Małgorzata Rozenek zapewnia: Przyjdzie taki moment, że obronię swój doktorat

| Aktualizacja:

Zanim została celebrytką i gwiazdą telewizji, Małgorzata Rozenek planowała karierę prawniczą. Z powodu nadmiaru obowiązków w show biznesie, musiała zawiesić te plany, choć jak deklaruje, zamierza do nich wrócić.

wróć do artykułu
  • ~przyszla celebrytka-frytka
    (2018-07-11 10:50)
    Zanim została celebrytką-jak to sie robi? to chyba powinno byc -ZANIM ZROBILISMY Z NIEJ CELEBRYTKE
  • ~Boberek
    (2018-07-11 12:07)
    Doktorat z glonojadow
  • ~Trybson
    (2018-07-11 17:56)
    miejmy nadzieję, że NIGDY.
  • ~McMahon
    (2018-07-11 13:13)
    Magister , doktorat tak ! Doświadczone damy najczęściej robią z "psychologii" albo cuś takiego w Wyższej Szkole Gotowania na Gazie, czasami też w Szkole Binzesu i Krzakoterepaii . Jak zrobi to przyniosą jej do domu.
  • ~Soplic
    (2018-07-11 13:31)
    Wyższa Szkoła Lansu i Balansu?
  • ~Klara
    (2018-07-11 14:57)
    Jaki DOKTORAT SKONCZYLA OGOLNIAK I JESZCZE PYTANIE CZY MATURE MA
  • ~starość nie radośc.
    (2018-07-11 19:27)
    Doktorat pod uliczną latarnią ,tam intelekt nie potrzebny.
  • ~rita
    (2018-07-11 20:27)
    To z wygłupiania się w telewizorze można zrobić doktorat?
  • ~jaity
    (2018-07-11 22:13)
    Doktorat dziś jest tyle wart, co kiedyś kupiony tytuł hrabiowski w c.k. Monarchii Austro-Węgierskiej.
  • ~1/2 zza krzaka
    (2018-07-11 22:47)
    Doktorat z lodów. To może byc ciekawe. To może jeszcza jakaś habilitacja, co rodzynek?
  • ~Nowa
    (2018-09-18 17:10)
    Ona ma coś nie tak z głową i bardzo duże kompleksy bo wciąż chrzani o tym doktoracie ! Myśli że coś tym doktoratem udowodni komuś ? Wszyscy już wiedzą że jest pustą nadmuchaną lalą i choćby miała profesurę to i tak to nic nie da. Robi z siebie pośmiewisko. Ale robiąc doktorat musi się posłużyć prawdziwym dowodem osobistym i niestety latka wyjdą na jaw......i wtedy nie da się już nikogo oszukać co do daty urodzi jak to miewa w zwyczaju od pewnego czasu.Mam nadzieję że Radek z czasem przejrzy na oczy i ją zostawi bo swoim zachowaniem głupim ta kobieta stawia Go w bardzo złym świetle .Zachowuje się jak mała rozkapryszona dziewczynka ludzie mają jej dosyć. Niech zajmie się dziećmi bo one też cierpią jak mamuśka wstawia te swoje głupie fotki do neta aby tylko zaistnieć.

Może zainteresować Cię też: