swoim idolom . Widać że 99 % komentujących tutaj to są ludzie starsi i nie rozumieją nadchodzących czasów żyją w swoim świecie i nie wychylają nosa poza swój świat . A to błąd . !
  • ~Zakład pogrzebowy
    (2018-07-11 22:51)
    Jandy Olbrychskie Szczury to jest moc.Położą nawet reklamę zakładu pogrzebowego bez trumien pochowają.
  • ~Lucek
    (2018-07-11 22:48)
    A ty kaszanko ani polityk ani celebryta!
  • ~xx
    (2018-07-11 22:37)
    mają mocz
  • ~sfad
    (2018-07-11 20:35)
    Buahahaha celebryci banda czubów. Niech Moc będzie z wami. Co za syf ....
  • ~Delf
    (2018-07-11 20:18)
    Nie dodawaj sobie. Takie z was gwiazdy, jak i celebryci, jednym słowem kupa śmieci.
  • ~VS
    (2018-07-11 18:46)
    Czekam na rzeczowy komentarz pani Kor...Pio w sprawie nowo powstałej wyspy w środku puszczy...
  • ~VS
    (2018-07-11 18:34)
    Ja jej poniekąd zazdroszczę! Bredzi takie gł...ty i jeszcze jej za to płacą! Ko...Pio jak zwykle próbuje przekonać naród do swojej tezy!!!
  • ~MartikaF
    (2018-07-11 17:58)
    Lewactwo umiera dlatego tak głośno szczeka,naćpane "gwiazdy "pedo zboki jak Jackson i Polański
  • ~IRA
    (2018-07-11 17:56)
    moje podatki mają być przeznaczone na aborcje nigdy za kotłowanie się w wyrach bezmózgowców bez zabezpieczenia mam płacić z moich podatków a chore dzieci mają umierać bo nie ma funduszy. PIOTROWSKA NO TO MI AUTORYTET Z KOZIEJ WÓLKI
  • ~Albin
    (2018-07-11 17:46)
    Ta pani ma racje. Tzw gwiazdy maja wieksza moc niz starzy politycy ale chyba w seksie. Starzy juz nie moga, a duzo gwiazd misiaczy sie albo kozaczy na potege wiedzac, ze uroda minie i nawet kuba rozpruwacz nie obejrzy sie za nimi.
  • ~Maja Ostaszewska
    (2018-07-11 17:46)
    Wezwij na pomoc naćpanego Michaela Jacksona,to dopiero był "celebryta"

Może zainteresować Cię też: